Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa - duża przyczepa, zady i walety proszę podawać


konradviper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 Na pewno znajdziesz coś co cię interesuje a perełki w przyczepach są. W sobotę byłem po żabki do zasłon w Center-camp Bieruń, chłopaki przywieźli 3 fajne cepki (Hobby, Adria, LMC) które dopiero obfotografowywali żeby wystawić ofertę. Jedną z nich oglądałem, przepiękna LMC z 2005 r i pomimo że swoją  cepkę kupiłem w zeszłym roku to moja pani tak się zapaliła że zastanawialiśmy się czy jej nie kupić. Niestety ale oglądaliśmy ją o godz 9 30  i walka z myślami kupić czy nie kupić. Kolega Laszlo pojechał o godz. 12 00 i niestety już sprzedana :oslabiony:

Naszą obecną budkę też kupiliśmy zanim pojawiła się w ofercie. Musisz zastanowić się co  chcesz kupić a potem  szukać bo może przywiozą to co chcesz , Duże przyczepy tak nie schodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam mi się powoli klaruje w głowie po pierwszej wycieczce na place z przyczepami.

Wiem na pewno że potrzebuję budkę z łożkami piętrowymi na stałe i to jest priorytet.

Widzę że niewiele jest takich w szerokości 2,3m a mam lekkie obawy co do komfortu podróżowania szerokością 2,5m

Z kolei ten układ w szerokości 2,3m powoduje mało miejsca wewnątrz przyczepy.

Sam już nie wiem. Zaczynam mieć myśli czy nie lepiej kupić coś na dwóch osiach z tych siedmiometrowych, mieć komfort wewnątrz, a z jazdą sobie jakoś radzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem poprzednią przyczepę właśnie w takim układzie jak oglądasz 540 KMFE. Jak dzieci były małe tzn. do 9 lat to było w miarę ok, ale już dwa lata później (wzrost poszybował:) była za mała, nie miały gdzie siedzieć w środku i na długość te łóżka piętrowe są trochę krótkie. W zeszłym roku zmieniłem na 650KMFE i to naprawdę dobry wybór (w porównaniu z poprzednią mają własny kącik do siedzenia, na środku też można w cztery osoby bez ścisku się zmieścić)- jeżeli masz czym ciągnąć to polecam-a na zwykłej drodze czy autostradzie jedzie się prawię bez różnicy-z wyjątkiem wagi :)-trochę wprawy na polu w manewrowaniu będzie potrzebne-mover załatwi problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym?

https://www.otomoto.pl/oferta/caravelair-luxe-ii-przedsionek-nie-fendt-tabbert-hobby-ID6yCayj.html

Nie bardzo wiem tylko jakiej dlugości są tu łóżka

O tym już Ci pisałęm. To cepa po cyganach. Takie można dorwać w atrakcyjnej cenie, czasem nawet z klimą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie duże cepy bez kasetowego kibelka i z dużymi oknami są po cyganach. A taki ich minus że są sprzedawane jak już są zjechane jak koń po westernie. Troche podpicowane są sprzedawane dalej

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć po czym ty to rozpoznajesz?

Czy może masz taką wiedzę z jakiegoś źródła?

Jak już Jacek Ci napisałe, kluczowe to brak kibelka. Takie wersje są tylko na specjalne zamówienie Romów, to samo z wielkimi oknami. Żaden producent oficjalnie w cenniku nie oferuje pozbycia się kibla. Poza tym skaj na fotelach to też prawdopodobnie robota Cyganów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.