Skocz do zawartości

Przyczepa do 10 - 11 tyś zł


Bri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy w tej cenie jaką wymieniłem czyli do 11 tyś złotych da się kupić jakąś w rozsądnym stanie technicznym lekką przyczepę DMC 750 kg ? Wiadomo nie będzie miała luksusów  ale by miała podstawowe wygody dla 2-3 dorosłych i 1 trochę większego psiątka ? Na portalach widziałem kilka takich ogłoszeń, nawet w cenie 6-7 tyś zł  ale nie wiem czy to nie jakieś felerne, pognite. Zatem pytam tu o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A może 750 by nie robić E bo gro ludzi uważa że ciężka przyczepa to E...

??

Wszystko się da...na pewno w przedziale 3-4tyś możesz kupić np niewiadówkę...

Albo jakieś przyczepki około 350-400cm podłogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viatoll pewnie

Dokładnie tak. Chodzi mi by nie bawić się viatollem. Moje auto może holować przyczepę DMC 1140 kg, ale właśnie i brak E kategorii i niechęć do Viatolla.

 

@ Commander.

Tak chodzi mi o WC, trochę spania, lodówka i miejsce gdzie da się proste jedzenie przygotować i  zjeść.

Edytowane przez Bri (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bri jak już koledzy pytali podaj DMC holownika. Bo nie wiem czy ktoś może nie wprowadził Cię w błąd. Na kat. B możesz prowadzić zestaw ( holownik + przyczepa ) który nie przekracza 3500 DMC Przyczepą lekka na kat B to tylko w przypadku auta o DMC 3500. Wtedy wyjątkowo zestaw DMC nie może przekroczyć 4250

 

 

wysłane przy użyciu smartfona.

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wc, lodówka, miejsce na zrobienie posiłków i na wygodne spanie i realne DMC to 750 bedzie mało.

 

Ale wówczas viatoll i tak...
Tak tak jak zestaw przekroczy choćby 1kg DMC 3500 to viatoll obowiązkowo wysłane przy użyciu smartfona. Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu wszedłeś i zadałeś to pytanie to własnie skończyło się twoje marzenie o przyczepie za 6-7tyś :P A i zaraz 11tyś będzie mało. Z przyczepą jest jak ze wszystkim, jak się zagłębisz w temat to nagle się okaże że te fajne to są od 15tyś a te fajniejsze od 20tyś.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu wszedłeś i zadałeś to pytanie to własnie skończyło się twoje marzenie o przyczepie za 6-7tyś :P A i zaraz 11tyś będzie mało. Z przyczepą jest jak ze wszystkim, jak się zagłębisz w temat to nagle się okaże że te fajne to są od 15tyś a te fajniejsze od 20tyś.

:) Niekoniecznie bo możnaby ładnie przerobić N126NT pod te wymogi.

Bri Zapraszam do lektury wątku w "Sympatycy marek". Jeśli coś to pisz.. pomożemy:)

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu wszedłeś i zadałeś to pytanie to własnie skończyło się twoje marzenie o przyczepie za 6-7tyś :P A i zaraz 11tyś będzie mało. Z przyczepą jest jak ze wszystkim, jak się zagłębisz w temat to nagle się okaże że te fajne to są od 15tyś a te fajniejsze od 20tyś.

Voku to nie chodzi o to czy 11 tyś to mało tylko 750 DMC Przy takim wyposażeniu to mało IMHO

 

wysłane przy użyciu smartfona.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.