Skocz do zawartości

Remont angielki Coachman VIP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam na myśli ze gość będzie pokrywał koszta to ze przegra to oczywiste 


szkoda ze nie została kupiona na fakturę bo sprawa była by prostsza a tak umowa cywilno prawna  to troszkę komplikuje . Niema na co czekać zachęcam na szybkie działanie w sprawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiło się gorąco to usunął ogłoszenie . przynajmniej według mnie.

 

Nie ma się, co dziwić  ;) 

Nasze forum jest wśród handlarzy bardzo popularne (przynajmniej wśród tych umiejących czytać).

Temat z pewnością nie umknął "ich" uwadze.

 

PS

Zamiana jednej przegniłej "angielki" na inną, jeszcze bardziej zgniłą, to zły pomysł.

Ja bym w takiej sytuacji jednak "walczył".

Poza tym, zawsze odradzam zakup przyczep z Anglii osobom bez doświadczenia.

99 % tych pseudo przyczep, to zgniłki, a tylko pozostały 1 % można potraktować, jako normalne przyczepy, ale to nieliczne wyjątki. Jeśli komuś udało się zmieścić w tym 1 %, to może nazwać siebie szczęśliwcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy rzeczoznawca opisze to jako wadę ukrytą a od takich wad umowa z zapisem o wiadomym stanie technicznym nie chroni sprzedawcy no chyba że w opisie było zaznaczone ze posiada takowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w opisie była opisana jako " w bardzo dobrym stanie". Pogadamy ze znajomym prawnikiem i zobaczymy.

 

Jesteście Wszyscy super i baaardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Korci mnie, żeby napisać jeszcze coś nie na temat, żeby Was rozbawić.

Przyznam się, że kwiecień to chyba nasz najgorszy rok w ostatnim dziesięcioleciu, dwa tyg. po zakupie przyczepy ukradziono nam w Warszawie Toyotę Land Cruiser. Starsza pani z niej była, ale miała tę przyczepę ciągnąć. No i teraz zostaliśmy ze starym 13 letnim Mondeo, którego oddał nam syn i starą, chorą przyczepką. Pasuje jak ulał :-))))

Z ubezpieczenia oczywiście dostaniemy jakieś pieniądze za samochód, ale już na taki nas nigdy nie będzie stać, więc teraz zastanawiamy się jaki kupić, żeby pociągnął przyczepę, bo jakaś kiedyś i tak będzie. Musi być, choćby dlatego, że ludzie, którzy mają takie hobby są suuuuper - jak widać na tym forum i cieszę się, że dołączymy do "pozytywnie zakręconych"

I tym optymistycznym akcentem kończymy i dam Wam wrezszcie odpocząć od mojego gruchota :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

.

"Daliśmy ciała" i teraz już nic nie poradzę. Zwłaszcza, że w umowie jest punkt, że "kupujący zna stan techniczny przyczepy" .

Pozdrawiam, Ola

To akurat nie ma żadnego znaczenia. Sądy już parę razy w tym temacie się wypowiadały. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność za wady i koniec i kropka.

 

Gdybyście w umowie zawarli, że przyczepa jest zgniłą itp to wtedy byłoby pozamiatame. Ale takiego zapisu pewnie nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ollalla - współczuję sytuacji.... Ja bym jeszcze oprócz telefonów i rozmów wysłała od razu sprzedającemu pismo pocztą za zwrotnym potwierdzeniem odbioru - jak macie prawnika to powinien Wam podpowiedzieć formę takiego pisma - w razie sprawy w sądzie macie dowód, że poinformowaliście sprzedającego o wadach... Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną regułę wśród kupujących. Wolą kupić ładnie wyglądającego zgniłka opisanego jako stan bardzo dobry, niż podobnego z adnotacją, że po naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynalo byc ciekawie, ale sie posralo w #34 i dalej juz nie ma posta o budowie/remoncie tylko wlaek z otomoto - gdzie moderator dzialu?

Friendly ciekaw jestem dalszych prac i postepu.

 

 

Moderacja: poprosze to cos nie na temat usunac albo edytowac i zrobic nowy temat - BTW nie w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.