Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa swift corniche 1992


194bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć .

Rzucił by ktoś okiem na oferty tego użytkownika czy jest coś wartego uwagi ?https://www.olx.pl/oferty/user/Bx8Z/

Mam niedaleko i mógł bym jechać zobaczyć .

Z ciekawości przeglądałem przyczepy tego sprzedawcy i ma w ofercie prawie identyczną przyczepę jak moja poprzednia czyli Caravelair Bamba 330.  https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-campingowa-kemping-przyczepka-rok-prod-98-CID5-IDkHkSQ.html#ee0f18c27e Nie dość że w ogłoszeniu podaje nieprawdziwe dane:

- zarejestrowana jako lekka, a na tabliczce znamionowej widnieje MW700 DMC900 udałem zainteresowanego i na prośbę podesłał mi zdjęcie tabliczki

- rok 1998 to ewidentny wałek bo moja jest (była) prawie identyczna, a rok produkcji 1993

- no i kwestia samej tabliczki, wydaje mi się że ktoś wybił na niej 1998 bo na fabrykę to nie wygląda do tego naprawiany przód o którym zero w opisie.

Zastanawiają mnie dwie rzeczy:

- od czego jest mała kratka wentylacyjna bo od lodówki to niemożliwe ponieważ w tym miejscu niema nic tylko ściana nad kuchenką. W mojej Bambie były dwie kratki jedna pod drugą, a tu z boku???? Dziwne

- dlaczego nie ma lampki zewnętrznej oraz jest tylko jeden uchwyt od stelaża przedsionka (powinny być trzy) i nie ma otworów po tych uchwytach?

Wrzucam foty mojej i tej z ogłoszenia

post-7905-0-18805100-1489341671_thumb.jpg

post-7905-0-83354200-1489341700_thumb.jpg

post-7905-0-89209500-1489341725_thumb.jpg

post-7905-0-57487200-1489341743_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A to z babcią Ci nie wystarczy  :lol:

Hahahahaha dobre  :]

 

ten sprzedawca od knausa napisał mi że więcej zdjęć nie ma i nie zrobi  :hmm: dziwne :oslabiony:

No to jeśli facet tak podchodzi do sprzedaży, to nigdy jej nie sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Widać że cepka jeździ, nie stoi, w środku graty z sezonowego wyjazdu. To dobry znak. Znaczy że jest sprawna i być może wszystko w niej działa. Ale jeśli chodzi o spanie, to ta cepka ma tylko jedno łóżko czyli podkowę. Teraz pytanie na ile osób potrzebujesz kupić cepkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosłem zgoła inne wrażenie...Babcia, graty i ciężka huśtawka spowodowały, że pomyślałem, że ciągną stawiają i dojeżdżają na weekendy. Ale ja się nie znam i nie wróżę z kuli. Oglądnąć trza i gały na żywo na niej powiesić i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem od niego 3 lata temu burstnerka. Jak to u handlarza trzeba dokładnie sprawdzać bo i zgniłki też miał. Poznałem je po zapachu który aż odrzucał. Wszystkie ciągnie z Holandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyczepa jest sucha i zadbana to cena jest adekwatna. Co z tego, że na rynku jest do sprzedania dużo tańszych jak nie ma co wybrać. Uważam, że lepiej zapłacić uczciwą cenę za uczciwą przyczepę niż potem pluć sobie w brodę. Ostatnio szukam budki dla znajomego i tyle co już obejrzałem to moje. Wszystkie na zdjęciach ładne, a jak podjedziesz oglądać - masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie :) byłem dzisiaj w stamserwis obejrzeć kip kompakt http://www.stamserwis.pl/[49].htm. Nie zauważyłem żadnych przecieków bez zapachów. Ogólnie zadbana przyczepa . Prosił bym jeszcze o jakieś porady na co zwrócić uwagę gdy bym zdecydowal sie po nią jechać ? A może ktoś tam był i oglądał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.