Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie tej pierwszej:


kokos1987

Rekomendowane odpowiedzi

To korzystając z tego że temat świeży Szukając jeszcze znalazłem kilka które mnie interesowało a przynajmniej które obejrzałbym to może zechcą mi koledzy czy koleżanki poświęcić Jeszcze chwilę i zerknąć czy którąkolwiek warto jechać obejrzeć:

 

4. Knaus

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-CID5-IDi6yN3.html

 

5. https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-4-os-CID5-IDgHGpT.html

 

6. Knaus azur

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-knaus-azur-1991-stan-super-okazja-CID5-IDkOKmQ.html

 

7. Hobby de lux

 

https://www.olx.pl/oferta/kemping-hobby-de-luxe-royal-CID5-IDjHTLt.html

 

Poerwszy knaus wydaje się w miare i ten azur.

Jak sobie przypomnę że mojego Tabbertka  sprzedałem za 3tyś to mnie chce trafić, a tu takie cukierki za 8tyś :look:  

no i ten czarny dach w tym Dethleffsie :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak sobie przypomnę że mojego Tabbertka  sprzedałem za 3tyś to mnie chce trafić, a tu takie cukierki za 8tyś :look:  

no i ten czarny dach w tym Dethleffsie :pad:

Ja na nie które jak patrzę to też się zastanawiam za co?

Bo jak kogoś zapytasz to Ci powie: panie ona ma 25 lat to musi być nie doskonała....

 

No tak ale skoro ma 25 lat i jest ulep to za co chcesz gościu 8 kafli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie, nawet kupujący nie sprawdzał za bardzo, 15min i auta nie było, zreszta jak kupowałem to też jak było fajne ogłoszenie to wisiało może 2h, z przyczepami jest podobnie jak coś fajnego do długo nie wisi.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szczerze wam powiem że my szukaliśmy z żoną tak do ośmiu tysięcy i jak oglądam te ogłoszenia to się zastanawiam czy nie poczekać miesiąca i kupić gdzieś za 10 -12 bo kurde za 8000 to same pieczarki;-(

Chociaż może pojedziemy obejrzeć tego Azura

Jedynie azur godny ogledzin a reszta na opal do pieca...

Tylko A propo tej to właśnie mnie zastanawia dlaczego ktoś ma 2 lat a jej jeszcze Nie zarejestrował czy jest w tym jakiś problem czy mu to po prostu wisiało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to magia 500+ jak wystawiłem samochód na sprzedaż to tygodnia nawet nie stał.

Kolejny co ma coś do 500+ :> gdybyśmy korzystali z tego to budkę kupiłbym gotówką. A że jesteśmy zdania że to dla dzieci to kaska jest na boku i każde dostanie swoją część w odpowiednim czasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny co ma coś do 500+ :> gdybyśmy korzystali z tego to budkę kupiłbym gotówką. A że jesteśmy zdania że to dla dzieci to kaska jest na boku i każde dostanie swoją część w odpowiednim czasie

Proszę bardzo jakieś słowo na temat 500 plus i zaraz ktoś się odezwie ale żeby wyrazić jakąkolwiek opinię dotyczącą tematu to już kolega NIET... :-p

Edytowane przez kokos1987 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szczerze wam powiem że my szukaliśmy z żoną tak do ośmiu tysięcy i jak oglądam te ogłoszenia to się zastanawiam czy nie poczekać miesiąca i kupić gdzieś za 10 -12 bo kurde za 8000 to same pieczarki;-(

 

Poczekać  :ok:  skoro przez miesiąc uszporujesz  4 tyś więcej ja bym poczekał ro i kupił totalny wypas  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.