Skocz do zawartości

Małe jest piekne i też praktyczne ?


radiesteta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i miejsca do plumkania sporo

Byłem, widziałem, chce wrócić...

Pociąg szklany na blacie dość prosto się układa. Jeszcze plumkniemy , obiecuję. :ok:

No cóż zerknąłem na ten model jaki masz w profilu. Ciekawa tylko  DMC: 1250kg. Kolejny pancerny  maluch ??? Moja asteroida może mieć na ogonku max 1140 DMC

DMC 1200 u mnie. Nie wiem o co chodzi z tym "pancernym maluchem".

Wcześniej opisywałem Beyerlanda , zgodnie z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociąg szklany na blacie dość prosto się układa. Jeszcze plumkniemy , obiecuję. :ok:

DMC 1200 u mnie. Nie wiem o co chodzi z tym "pancernym maluchem".

Wcześniej opisywałem Beyerlanda , zgodnie z tematem.

Aha to nie do końca zrozumiałem hihihiih spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko niewiadówka, jest paru producentów mikrusów klasycznych i plastikowych i duzi też mają coś w swojej ofercie

 

TNTTT - fajne forum o mikrusach fabrycznych i domowych

 

Jak dla mnie to eggcamper i biod są super

 

http://www.fiberglassrv.com też trochę do poczytania

 

Generalnie małe jest i ślicznie i praktyczne, kwestia odpowiedniego podejścia i nastawienia, i wyjdzie, że 6 metrów to balast bez sensu

 

Wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż zerknąłem na ten model jaki masz w profilu. Ciekawa tylko  DMC: 1250kg. Kolejny pancerny  maluch ??? Moja asteroida może mieć na ogonku max 1140 DMC

Jakiego masz Astrixa i ile koników ? jak podasz to Ci powiem co możesz pociągnąć w stronę słońca bo po płaskim to nie sztuka :skromny::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na forum o zaletach dużych przyczep. Ale nie boję się płynąć pod prąd i zapytam czy nie ma na rynku przyczep małych gabarytowo wyposażonych w WC, 1 kanapę do spania, coś do ugotowania prostych potraw i np brodzika ? W myśl zasady, że małe jest piękne ?

 

Są na rynku wszelakie przyczepy ale trafić to co się chce to już wyczyn :bzik:  my mamy małą gabarytowo łupinke 4m 1100kg układ 2+2 z wucetem i wszelakimi urządzeniami i ciągamy ja Astrą 1.7D 110KM  Wiadomo że to nie jakiś wymarzony zestaw ale w pełni spełnia Nasze oczekiwania Dodam że jeździmy cały rok i nie tylko po płaskim, więc poprostu ... da się :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała moja  cepka to Beyerland vitesse 400ct ale nie za mała mam kibelek, spanie po dwóch stronach z przodu duże z tyłu małe i wiele by pisać ale  mw to 669 a dmc 1000 i astra 1,7dti 75km to śmiga aż miło plusem beyerlanda jest opływowy przód dlatego też leciutko się ją ciąga,plusów jest dużo ale dla co niektórych taka cepka to nie cepka a astra to nie holownik ........i dodam że spalanie też jest ok

Edytowane przez wally1978 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.