Skocz do zawartości
BartoszK

INSPEKCJA OPON - NOWE NIE ZNACZY - OK

Rekomendowane odpowiedzi

BartoszK

Zamówiłem rano Dunlopy - http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-sport-bluresponse-205-55-r16-91-w#133413645

Jeździłem na takich w C4 (215/55/16)  i V40 (tutaj trochę mniejsze bo 195/50/16) i raczej dobrze je wspominam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bodzioklb

Nośność 91? Trochę mało jak na V70...

Też ci popękają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

Nośność 91? Trochę mało jak na V70...

Też ci popękają

takie mam dane na naklejce ;-) wiec będzie OK

- jak się ważyłem przed feriami - załadowane auto na full to  przednia oś 1030 kg, tył 1170 kg z podpięta przyczepą ... a w samochodzie w bagażniku był agregat, 100L wody w baniakach i załadowany po dach majdanem dla 3 dorosłych osób i 2 dzieci będących w środku ... 

Edytowane przez BartoszK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Zamówiłem rano Dunlopy - http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-sport-bluresponse-205-55-r16-91-w#133413645

Jeździłem na takich w C4 (215/55/16) i V40 (tutaj trochę mniejsze bo 195/50/16) i raczej dobrze je wspominam...

Ja te dynlopy miałem w sharanie, tylko 205/55/16. Naprawdę bardzo dobre buty, jak mi się zjadą te micheliny co mam w c4 to też takie zanabędę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

A ja bede w opozycji. Blueresponsy sa tak miekkie i plywajace ze zyciu ich nie kupie. Zwlaszcza ze Dunlop w podobnej cenie ma RT/RT2 ktore niezaleznie od warunkow sa znacznie lepsza. W precyzji prowadzenia i czucia auta jest przepasc. Trwalosc oczywiscie gorsza ale przy normalnej jezdzie 50000km wytrzymaja. Indeks 91, Bartek, przy Twoim samochodzie i stylu uzytkowania... jak mozesz to zmien na 94 i gwarantuje ze bedziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maciejek34

Nie zapominajmy o regularnym kontrolowaniu ciśnienia w oponach, i odpowiednim regulowaniem w zależności od obciążenia auta

Co do opon ,mam barumy zimowe i spisują się całkiem dobrze

Edytowane przez maciejek34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi