Skocz do zawartości

Chalkidiki Thalata Kalamitsi 2017


arkom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

My się wybieramy drugi rok z rzędu do Thalatta Kalamitsi. Od 09.07 do 23.07. My jedziemy z Gdańska, a znajomi (których poznaliśmy z zeszłym roku na tym właśnie kempingu) jadą z Wrocławia. W recepcji jest mapa kempingu, ale nie wypuszczają jej z rąk i zakazują fotografowania. Polecamy rezerwację w strefie A premium, mieliśmy w zeszłym roku dosłownie kilkadziesiąt kroków do linii brzegowej. W razie pytań - piszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego Arkom!

Zastanawiam się nad wyjazdem do Grecji ale nie wiadomo jeszcze gdzie bo to taki pomysł spontaniczny zrodzony w ubiegłą niedzielę :]  Zauważyłem, że Ty z Twoją ekipą jedziecie w okolicach 14-15 sierpnia. Mój plan to wyjazd 14 sierpnia z rana z mojej wioski w okolicach Rybnika- powrót na 27 sierpień musimy już być w domku.

Skład naszej ekipy to 2+2 chłopaki 8 i 9 lat.

Ciągniemy ogonek i fajnie by było jechać razem tylko Wy chyba lecicie busem więc prędkość przelotowa większa. Jednakże zawsze to raźniej na noclegu przelotowym gdzieś tam w Serbii. Google Maps pokazuje mi 1619km do Waszego kempingu przez kraje, które wymieniłeś więc chyba jesteśmy z tych samych okolic bo Ty masz ok. 1600km :hmm:

Byłbym wdzięczny za odzew z Twojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Pobyt zaczynamy 14 kończymy 24. Jestem z okolic Wrocławia a moi znajomi z Krakowa i stad bedziemy startowac dlatego odleglosc ok. 1600 km. Nie wykluczone że spotkamy się na miejscu. Mój skład tez 2+2 syn 11 lat córka 5, znajomi też 2+2 dwie dziewczynki 8 i 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego Arkom!

Zastanawiam się nad wyjazdem do Grecji ale nie wiadomo jeszcze gdzie bo to taki pomysł spontaniczny zrodzony w ubiegłą niedzielę :]  Zauważyłem, że Ty z Twoją ekipą jedziecie w okolicach 14-15 sierpnia. Mój plan to wyjazd 14 sierpnia z rana z mojej wioski w okolicach Rybnika- powrót na 27 sierpień musimy już być w domku.

Skład naszej ekipy to 2+2 chłopaki 8 i 9 lat.

Ciągniemy ogonek i fajnie by było jechać razem tylko Wy chyba lecicie busem więc prędkość przelotowa większa. Jednakże zawsze to raźniej na noclegu przelotowym gdzieś tam w Serbii. Google Maps pokazuje mi 1619km do Waszego kempingu przez kraje, które wymieniłeś więc chyba jesteśmy z tych samych okolic bo Ty masz ok. 1600km :hmm:

Byłbym wdzięczny za odzew z Twojej strony ;)

Ja się wybieram w podobnym terminie - okolice 14 sierpnia, tylko powrót na 3 września planuje. Załoga 2+2 (córki 8 i 11)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram w podobnym terminie - okolice 14 sierpnia, tylko powrót na 3 września planuje. Załoga 2+2 (córki 8 i 11)

Super!!! Akurat prawie ten sam wiek naszych dzieciaków.

 

My, jeśli pojedziemy (to ma być surprise dla rodzinki :] ), to wyjedziemy w poniedziałek 14 rano bo 13 w niedzielę mamy chrzest i roczek w rodzinie więc MUST BE. Gdybyście jechali też 14 to fajnie by było jechać razem. Z Kielc do nas jakieś 228km (3,5h jazdy) więc zapraszamy do nas na nocleg i wio z rana na Greece :yay:  No chyba że lecicie na Tarnów i Koszyce to byśmy się spotkali gdzieś na trasie. Lecicie prosto do Grecji czy po drodze coś na Węgrzech jeszcze? Czy jakiś nocleg już obczajałeś na trasie w Serbii? Czy rezerwowałeś kemping w Grecji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ! My wyruszamy 3 sierpnia. Może ktoś startuje w tym samym czasie  :przyczepa:  ? Powrót planujemy na 27 sierpnia. Wyruszamy z okolic Krakowa. Załoga 2+1 (5 lat)  :yay:  :ok:  :banan:

 

Witam,

 

My także wyruszamy 3 sierpnia na trzy zestawy :yes: , Rzeszów(2+2) i Myślenice(2+3) i Nowy Sącz(1+1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.