Skocz do zawartości

Przyczepa kempingowa HOBBY De Luxe 370


Mamrot1975

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To mój pierwszy post na tym forum. Mocno zastanawiam się nad kupnem mojej pierwszej przyczepki, w której to chciałbym wypoczywać na wczasach z rodzinką. Budżet do ok. 12 tys. lecz DMC przyczepy mocno ograniczone, gdyż mój holownik VW Sharan ma DMC 2510kg (i tu jest problem, gdyż mam tylko kat. B i nie wchodzi kurs E czy B96). Spodobała mi się  HOBBY De luxe 370 chodzi mi o układ wewnątrz przyczepy), lecz DMC 1000kg :oslabiony:  :hmm: . Mam dzieciaczki w wieku 8 i 12 lat. Proszę o opinię dot. tej przyczepki oraz o jakieś podpowiedzi. Wiem, że są przyczepki do DMC 950 kg, lecz bardzo mało jest ofert sprzedaży. Za wszystkie z góry serdecznie dziękuję. :blagac:

Link do oferty:

http://center-camp.pl/pl/p/Przyczepa-kempingowa-HOBBY-De-Luxe-370/3394

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To mój pierwszy post na tym forum. Mocno zastanawiam się nad kupnem mojej pierwszej przyczepki, w której to chciałbym wypoczywać na wczasach z rodzinką. Budżet do ok. 12 tys. lecz DMC przyczepy mocno ograniczone, gdyż mój holownik VW Sharan ma DMC 2510kg (i tu jest problem, gdyż mam tylko kat. B i nie wchodzi kurs E czy B96). Spodobała mi się  HOBBY De luxe 370 chodzi mi o układ wewnątrz przyczepy), lecz DMC 1000kg :oslabiony:  :hmm: . Mam dzieciaczki w wieku 8 i 12 lat. Proszę o opinię dot. tej przyczepki oraz o jakieś podpowiedzi. Wiem, że są przyczepki do DMC 950 kg, lecz bardzo mało jest ofert sprzedaży. Za wszystkie z góry serdecznie dziękuję. :blagac:

Link do oferty:

http://center-camp.pl/pl/p/Przyczepa-kempingowa-HOBBY-De-Luxe-370/3394

Ta przyczepa to jakiś ''składak''. Zasłonki i poduszki siedzeń od modelu classic. No i bez łazienki :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, od 2 lat jestem posiadaczem takowej i moje dzieciaki mają 8 i 13 lat. Nie ma łazienki, ale to nie koniecznie wada, mniej wilgoci i więcej miejsca przy tak małej długości jest zaletą. Łóżka 2 , 3 i 2 osobowe. U nas albo syn śpi osobno , a my w trójeczkę , albo ja. Miejsca jest wystarczająco dużo na nocleg. Wygoda... Przy mniejszej załodze , stolik zawsze rozłożony. Wydaje mi się, że przy komforcie podróżowania takim małym pudełkiem można jej  wiele wybaczyć. Jakość , dla mnie najlepsza z maleństw. 

Oczywiście marzy mi się większa, ale na początek nie mam jej nic do zarzucenia. Toalety są wszędzie, a wygoda dużej cepki rozpieszcza , także opinie posiadaczy większych "kibelków" się nie sprawdzą. Powiem tak , Niewiadówka w wersji super de lux i 2 spoko kojki na pewno sprawią radość na dobry początek. Co do obszyć, u mnie welurowe, ale może i takie wychodziły albo ktoś odświeżył.  Dzieciaki zadowolone , ja  i małżonka również, a i  osołek nie odczuwa po założeniu stabilizatora.            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, od 2 lat jestem posiadaczem takowej i moje dzieciaki mają 8 i 13 lat. Nie ma łazienki, ale to nie koniecznie wada, mniej wilgoci i więcej miejsca przy tak małej długości jest zaletą. Łóżka 2 , 3 i 2 osobowe. U nas albo syn śpi osobno , a my w trójeczkę , albo ja. Miejsca jest wystarczająco dużo na nocleg. Wygoda... 

 

hobby 430/420 z tych lat ma dmc1000kg, a ma normalne dwa łóżka i kibelek 

w 430 masz dwa łóżka 140*200 i 110*200 + opcja piętrus 80*160 - tylna część zamykana drzwiami

 

więc jeśli przekraczać 1000dmc to już tak żeby było wygodnie ;)

a jak ma się zmieścić w 1000dmc to też można coś wybrać 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-caravelair-4-osobowa-1992-r-namiot-pelen-dmc-900k-CID5-IDfV7lz.html#22fb67dda7

https://www.olx.pl/oferta/home-car-382-wc-prysznic-3-4-osobowa-przedsionek-dcm-950kg-CID5-IDd35uf.html#4006ce1d7b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo przyczep z DMC 1000 l, które mają miejsce dla 4 osób i kibelek. Nie wiem w jakim celu ktoś chce się ograniczać do jednego tylko modelu i to jeszcze Hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.