Skocz do zawartości
arkom

Chalkidiki Thalata Kalamitsi 2017

Rekomendowane odpowiedzi

arkom

Niestety nie posiadam. Kolezanka która rezerwowala miejsce otrzymała info ze miejsce będzie ale nie wiadomo gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ghosta

Witam,

My się wybieramy drugi rok z rzędu do Thalatta Kalamitsi. Od 09.07 do 23.07. My jedziemy z Gdańska, a znajomi (których poznaliśmy z zeszłym roku na tym właśnie kempingu) jadą z Wrocławia. W recepcji jest mapa kempingu, ale nie wypuszczają jej z rąk i zakazują fotografowania. Polecamy rezerwację w strefie A premium, mieliśmy w zeszłym roku dosłownie kilkadziesiąt kroków do linii brzegowej. W razie pytań - piszcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arkom

Mamy rezerwacje w sektorze A. Myślę ze będzie ok. Udanego wypoczynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandrol

Witaj kolego Arkom!

Zastanawiam się nad wyjazdem do Grecji ale nie wiadomo jeszcze gdzie bo to taki pomysł spontaniczny zrodzony w ubiegłą niedzielę :]  Zauważyłem, że Ty z Twoją ekipą jedziecie w okolicach 14-15 sierpnia. Mój plan to wyjazd 14 sierpnia z rana z mojej wioski w okolicach Rybnika- powrót na 27 sierpień musimy już być w domku.

Skład naszej ekipy to 2+2 chłopaki 8 i 9 lat.

Ciągniemy ogonek i fajnie by było jechać razem tylko Wy chyba lecicie busem więc prędkość przelotowa większa. Jednakże zawsze to raźniej na noclegu przelotowym gdzieś tam w Serbii. Google Maps pokazuje mi 1619km do Waszego kempingu przez kraje, które wymieniłeś więc chyba jesteśmy z tych samych okolic bo Ty masz ok. 1600km :hmm:

Byłbym wdzięczny za odzew z Twojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arkom

Witaj. Pobyt zaczynamy 14 kończymy 24. Jestem z okolic Wrocławia a moi znajomi z Krakowa i stad bedziemy startowac dlatego odleglosc ok. 1600 km. Nie wykluczone że spotkamy się na miejscu. Mój skład tez 2+2 syn 11 lat córka 5, znajomi też 2+2 dwie dziewczynki 8 i 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandrol

Pobyt masz na myśli już w Grecji czy wyjeżdżacie 14 sierpnia z Krakowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arkom

Od 14 na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomiy

Witaj kolego Arkom!

Zastanawiam się nad wyjazdem do Grecji ale nie wiadomo jeszcze gdzie bo to taki pomysł spontaniczny zrodzony w ubiegłą niedzielę :]  Zauważyłem, że Ty z Twoją ekipą jedziecie w okolicach 14-15 sierpnia. Mój plan to wyjazd 14 sierpnia z rana z mojej wioski w okolicach Rybnika- powrót na 27 sierpień musimy już być w domku.

Skład naszej ekipy to 2+2 chłopaki 8 i 9 lat.

Ciągniemy ogonek i fajnie by było jechać razem tylko Wy chyba lecicie busem więc prędkość przelotowa większa. Jednakże zawsze to raźniej na noclegu przelotowym gdzieś tam w Serbii. Google Maps pokazuje mi 1619km do Waszego kempingu przez kraje, które wymieniłeś więc chyba jesteśmy z tych samych okolic bo Ty masz ok. 1600km :hmm:

Byłbym wdzięczny za odzew z Twojej strony ;)

Ja się wybieram w podobnym terminie - okolice 14 sierpnia, tylko powrót na 3 września planuje. Załoga 2+2 (córki 8 i 11)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arkom

Super. Skład się robi coraz większy. Do zobaczenia na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandrol

Ja się wybieram w podobnym terminie - okolice 14 sierpnia, tylko powrót na 3 września planuje. Załoga 2+2 (córki 8 i 11)

Super!!! Akurat prawie ten sam wiek naszych dzieciaków.

My, jeśli pojedziemy (to ma być surprise dla rodzinki :] ), to wyjedziemy w poniedziałek 14 rano bo 13 w niedzielę mamy chrzest i roczek w rodzinie więc MUST BE. Gdybyście jechali też 14 to fajnie by było jechać razem. Z Kielc do nas jakieś 228km (3,5h jazdy) więc zapraszamy do nas na nocleg i wio z rana na Greece :yay:  No chyba że lecicie na Tarnów i Koszyce to byśmy się spotkali gdzieś na trasie. Lecicie prosto do Grecji czy po drodze coś na Węgrzech jeszcze? Czy jakiś nocleg już obczajałeś na trasie w Serbii? Czy rezerwowałeś kemping w Grecji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kacperek1

Witam ! My wyruszamy 3 sierpnia. Może ktoś startuje w tym samym czasie  :przyczepa:  ? Powrót planujemy na 27 sierpnia. Wyruszamy z okolic Krakowa. Załoga 2+1 (5 lat)  :yay:  :ok:  :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandrol

27 sierpień już w Polsce czy wyjazd z Grecji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kacperek1

27 sierpnia już w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dawfil

Witam ! My wyruszamy 3 sierpnia. Może ktoś startuje w tym samym czasie  :przyczepa:  ? Powrót planujemy na 27 sierpnia. Wyruszamy z okolic Krakowa. Załoga 2+1 (5 lat)  :yay:  :ok:  :banan:

Witam,

My także wyruszamy 3 sierpnia na trzy zestawy :yes: , Rzeszów(2+2) i Myślenice(2+3) i Nowy Sącz(1+1)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandrol

No ekipa rośnie... Gdzie się bujacie dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi