Skocz do zawartości

Karawaning ale z drugiej strony :-)


Piórek

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo geokratki, rodzice mają to pod pensjonatem i powiem że to lipton jest, po 3 latach wygląda kiepsko, mimo że nie jeździły po tym auta na łańcuchach (pensjonat w górach)

Reklama :-D. https://m.facebook.com/pg/apartamentyiwona/about/

W tym roku wymieniamy to.

Jak się wyrobisz tak jak planujesz, to również mój pierwszy raz będzie u Ciebie. Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że on grudnia 2017 do końca marca 2018 nie ma juz wolnych miejsc ;-D to nie mój interes ja bym to inaczej ogarnął :-) ale ludzie nie narzekają, najważniejsze że duże te studia z osobnymi pokojami kuchnią łazienką, wc i do wyciągu rzut beretem, narciarza to wystarczy no i czeskie piwo i żarcie hehe nie widzisz tak geokratki... Przed domem leży jak byk. Ale to nie o tym temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

. Chciałbym aby camping spełniał standardy 3* Lokalizacja kempingu to wieś koło Giżycka nad jeziorem Tajty. Teren o pow. 2ha jest już ogrodzony z doprowadzonymi przyłączami (woda, prąd, kanalizacja).

Kemping musi mieć parę ważnych kryteriów ale podstawa to lokalizacja. Jak na Mazurach nie masz własnej plaży to kariery nie zrobisz, i tyle. Jak masz własną mazurską plażę to już z górki. Mają być wydzielone parcele i wc/prysznice w dobrym standarcie sprzątane przynajmniej 4 x dziennie. Proste. Do tego dodałbym wifi, plac zabaw i porządną ciszę nocną. I będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg sprawdze jak będzie LTE to zero problemów. Jakiś również router + net modemie USB i po temacie.

 

W czasach youtube,netflix`a, zdalnej pracy oraz ogromu innych service`ów wykorzystujących Internet próbujesz sobie strzelić tym pomysłem w kolano... Przyznam szczerze, że nigdy nie odwiedzam ponownie hoteli w których Intenet/WIFI działa źle, w kratkę lub zrobiony jest po taniości, bo po pierwsze stabilny dostęp to podstawa mojej pracy, po drugie rozrywki i sądzę, że będzie to zyskujący na znaczeniu element każdego miejsca wypocznku. Pakiety danych nie zastąpią wygody dobrze działającego internetu przy którym nie musisz się martwić o limity, lejki, jitter czy godziny szczytu... Sprawnie działające WIFI na tak małym "caravan parku" nie jest drogą rzeczą, choć nie zrobisz tego na zabawkach z media martkt czy routerkach za 200zł z modemem USB... Sprawnie działający Internet będzie coraz większą zaletą, działąjący byle jak lub w kratkę może zniechęcić do ponownych odwiedzin. Z nostalgią wspominam dawno odwiedzone dziesiątki caravan parków w UK gdzie odbierałem site`y  w których stawialiśmy systemy hot-spot`owe ;-)

PS. Jeśli potrzebowałbyś jakiś wytycznych to pisz na priv.

Edytowane przez cudlaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ten internet teraz kosztuje że zawsze trzeba żydzić na WIFi w hotelach czy polach kempingowych :hmm:

Teraz internet w abonamencie to są grosze, ludzi jeżdżą wypasionymi furami za grubą kasą a nie stać 

ich na internet za parę złotych :look:   :look:   :look:   czy wyznacznikiem dobrego pola kempingowego jest ogromna

prędkość jaką daje tam WiFi :hmm:   to jest takie ważne gdzie pakiety na internet są w każdym abonamencie? 

Dla mnie to jakaś masakra, sam oczywiście korzystam z dostępu do internetu, dlaczego nie :ok:  ale nie

patrzę na to czy jest on na polu kempingowym czy nie, bo mam go prawie za darmo, najważniejsze to

lokalizacja, czystość na polu, czyste sanitariaty, fajnie jest jak jest jakiś mały sklepik na terenie pola, czy

jakiś mały bar gdzie wieczorem można napić cie soku czy piwka, stabilne podłączenie do prądu

bo tego z domu nie zabiorę (chyba że ktoś ma solary) o to jest ważne a nie dostęp do darmowego WiFi :pad:  :pad:   :pad:

 

P.S

Jak ja jadę gdzieś i będę pracował to muszę  być do tej pracy przygotowany, posiadać wszystkie niezbędne

rzeczy aby taką prace wykonywać (np. internet)  a nie liczyć na darmochę.

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.