Skocz do zawartości

Kto pomoże w ocenie stanu przyczepki ,Bieruń


konradviper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dwa lata temu widziałem kampera co miał smarta na czymś ala rampa, ale wyglądało na oryginalne rozwiązanie, albo też smarta na sztywnym holu, ponoć mają tak że jak się odpowiednio wsadzi taki hol to rozpina się przekładnie kierowniczą i robi się przyczepka

Dołączona grafika

 

Takie coś w drodze na Chorwację :-)

 

Na Węgrzech za to widziałem wypas zabytkowe go kampera, który na rampie miał starego zabytkowego Fiata 500 chyba w oryginale - jakby z fabryki wyjechał. Śmiałem się, że jego Fiat pewnie droższy niż cały mój zestaw :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale pocieszę Cię, że jadąc kamperem rodzinką 2+2 masz duże szansę nie zmieścić się w 3.5t a tym bardziej że skuterami.

 

Znowu dochodzi hak, towarowka i zestaw pow 3.5t.. Nie ma idealnego środka.

Tylko w starych kamperach.

Nowe waza na sucho 3.2 tony albo i więcej.nic do nich nie zmieścisz.zawsze sa przeładowane. Poczytaj na CT jak ludzie opisują jak producenci oszukują na masie kamperow deklarowanej a tej rzeczywistej. Odbierasz kampera z fabryki jedziesz na wage i tutaj szok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w starych kamperach.

Nowe waza na sucho 3.2 tony albo i więcej.nic do nich nie zmieścisz.zawsze sa przeładowane. Poczytaj na CT jak ludzie opisują jak producenci oszukują na masie kamperow deklarowanej a tej rzeczywistej. Odbierasz kampera z fabryki jedziesz na wage i tutaj szok.

Pozdrawiam

 

dokładnie to samo napisałem. Natomiast nie zgodzę się co do oszukiwania. Jest tu kilka nowych kamperów, prawie każdy tuż po zakupie jedzie na wagę, bywa, że trzymają nawet mniej niż deklarowana masa gotowa do jazdy, co nie zmienia faktu, że praktycznie nie da się zapakować nawet w 2 osoby aby nie przeładować. Dzięki za przekierowanie na CT - ale tamto forum jest dla mnie zbyt obszerne i nie mam  na to czasu i potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LMC casa familia 560 i jak dla nas (2+2) jest super. Co prawda 1600kg i obowiązkowo e do b do zrobienia ale co tam... Raz się żyje :yay:

 

U Bartka jak dla mnie jest ciasno ale na jego potrzeby wydaje mi się idealna.

 

Weronika zapraszam do siebie na zwiedzanie, trochę ludzi się tam pomieści i na piętrowe możesz spokojnie usiąść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LMC casa familia 560 i jak dla nas (2+2) jest super. Co prawda 1600kg i obowiązkowo e do b do zrobienia ale co tam... Raz się żyje :yay:

 

U Bartka jak dla mnie jest ciasno ale na jego potrzeby wydaje mi się idealna.

 

Weronika zapraszam do siebie na zwiedzanie, trochę ludzi się tam pomieści i na piętrowe możesz spokojnie usiąść ;)

Mówiłeś, że jedziesz bez Malwy i opiekunki szukasz. To z związku z tym to zaproszenie ;)

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.