Skocz do zawartości

Przedsionek- nowy czy używany?


NabAwe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od 1,5 roku przymierzamy sie do zakupu przedsionka- bezskutecznie, raz byliśmy już bez- i wiemy że drugi raz musimy już go mieć.

Ale Nie wiem jak to jest z używkami, kupić od kogoś z okolicy z oględzinami (od roku nie trafił nam sie rozmiar w okolicy w dobrej cenie), z wysyłką strach- bo nie wiadomo co przyślą, a nowe? No właśnie czy może lepiej dołożyc i kupić nowy np z Holandii??

 

Dodam, że jesteśmy z mężem zieloni a nie chcemy wtopić kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jak bardzo jesteście przywiązani do przyczepy. Jeżeli chcecie pojeździć jeszcze 10 lat to warto nowy. A jak przyjdzie za 2 lata zmiana przyczepy na inną to szkoda teraz wydać kilka tyś.

 

ja osobiście kupiłbym uniwersalny z Juli - taki szybko rozkładalny, dobrać do długości przyczepy największy jaki wejdzie - będzie nowy i stosunkowo tani.

 

a kupując na 2-3-5 lat kupiłbym od Pani Beaty tak jak zrobiłem to do mojej angielki w 2012 roku... od tej pory 2 krotnie zmieniałem przyczepę... a teraz używam markizy z bocznymi ścianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też doradzam zakup używanego przedsionka, tylko nie jakiegoś lumpa po taniości, tylko porządny, z gumowanym dachem. Pani Beata ma dobry towar, ja osobiście z mojej Doremy zakupionej od niej jestem bardzo zadowolony.


Jaką macie przyczepę i skąd jesteście? Będzie łatwiej coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 Ja bym szedł w używkę,znana na forum i polecana  Pani Beata, na pewno pomoże w tej kwestii.

 

Link:

http://forum.karawaning.pl/topic/21183-pro%C5%9Bba-o-wpis/?hl=%2Bpani+%2Bbeata

 

Jestem nowa, więc nie doczytałam jeszcze o Pani Beacie, chętnie  się zorientuję :) Wielkie dzięki.

 

zależy jak bardzo jesteście przywiązani do przyczepy. Jeżeli chcecie pojeździć jeszcze 10 lat to warto nowy. A jak przyjdzie za 2 lata zmiana przyczepy na inną to szkoda teraz wydać kilka tyś.

 

ja osobiście kupiłbym uniwersalny z Juli - taki szybko rozkładalny, dobrać do długości przyczepy największy jaki wejdzie - będzie nowy i stosunkowo tani.

 

a kupując na 2-3-5 lat kupiłbym od Pani Beaty tak jak zrobiłem to do mojej angielki w 2012 roku... od tej pory 2 krotnie zmieniałem przyczepę... a teraz używam markizy z bocznymi ścianami.

 

No przyczepa jest stara, ale chcemy nią jeździć póki dzieci będą jeździć z nami :) potem kupimy sobie małą :D ale to pewnie za 10-12 lat :)

Też doradzam zakup używanego przedsionka, tylko nie jakiegoś lumpa po taniości, tylko porządny, z gumowanym dachem. Pani Beata ma dobry towar, ja osobiście z mojej Doremy zakupionej od niej jestem bardzo zadowolony.

Jaką macie przyczepę i skąd jesteście? Będzie łatwiej coś doradzić.

jesteśmy ze Swarzędza,

 

mamy HOBBY 460 PRESTIGE '92 (CHYBA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Swarzędzu k/Poznania jest firma sprzedająca m.in. przedsionki.

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Z tym, że raczej średnio polecana...

Jestem nowa, więc nie doczytałam jeszcze o Pani Beacie, chętnie  się zorientuję :) Wielkie dzięki.

 

 

No przyczepa jest stara, ale chcemy nią jeździć póki dzieci będą jeździć z nami :) potem kupimy sobie małą :D ale to pewnie za 10-12 lat :)

jesteśmy ze Swarzędza,

 

mamy HOBBY 460 PRESTIGE '92 (CHYBA)

Jeśli macie zamiar jeździć 10 lat to może jednak warto przemyśleć nowy. Jedyny mankament nowego to cena :oslabiony:  bo reszta to same plusy.

 

My też ze Swarzędza :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że raczej średnio polecana...

Jeśli macie zamiar jeździć 10 lat to może jednak warto przemyśleć nowy. Jedyny mankament nowego to cena :oslabiony:  bo reszta to same plusy.

 

My też ze Swarzędza :]

Zauważyłam :)

My dokładnie spod Swaja :)

 

 

DZIĘKUJĘ za podpowiedzi, zadzownię do p. BEATY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba albo nie trzeba :).

Zależy jak wygląda przedsionek, można kupić uchwyty w :kedrę" i nie zawsze trzeba dziurawić poszycie aby zamontować oczka do przedsionka.

Nie mniej nie jest to nic złego jak jest zrobione dobrze i dobrze uszczelnione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie do tematu. Jakiś czas temu kupiłem przedsionek ok pana z Swarzędza oczywiście używany. Pan dał mi takie trzy elementy i prosił bym nie zgubił bo są bardzo ważne. Jecz gdy rozstawiałem przedsionek nie znalazłem zastosowania dla tych elementów . Tu moje pytanie do czego one są?

post-24028-0-47500200-1489213347_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.