Skocz do zawartości

Wypożyczenie przyczepy za granicą / poza UE


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chyba nie zrozumie tego B)

 

Wysłane z telefonu

 

i jeszcze o zwiększonych opłatach w Austrii i Czechach i Słowenii pisze :) a coś mi się wydaje, że w tych akurat krajach zapłaci tyle samo solo co z cepą.

 

a na poważnie, to wolałbym pożyczyć przyczepę w PL, niż motać się z wypożyczeniem na miejscu i tracić czas na formalności (szczególnie przy oddawaniu do wypożyczalni). Może Bartosz zostawi Ci przyczepę gdzieś tam na południu na zaprzyjaźnionym campingu, oboje śmigniecie szybciej, taniej itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze o zwiększonych opłatach w Austrii i Czechach i Słowenii pisze :) a coś mi się wydaje, że w tych akurat krajach zapłaci tyle samo solo co z cepą.

 

a na poważnie, to wolałbym pożyczyć przyczepę w PL, niż motać się z wypożyczeniem na miejscu i tracić czas na formalności (szczególnie przy oddawaniu do wypożyczalni). Może Bartosz zostawi Ci przyczepę gdzieś tam na południu na zaprzyjaźnionym campingu, oboje śmigniecie szybciej, taniej itd :)

 

Marek przyznaje się  bez bicia że od 2013 nie analizuje opłat za jazdę z przyczepą...

Jeśli nie ma różnicy czy solo czy nie - to  tak nie ma znaczenia...Nie chce ciągnąć ogona  półtora tysia kilosów

 

Jadę bez zmiennika i chce dojechać w max 15 godz - tyle jestem w stanie dolecieć na jeden rzut bez spania i mieć zachowane skupienie

Dojechać banami za Dubrownik i tam się dopiero zatrzymać na spanie - jak większość wie to tam się kończą autostrady i zaczyna się jazda wymagająca większego skupienia niż na autostradach.

 

Ciągnąc ogon dojadę tam zapewne po 2 dniach :-) i będę wypruty

 

Najchętniej nie zawracałbym sobie głowy ogonem ale...

Jeśli chodzi o noclegi na wybrzeżu to nie powinno być problemu - gorzej w głębi kraju - tam słabo z kwaterami.

Dorota boi się jechać w ciemno ... i nie chce mieć gadania całą drogę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że sam tam na raz z ogonem nie zajedziesz. Urlop też z gumy nie jest. Może poszukaj po necie fajnych kwater, na pewno ktoś tam już był ;)

Marek -  mam mniej więcej połapane punkty noclegowe ale nie jestem w stanie określić na sztywno kiedy gdzie będziemy...

 

Jak tylko wjedziemy do BIH to nie patrzymy na zegarki

BiH, MNE i AL zwiedzamy bez określonych przedziałów czasowych - na BiH, MNE i AL mamy 14 dni...+ 2 dni na dojazd z PL i 2 di na powrót do PL

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.