Skocz do zawartości

Chalkidiki Thalata Kalamitsi 2017


arkom

Rekomendowane odpowiedzi

Albania fajny kierunek- ale jeżeli piszesz ze standard niższy, wolałbym nie ryzykować. To ma być pierwszy wyjazd na kemping na którym chce zarazić żonę tą formą wypoczynku żeby w przyszłości kupic budka.

Powiem szczerze że masz odwagę... na pierwszy raz na kemping to bym zabrał rodzinę na krótki wypad gdzieś w Polskę. Mazury, ew. nad nasze morze. Ale jak rozumiem im dalej od domu tym ciężej będzie żonie zaprotestować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem szczerze że masz odwagę... na pierwszy raz na kemping to bym zabrał rodzinę na krótki wypad gdzieś w Polskę. Mazury, ew. nad nasze morze. Ale jak rozumiem im dalej od domu tym ciężej będzie żonie zaprotestować

A ja uważam wręcz przeciwnie, w Grecji przynajmniej pogoda gwarantowana i morze ciepłe a to więcej niż połowa sukcesu udanego urlopu. 

Jak nad Bałtykiem czy Mazurach zmarzną w namiocie i zleje ich deszcz to wtedy porzucą przygodę kempingową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że masz odwagę... na pierwszy raz na kemping to bym zabrał rodzinę na krótki wypad gdzieś w Polskę. Mazury, ew. nad nasze morze. Ale jak rozumiem im dalej od domu tym ciężej będzie żonie zaprotestować

To ma być taki wyjazd z przytupem. Od iluś lat żona nie chce jechać nad Bałtyk. Myślę ze Thalatta to będzie TO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem blisko podjęcia ostatecznej decyzji odnośnie wyjazdu. Ktoś podpowie jakiej wielkości są parcele na thalatta. I trochę z innej beczki-namiary na niedroga wypożyczalnie busow (małopolskie lub dolnoslskie) udalo mi sie przekonac znajomych a jednym autem razniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być taki wyjazd z przytupem. Od iluś lat żona nie chce jechać nad Bałtyk. Myślę ze Thalatta to będzie TO.

Wcale się nie dziwię , że nie chce nad Bałtyk ; co do pomysłu na busa :hmm: ??? chyba jednak lepiej na 2 auta z CB radyjkami  zwłaszcza , że jedziecie z namiotami to da Wam więcej swobody i komfortu nawet już tam na miejscu i przemyśl z tą rezerwacją bo jak się żonie i towarzystwu miejscówka nie spodoba to może być dym :klotnia: ; Grecy biorą masowo urlopy 15.07 - 15.08 i w tym terminie może ale nie musi być zagęszczenie a po 15.08 luzik ; cały paluch oblecisz w mig i zawsze coś znajdziesz np. kemping Stavros cały zacieniony , super luzik na plaży niezłe zaplecze ( sklep , knajpa , lodówki , pralki itp. ) ale jest tam jeszcze wiele innych fajnych i przytulnych kempingów. My jedziemy po 20.06 z przyczepką już drugi raz na środkowy paluch i może wskoczymy na komercyjną Kasandrę .

Powodzonka :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada mape kempingu? Rozmieszczenie parcel sanitariaty itp? Czy kategoria zakwaterowania Economy jest godna polecenia czy lepiej wybrac Premium.

Zmienisz sobie w trakcie, sanitariaty były optymalnie rozmieszczone, ja przyjechałem jak nie było miejsca, przenosiłem się po kilku dniach na docelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem blisko podjęcia ostatecznej decyzji odnośnie wyjazdu. Ktoś podpowie jakiej wielkości są parcele na thalatta. I trochę z innej beczki-namiary na niedroga wypożyczalnie busow (małopolskie lub dolnoslskie) udalo mi sie przekonac znajomych a jednym autem razniej

Co do wielkości parcele to one nie są za duże samochód się nie mieścił ale można było parkować przy parcele.

To była też moja pierwsza wyprawa 2100 km z przyczepą 5,8 m. Więc da rady głowa spokojna.

Życzę udany wypoczynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.