Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie tej pierwszej:


kokos1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

To mój pierwszy post tutaj, więc przepraszam bardzo jeżeli coś będzie nie tak, od roku około śledzę to forum wertuje po prostu strona po stronie.

No i w tym roku przyszła pora na zakup swojej pierwszej przyczepki jest nas dwójka Ja z Żoną szukamy czegoś nie za dużego, najlepiej z łazienką jakąś, lekkiego, żeby łatwo z tym podróżować nie mamy: psa, kota, myszy, szczurów i nie chcemy tego w przyczepie.

Mam upatrzone kilka modeli szukamy czegoś do około 7000 zł ,jeżeli ktoś mògłby zerknąć;-)

Szukam najlepiej w okolicy Poznania No i jeżeli ktoś byłby chętny żeby ewentualnie pomóc w obejrzeniu to też bardzo byłbym wdzięczny i ewentualny kontakt żeby się umówić za jakiś czas powiedzmy miesiąc. Jeżeli się nic lepszego nie pokaże.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakąkolwiek odpowiedź czy ktoś coś może zauważył.

Może ktoś zna daną przyczepę lub właściciela;-)

 

1.

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-CID5-IDkJ59y.html

 

2.

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-sterckkeman-330-CID5-IDgga2L.html

 

3.

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-campingowa-eldis-tornado-CID5-IDkI2Rq.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bartek, nie zrażaj icah od razu do tych przyczep.

Zobacz na nas, kupiliśmy starą babcię, o małej powierzchni, a 3 lata z nią przejeździliśmy. Na tej podstawie wiedziałam już co chcę i czy w ogóle ten sposób wypoczynku nam pasuje.

Jak dla mnie na początek lepsza mała i starsza przyczepa niż namiot. Nie każdy ma od razu budżet, żeby kupić coś lepszego. 

Ważne tylko, żeby była w dobrym stanie zewnętrznym, w środku i tak większość pod siebie robi.

ofert nie oceniam, bo ja nigdy na zdjęciach nic nie widzę ;)

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronika.... nie chce nikogo zrażać,ale jak już to niech szukają przyczepy której ręka paprocha nie dotykała....

 

Np:

- przewody instalacji przyłączeniowej w wężu ogrodowym...

- nie izolowany włącznik prądowy w bakiście obok butli z gazem...

- domorosła naprawa przedniej ściany, oklejona domowa tapeta...

- ubytki w poszyciu ...

- tyl przyczepy odbudowany z płyty OSB ...

- nakrętka ozdobna od felgi przy sprzęgu kontrująca oryginalna - którą nakręcono po raz wtórny !?!?! ...

- widoczne ślady grzyba i pleśni na zdjęciach..

- wiele innych których nie chce mi się opisywać. ...

 

 

Jeśli ktoś dokonuje takich napraw i sprzedaje takie truchło to nie jest to dla mnie wiarygodny sprzedający ani nie jest to produkt bezpieczny i ze stanem zgodnym z przeznaczeniem...

 

Wole kupić jeszcze starsza, tańsza ale nie ruszana przez paprocha -  w stanie oryginalnym a nie ulep ...

 

Jakie inne cuda powymyślał których nie widać na foto czy gołym okiem? Czy waga i bezpieczeństwo zostało zachowane ?!?!?!

 

Szanuje swoja rodzinę i nie narażę jej na eksperymenty i polecam to innym którzy zaczynają przygodę....

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której piszesz ? bo każda za tą kasę ma mankamenty... a za 7 koła to ciężko poszukać ideału


mało tego ... bardziej bym się skłaniał do prywatnego sprzedawcy nawet jeśli coś tam zrobił.....  niz do handlarzyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak jak tu kolega Bartosz napisał, rodzina i bezpieczeństwo pierwsza;-)

Nie chcę z żoną słuchać anielskich głosów w akopaniamęcie butli z gazem ;-)

Oko wprawione widzi;-)

Ciężko znaleźć coś super w tych pieniądzach ale na start chcemy spróbować. Tak jak koleżanka Weronika piszę może być mała i stara ale sprawna. Zgadzam się w obu kwestiach.

Czyli przeglądam dalej olx, a handlujących "for living" staram się omijać.

 

To tak jak z zakupiem poerwszego auta samemu, co tu wiedzieć. Ja patrząc na te zdjęcia widzę mniej albo nic ;-p

Mi ta 3. Eldis Tornado się podobała i wydawało mi się że w miare jest okej, patrząc własnie na żeczy wyczytane tutaj ;-p

 

Kuba

Edytowane przez kokos1987 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To korzystając z tego że temat świeży Szukając jeszcze znalazłem kilka które mnie interesowało a przynajmniej które obejrzałbym to może zechcą mi koledzy czy koleżanki poświęcić Jeszcze chwilę i zerknąć czy którąkolwiek warto jechać obejrzeć:

 

4. Knaus

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-CID5-IDi6yN3.html

 

5. https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-4-os-CID5-IDgHGpT.html

 

6. Knaus azur

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-knaus-azur-1991-stan-super-okazja-CID5-IDkOKmQ.html

 

7. Hobby de lux

 

https://www.olx.pl/oferta/kemping-hobby-de-luxe-royal-CID5-IDjHTLt.html

 

Poerwszy knaus wydaje się w miare i ten azur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To korzystając z tego że temat świeży Szukając jeszcze znalazłem kilka które mnie interesowało a przynajmniej które obejrzałbym to może zechcą mi koledzy czy koleżanki poświęcić Jeszcze chwilę i zerknąć czy którąkolwiek warto jechać obejrzeć:

Od czegoś musisz zacząć oględziny, więc ruszaj na podbój zobaczyć 6 i 7... To są 2 różne układy wnętrza - 6 to salonka (jedno duże łóżko), 7 - dwa oddzielne łóżka. Dla 2 osób kwestia wyboru komfortu ścielenia bądź nie ścielenia łóżek na dzień. Ze zdjęć wyglądają nie najgorzej, aczkolwiek zdjęcia Hobby robione kalkulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czegoś musisz zacząć oględziny, więc ruszaj na podbój zobaczyć 6 i 7... To są 2 różne układy wnętrza - 6 to salonka (jedno duże łóżko), 7 - dwa oddzielne łóżka. Dla 2 osób kwestia wyboru komfortu ścielenia bądź nie ścielenia łóżek na dzień. Ze zdjęć wyglądają nie najgorzej, aczkolwiek zdjęcia Hobby robione kalkulatorem.

I kolejna ciekawa wiadomość, zorientuje się, umówię i może pojade, nie wiem czy weekend dam radę ale zobaczymy. Dzięki i do usłyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.