Skocz do zawartości

Różnice w ramie n126/n126n/n132 -czy pasują zamiennie??


Przemek82

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysł-ale nie wiem czy wykonalny...

a mianowicie posiadm ramę z n126n(ocynkowana+hamulec najazdowy +komplet dokumentów)..i mam możliwosc zakupu samej skorupy od n132 (pare lat leży bez ramy u znajomego w ogrodzie...i tu pytanie czy te ramy bardzo się różnią i co mnie najbardziej niepokoi rozstaw kół czy jest taki sam...w ostateczności moge coś pospawać-ale wtedy trzeba by wszystko cynkować od nowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek jeśli Twoj plan nie wypali to ja jestem zainteresowany kupnem samej budy n132.Daj znać czy rezygnujesz (nie chcę ci podprowadzić budy) to ja chętnie ją wezmę tylko muszę -logiczne- ją zobaczyć i pogadać z właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek jeśli Twoj plan nie wypali to ja jestem zainteresowany kupnem samej budy n132.Daj znać czy rezygnujesz (nie chcę ci podprowadzić budy) to ja chętnie ją wezmę tylko muszę -logiczne- ją zobaczyć i pogadać z właścicielem.

Przesiadka na 132?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś teraz moda zrobiła się na 132 czy co? Jeszcze jakiś czas temu w Koszalinie wisiała buda 132 bez ramy i papierów . najpierw u prywatnego właściciela później u handlarza był 1 tys, później 800, 600, 500 i za 400 wisiała dobre 3 tygodnie- nikt nie chciał. A teraz to widzę, że jakby cena była i 2 tys to by znalazł się kupiec od ręki

 

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś teraz moda zrobiła się na 132 czy co? Jeszcze jakiś czas temu w Koszalinie wisiała buda 132 bez ramy i papierów . najpierw u prywatnego właściciela później u handlarza był 1 tys, później 800, 600, 500 i za 400 wisiała dobre 3 tygodnie- nikt nie chciał. A teraz to widzę, że jakby cena była i 2 tys to by znalazł się kupiec od ręki

 

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

To taki tasiemiec się zrobił  ,,moda na sukces" upoluj wieloryba  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie chowasz przed światem tego wieloryba. Dawaj go na warsztat i ożyw :)

Wcale się nie dziwię, że jest chęć na 132 bo w końcu jest największy i pomimo stania w głębokiej trawie dalej nadaje się do użytku. Tak po prostu nie gnije :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie chowasz przed światem tego wieloryba. Dawaj go na warsztat i ożyw :)

Wcale się nie dziwię, że jest chęć na 132 bo w końcu jest największy i pomimo stania w głębokiej trawie dalej nadaje się do użytku. Tak po prostu nie gnije :miga:

No poza ramą.... Jakoś 2 lata temu urodził mi się syn i prace stanęły w martwym punkcie to też przyczepa stoi na pasieczysku ojca i robi za magazynek. A do renowacji to mam 126NT. Wszystkie fanty zgromadzone czekam tylko na cieplejsze dni i będę kończyć to co udało mi się zrobić w tamtym roku tak by majówkę zaliczyć NT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.