Skocz do zawartości

Kto pomoże w ocenie stanu przyczepki ,Bieruń


konradviper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jego uchylność to pomyłka. Wiadomo, że lepiej jak jest taki niż żaden. Zawsze można sprzedać i kupić odpowiedni. 

 

Mam taki przecież. Drugi raz bym go nie kupił ;) Faktycznie więcej z nim problemów (czysto użytecznych) niż pożytku

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że bagażnik przeszkadza w ten sposób, że jak są rowery zapięte to nie można dostać się do tego przedniego schowka...

Często się tam zagląda?

Zależy jak kto użytkuje przyczepę i gdzie i jak jedzie, jeden tam nie zajrzy przez całą drogę o drugi co postój dla zasady będzie tam zaglądał. Przecież będąc już w miejscu docelowym rowery zdejmujemy z bagażnika a nie je tam trzymamy więc dla mnie w niczym taki bagażnik nie przeszkadza.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzieliśmy w Bartkowej w 4 osoby, 5 piąta nie miała już gdzie się podziać.

Wg mnie układ strasznie kiszkowaty. próbowałam usiąść na piętrowym na dole, ale górne łóżko jest tak nisko, że tam tylko w pozycji leżącej można przebywać.

Żeby przejść przez kuchnię podczas gotowania, osoba gotująca musi wyjść z kuchni, dopiero wtedy ktoś inny przejść.

 

Dla 4 osób podróżujących również w zimniejsze dni nie do zaakceptowania. Ciężko będzie się poruszać w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzieliśmy w Bartkowej w 4 osoby, 5 piąta nie miała już gdzie się podziać.

Wg mnie układ strasznie kiszkowaty. próbowałam usiąść na piętrowym na dole, ale górne łóżko jest tak nisko, że tam tylko w pozycji leżącej można przebywać.

Żeby przejść przez kuchnię podczas gotowania, osoba gotująca musi wyjść z kuchni, dopiero wtedy ktoś inny przejść.

 

Dla 4 osób podróżujących również w zimniejsze dni nie do zaakceptowania. Ciężko będzie się poruszać w środku.

To mnie troche zaskoczyłaś, cały czas męczył mnie ten układ co u Bartka tylkow troche krótszej budzie. Czyli ten układ co mam może nie będzie taki zły. Z tego co widze mam taki sam jak w Twojej detkowej cepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Bartkowy mnie zaskoczył. Mój brat ma 560 tylko po środku mała podkowa, to już trochę łatwiej się poruszać, ale szału to nie ma. O ile dzieci są małe, to ta piętrówka może być, ale tak 11-12 lat to już chyba wiek graniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy rzucających się w oczy na pierwszy rzut oka to jakiś materiał wystający zza piecyka i dziadowsko przymocowany uchwyt na TV

Taaa, macałem, obudowa od piecyka lata luźno jakoś.

Uchwyt tv jest OK i o ile dobrze odczytałem intencje jego twórcy, miejsce montaźu zostało tak wybrane, źeby tv można skierować również w otwór okienny ekranem na zewnątrz :)

Edytowane przez konradviper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.