Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa swift corniche 1992


194bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taka jest na sprzedaż w "moim" mieście https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-elddis-whirlwind-xl-CID5-IDjfJnb.htmlJak Ci pasuje to mogę podjechać i zobaczyć na żywo.

dzięki za fatyge :)przyczepa fajna ale trochę poza budżetem. Może być z każdego kraju byle mi się podobała . Będę szukał dalej i wrzucal linki :) Edytowane przez 194bartek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za fatyge :)przyczepa fajna ale trochę poza budżetem

 

Ale czemu koniecznie angielka?

Będzie Ci bardzo ciężko znaleźć wśród angielek dobrą sztukę za takie pieniądze. Musisz się z tym liczyć, że do Polski ściągane są przeważnie angielskie zgniłki z przekręconym rocznikiem i DMC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest na sprzedaż w "moim" mieście https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-elddis-whirlwind-xl-CID5-IDjfJnb.htmlJak Ci pasuje to mogę podjechać i zobaczyć na żywo.

To chyba żart z tą ceną za tą przyczepę :hmm:

 

dzięki za fatyge :)przyczepa fajna ale trochę poza budżetem.

Masz 10 tyś ale jak kupisz zgnitka to dopiero zobaczysz co to jest poza budżetem, czasami warto dołożyć lub poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o opinię i porady .

Kolego uważaj na angielski.

Minusy:

często przekłamania mas. Roczników kupowane z aukcji bez prawa rejestracji na wyspach. Lubią przeciekać.

Plusy:

Lepsze wyposażenie:

gazowy podgrzewacz wody, prysznic, piekarnik to standard.

Ładne wnętrze.

Mogą podobać się zewnątrz.

 

Dlatego oglądaj dokładnie nie kupuj szybko. Jedź oglądać z kimś kto racjonalnie spojrzy.

 

Macaj wachaj itp

I to dotyczy wszystkich. Przyczep czy to angielka czy nie. Każde kiedyś przeciekaja.

 

Może się narażę, ale ta ostatnia mi się nie podoba. mimo że z forum.

Przykładowy link innej

 

https://www.olx.pl/i2/oferta/przyczepa-kempingowa-buerstner-CID5-IDkLJ0C.html#:840614d526#gallery

Moim zdaniem lepsza mimo, że nie idealna. IMHO

 

 

wysłane przy użyciu smartfona.

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Buerstner kiedyś był mój. Ustąpił miejsca Hobby w 2015 roku.

 

Klonik, co tam Ci się w niej nie podoba (pytam przez ciekawość ponieważ teraz to już nie ja sprzedaję), no poza tym, że do umycia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ten Buerstner kiedyś był mój. Ustąpił miejsca Hobby w 2015 roku.Klonik, co tam Ci się w niej nie podoba (pytam przez ciekawość ponieważ teraz to już nie ja sprzedaję), no poza tym, że do umycia.
Jak już pisałem to jest moje zdanie. A to kwestia gustu. Po prostu mnie się nie podoba. Po drugie dziwię się sprzedającemu bo jeżeli przyczepę sprzedaje to ją myje. A to właśnie żeby się bardziej podobała. wysłane przy użyciu smartfona. Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałeś kwestia gustu może komuś podoba się brudna :D

No być może to kwestia gustu. :D:D;);)

 

Bardziej mi chodziło o to , żeby uważać przy zakupie przyczepy. Żeby dwa razy się zastanowić i kilka razy ją wymacać bo można się w niezły pasztet w pakować. jak już to ktoś Podkreślał Lepiej dołożyć parę złotych i kupić naprawdę przyczepę wymarzoną. No chyba że kupuje się ją na chwilę. Albo praktycznie za darmo i wiem że jest do zrobienia i wiem co jest do zrobienia i się z tym liczę.

Ale tak poza tym to fajnie zobaczyć swoją dawną przyczepę ponownie.

 

 

wysłane przy użyciu smartfona.

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.