Skocz do zawartości

Poszukuję przyczepy


korba921

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Poszukujemy z przyszłą małżonką przyczepy w przedziale cenowym 8-10 tys. zł. Nie posiadamy dzieci ( z tego co mi wiadomo ), więc poszukujemy przyczepy dla 2 osób przede wszystkim lekkiej i przestronnej z łazienką ale może być również z przenośną toaletą. Przeglądając ogłoszenia znaleźliśmy w naszej okolicy taką przyczepę:

 

http://center-camp.pl/pl/p/PRZYCZEPA-KEMPINGOWA-CHATEAU-CHIARA-350/3502

 

Jest tylko mały problem, przyczepa nie posiada lodówki. Czy jest jakiś problem dokupić używaną lodówkę i wstawić ? Bo widać że miejsce na lodówkę jest.

Proszę o podzielenie się waszą opinią na temat tej przyczepy, ceny, stanu i jakości oraz o ogólną opinię marki CHATEAU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest coś opisane ale nie mam daleko więc podjadę pooglądać jak się prezentuje na żywo ;) A co powiecie o tej:

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-kip-de-luxe-bardzo-lekka-i6731276146.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Poszukujemy z przyszłą małżonką przyczepy w przedziale cenowym 8-10 tys. zł. Nie posiadamy dzieci ( z tego co mi wiadomo ), więc poszukujemy przyczepy dla 2 osób przede wszystkim lekkiej i przestronnej z łazienką ale może być również z przenośną toaletą.

 Nie posiadacie dzieci....to moze sie zmienic po zakupie przyczepy :)

Myśle, że powinniście mysleć przyszłosciowo i praktycznie. Lepiej troche dołożyć i kupić cepkę z układem 2+1 nawet ze względu takiego, że nie musicie składać spania aby coś zjeść, wypić kawę lub herbatę - nie wspominając o tym że dodatkowe miejsce zawsze sie przyda. Salonki sa fajne, tanie ale czy praktyczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w budżecie 8-10tys to jednak lepiej salonkę, bo są relatywnie tańsze i powinno się coś fajnego znaleźć, a w układzie 2+1 i tym budżecie będzie to przyczepka bardzo "na siłę"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście myślimy przyszłościowo bo "miejsce pracy" w takiej salonce jest idealne ;) ale nawet jak będzie potomstwo to spokojnie pomieścimy się w 3 w takiej przyczepce a po latach na pewno będziemy myśleć o większej ;) Kolego LASZLO10 masz pewne miejsce przy stoliku pary młodej ale wszystko w swoim czasie :) Myślę że taka przyczepka by była najlepsza na początek przygody z karawaningiem i jak napisał kolega Misio w tym przedziale cenowym nie ma co szukać większej.

Edytowane przez korba921 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję jechać dzisiaj oglądać tą przyczepkę:

http://www.krotocamp.pl/index.php/91-dethleffs-nomad-1990-rok

Ktoś coś wie na temat Kipów ?? Jakieś opinie ? warto jechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał jeździć we 2 szukałbym przyczepy jak najmniejszej, byle miała łazienkę i wygodne łóżko ;). Salonka jak najbardziej, albo coś z łóżkiem na stałe - ale nie składane z poduszek tylko jeden wygodny materac.

 

większość wygód w przyczepie typu dodatkowy stolik na śniadania, większa przestrzeń, osobny prysznic to udogodnienia pod dzieciaki. Jak tylko z załogi wyjazdowej wypiszą nam się dzieciaki, to przyjdzie pomieścić się w czymś mniejszym niż 450cm a najlepiej 400cm. Wtedy kilogramów mniej, na objazdówki w sam raz. No chyba że jakiś mini camper się trafi wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zaczynamy jeździć czasem już bez dzieci i nadal uważamy że stolik w centrum kampera (przyczepy) jest głównym miejscem życia...

Wcześniej jeździliśmy po kempingach - by był dostęp do pryszniców - przy zakupie kolejnego pojazdu prysznic był już obowiązkowy, a w marzeniach może nie tak odległych będzie budowa kampera/blaszaka ale koniecznie z prysznicem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio już nie pamiętasz jak byłeś piękny i młody i najlepsza kąpiel była w jeziorze :) 

 

w budżecie jaki macie to coś się znajdzie na 2 młode osoby, prysznica raczej nie będzie :(

myślę że jednak powinieneś brać pod uwagę układ 2 + 1, chociażby z tego powodu co już było napisane, nie musisz składać łóżka aby się kawki napić

przestronna łazienka to też mało realne ( we dwójkę będzie ciasno, oj ciasno ) 

 

w tym budżecie to już nie ma co patrzeć na markę tylko stan przyczepy, sucha, sucha i jeszcze raz sucha musi być, 

 

macaj każdą ścianę, narożniki, okolice okien czy palec nie wchodzi w ścianę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrus - pamiętam...ja nawet od wielu lat chcę się wykąpać w Bałtyku zimą (i kiedyś to zrobię ;) )...ale Mariolka już nie ;)

I zwróć uwagę też co napisałem w poście #5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy nam na prysznicu tylko żeby było pomieszczenie łazienkowe gdzie można wstawić przenośną toaletę jakieś lustro i umywalka oraz wygodne duże spanie, układ 2+1 owszem ma sens ale w większej przyczepie bo przy moich gabarytach ciężko jest się pomieścić przy takim stoliku bo przymierzałem się a kawkę zawsze można wypić na łóżku ewentualnie w przedsionku na leżaczku :)

Edytowane przez korba921 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.