Skocz do zawartości

Pożegnania nadszedł czas.


krupekjr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Za 15-18k £ to już śmiało za nową można się rozglądać. Solar dołożysz bo to już nie będzie wielki koszt przecież :-)

 

Przy nowej też DMC nie będzie problemem, bo za odpowiednią opłatą Ci obniżą do 1300. Tylko jaki układ Cię interesuje? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszeeee ...... wierz mi, że nic w tej kwocie nie znajdziesz no chyba że ktos bedzie zdesperowany i Ci odsprzeda przyczepę....ba stwierdze że nawet w kwocie 20.000 pln nic nie znajdziesz. ja zwiekszylem swój budżet z 13 do 17 i tez mam ciężko cos fajnego znaleśc i nie szukam cepki z solarem i innymi wygodami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kopiec kolegę, jak założył że kupi ,to kupi i już, są budki po reanimacji i mogą być w pełni sprawne a ze względu na przeszłość cena obniżona bo znana

 

... są nawet tacy, którzy twierdzą, że "po reanimacji" są lepsze, niż nowe ;)

Biorąc pod uwagę założenia autora tematu, przypuszczam, że nie bierze takich remontowanych przyczep nawet pod uwagę :hmm:

 

PS

Z tym rodzajem waluty w poscie #13, to był oczywiście żart.

Post #14 i kolejne, były jedynie jego konsekwencją :]

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz za ile sprzedałeś tą Adrię skoro za 18tyś pln chcesz kupić 2000r? Osobiście jestem też na etapie szukania przyczepki i nie jest lekko, z tego co widzę to te do 20tyś i DMC 1300 to loteria, można pewnie kupić w dobrym stanie ale roczniki bardziej 96-98 rocznik 2000 raczej nieosiągalny w tej cenie.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wkręcacie. Nie śpieszy mi się 

 

ja to rozumiem , rocznik i wyposażenie jakie potrzebujesz, w budżecie jaki masz będą dostępne koło roku 2027 :skromny:  warto już teraz się napalać na zakup   :hmm:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę na moment do przyczep po reanimacji, bo taka propozycja też padła.

Akurat jest wystawiony na "Otomoto" rocznik 2006. Bardzo tania, jak na ten rok i "stan" - w/g ogłoszeniodawcy "kompletnie wyposażona, środek jak nowy, Super stan".

Cena 22500 PLN, więc "tylko" nieznacznie przekracza wcześniej wspomniany budżet ;)

Prawdziwa okazja, nic, tylko brać :]

Zapomniano jedynie dodać, że przyczepa została złożona z kilku innych, każda ściana poskładana do k... z różnych kawałków, dziury zamaskowane odblaskami itd. Żal pisać cokolwiek więcej, ale to bardzo dobry przykład "pięknego ulepu" oraz w dużej części, rodzimego rynku przyczep.

 

post-8228-0-23114400-1488146041_thumb.jpg

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-eifelland-6-osobowa-srodek-jak-nowy-kompletnie-wyposazona-super-stan-ID6yEbRD.html

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.