Skocz do zawartości

Kemping Szekla?


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

camping jest nad samą wodą i ma pomost więc beziecznie dla dzieci nie jest

 

saniatriaty sa na 4 - ,

 

plusem jest że prysznice sa za darmo

 

placu zabaw dla dzieci nie ma

 

do miasta tak ze 3km

 

cisza spokój - na tyle na ile na niegocinie moze być cicho

 

ale ze względu na brak placu zabaw dla dzieci nie polecam

 

plaża taka sobie - mało piachu do zabawy - już chyba lepiej jest w samym giżycku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No i jestem na kempingu, ludzi troszkę jest, ale z ustawieniem nie ma problemu. Miejsce ładne, woda mokra, jachtów jak mrufkuf :hehe:

 

Nawet są tu znajomi z Camper Team :pad:

 

Jest fajnie :pad:

 

Pozdrawiam! :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod temat :hehe:

 

We czwartek jadę na ten kemping. Może ktoś będzie w okolicy i jakiś spot zrobimy?

 

Zapraszam na :nono:

no my bedziemy tam od 31.07 tyle ze w "EVELYN" Marina sp. z o.o.

 

Bogaczewo 17 czyli w sasiedztwie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rybkuf tu nie połowię, bo z brzegu płytka woda (prawie 2000m od brzegu a wody po pas i lekkie zielsko na dnie dziwne jezioro... pod względem wędkarskim cienie, ale do jachtingu świetne :-] ). Jutro planujemy pozwiedzać (np. Gierłoż, lub na szanty gdzieś wyskoczymy), dziś tylko na rowerki się skusiliśmy na małą wyprawę.

 

 

Pogodę mamy piękną :hop1:

 

Pozdrawiamy Was serdecznie!!! :nono::ok::hehe::pad::pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

camping jest nad samą wodą i ma pomost więc beziecznie dla dzieci nie jest

saniatriaty sa na 4 - ,

plusem jest że prysznice sa za darmo

placu zabaw dla dzieci nie ma

do miasta tak ze 3km

cisza spokój - na tyle na ile na niegocinie moze być cicho

ale ze względu na brak placu zabaw dla dzieci nie polecam

plaża taka sobie - mało piachu do zabawy - już chyba lepiej jest w samym giżycku

 

Byłem tam w zeszłym roku przez 2 tygodnie, i:

- pomost, a na jego końcu wody po kolana, to jest jedna z płycizn Niegocina. Tak na oko 70 m od brzegu jest po pas dla osoby dorosłej. Dla dziecii max bezpiecznie.

- prysznice za darmo i trzeba łapać ciepłą wodę - ja nie pilnujesz to nie masz, jak jest sporo ludzi to ciepła woda to rarytas;

- do miasta więcej niż 3 km (chyba, że masz na myśli Rydzewo, ale to nie miasto,do Giżycka jest ok 8 km (często jeździłem i pamiętam);

- placu zabaw nie ma faktycznie - tylko boisko do siatki;

- cisza i spokój chybą, że ktoś się namiotem rozbił i ma zamiar to przerwać - ja tak miałem przez 3 dni i obsługa miała to w d.... - a niech sobie krzyczą ........

- plaza faktycznie taka sobie - trochę piachu, ale bardzo dalego płytko i dla dzieci bezpiecznie, dla mnie to ważne było.

 

 

Moje wrażenia - na początku bosko, ale jak przybywało przyczep to widać było ewidentnie jak są lespi stali i tacy jak ja tj tylko na 2 tygodnie - mnie to wkurza !!!!!!!!!!

Tak mnie zablokowali, że wyjechać nie mogłem bez przestawiania innej cepy - kicha na maxa!

Obsługa: Pan: rewelacaja i wszystko z nim załatwiajce; syn tak samo jak Pan; Pani ...................... no commenst, powiedziała nam raz, że jak nam się nie podoba to możemy sobie gdzie indziej pojechać - to była moja ostatnia rozmowa z nia, potem tylko Pan

Generalnie super, ceny rewelacja, ale ciasnota i Pani nieuprzejma. Ja tam więcej dla zasady nie pojadę.

 

Namiary N53 59 17.6 E21 45 41.8

 

 

Tu trochę z zeszłego roku: http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3293

(zdjęcia jak jeszcze było max luźno, potem max ciasno, na jednej z fotek widać, że plany się spełniają .......)

Generlanie raczej tam nie pojadę, jak dla mnie za ciasno i za kumotersko.

To oczywiście moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulos, jutro lub w poniedziałek będziemy się zwijać.

 

Właśnie ze względu na płytką wodę. Teraz jest podobno wysoki poziom i jest po pas. Prawie 200m od brzegu!!!

 

Chcemy z kolegą nieco powędkować a ta płycizna nam to ogranicza.

 

Ludzi na tą chwilę nieco jest (ale bez przepychu), natrętnych imprezowiczów brak, ciepłą wodę pod prysznicami faktycznie trzeba łapać.

 

Dziś zwiedzaliśmy Wilcz Szaniec w Gierłoży, później chcieliśmy Twierdzę Boyle w Giżycku, ale czas nie pozwolił.

 

Ogónie miejsce polecam - warto wziąść rowery.

 

WiFi jest za free d tego a cena za kemping odzwierciedla to co się dostaje nawet z lekką nawiązką.

 

Co do obsługi - Adi musiał trafić na gorszy dzień :pad: Pani też jest w porządku i ogólnie nie można nim nic zarzucić.

 

Jak przyjechaliśmy do Szekli jeszcze chcieliśmy znaleźć inny kemping w okolicy. Właściciele sami zaproponowali by zostawić przyczepy i solo pojechać się rozejrzeć. Oczywiście nic lepszego nie znaleźliśmy i jesteśmy tu :hehe::nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulos, ogólnie nie zamierzamy daleko odjeżdżać. Dziś podejmiemy decyzję gdzie pojedziemy. Po prostu chcemy rybki połowić :hehe: Jak już konkretniej się dogadamy ze znajomymi co do miejsca to dam znać gdzie się wybierzemy. Jakbyście mieli ochotę to zapraszamy :pad:

 

Pozdrawiamy :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.