Skocz do zawartości

Małopolska - Kraków - spotkanie kawiarniane 04.III godz. 16:00 Magillo


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czekam aż się wyklaruje miejsce i czas, wtedy się określę - ale najbardziej zbliżone stanowisko mam do Commandera - w tygodniu i w centrum. (mój typ to CK Browar na styku krupniczej i karmelickiej. Od lat serwują kilka własnych gatunków piw, oprócz tego mają w lokalu część restauracyjną, więc zjeść też można.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to i ja się wypowiem. W ciągu tygodnia w zasadzie sensowniej i chyba większa szansa że się wyrwę. CK Browar, faktycznie ma dobre piwka i kebeba za rogiem gdyby reszta menu nie pasowała ;)  Jestem za, choć "szantowe" klimaty też mi nie obce. Horn faktycznie średnio z komunikacją a Michał nie będziesz woził wszystkich chyba ;) Obserwuję i zobaczymy czy się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś Jacek myślał o FUN ;) ??? - sala może i jedna ale mogłaby być cała nasza jak załatwisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda jest - uważam że jej nie trzeba :D

Dla mnie CK Browar - kiepskawo - strefa i problem z parkowaniem ale jak będzie większość...

W tygodniu też może być ale żeby zaraz się nie okazało że mamy 4terminy 8 miejsc, a każdy zostanie w domu :D

Mi osobiście łatwiej się wyrwać w weekend (puki nie jeżdżę na imprezy), ale w tygodniu też mogę spróbować skołować wolne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na Kramelickiej nie ma problemu z parkowaniem, co najwyżej z jego kosztem ;)

Ale Kraków ma najlepszę komunikacje miejską w Polsce i bodajże 4-tą w Europie. Tu naprawdę da się dojechać za grosze do centrum jakimś niebieskim ultranowoczesnym pojazdem ;P przyjeżdżanie samochodem jest... nieprzemyślane ;)

Co do terminów, po prostu, jako inicjator określ jeden termin i miejsce, a reszta się jakoś dostosuje, a kto się nie dostosuje to jego strata. Wszystkich nie zadowolisz. Nigdy Ci się nie uda doprowadzić do sytuacji w której wszystkim będzie pasować ;)

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, ponieważ jak wiadomo wszystkim nigdy, myślę że jako inicjator, pozbieraj jeszcze trochę opinii i wybierz co i jak lub gdy wyłoni się jakiś przewodni kierunek to trzeba w niego iść. Jak będzie konkret to będzie wiadomo jak się do niego dostosowywać. Jak poza centrum to w podróżniczych klimatach mogę zaproponować cafe kontynenty na Piaskach Nowych, z komunikacją miejską bez rewelacji bo kawałek trzeba podejść ale mają 2 sale i mógłbym dopytać o jedną tylko dla nas jakby było więcej chętnych lub zrobić rezerwację kilku stolików połączonych, bo mam bardzo blisko. Zjeść też można, nawet pizzę ;). Ale chętnie się wyrwę gdzieś dalej od domu :) Ja się mogę dostosować w miarę możliwości.

 

Sorki za powielanie na początku, nie odświeżyłem przed publikacją :)

Edytowane przez ketrab (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaparkowałem tylko jakieś 500-800m od Bagateli...nie mówiąc już o czasie szukania miejsca i wyjazdu...

I zadumlałem z drabinami i skrzynkami narzędziowymi tam i z powrotem... :D

 

Zgadza się można zawsze dojechać niebieskim pojazdem (jak dzień wcześniej będzie smog to będzie nawet za free), dojechać rowerem lub po prostu przejść się piechotką :D

Chociaż sporo z nas gdzieś z okolic Krakowa też jest... ale proszę moje zdanie tu potraktować jak jeden z...

 

Przeglądnąłem posty i wydaje mi się że większość wyraziły chęć na przyszłą/następną sobotę 04.03... więc narazie tego terminu się trzymajmy, chyba że mocno tu przedyskutujemy termin :D

 

Miejsce...proponujcie, to można nawet zmienić 3dni przed...ale wydaje mi się że dobrze by było żeby też było jakieś zaplecze gastronomiczne (pizza frytki)...ja się nie znam...ale w centrum w sobotę rzeczywiście może być ciasnawo...

 

Jeszcze proszę zabrać głos w sprawie obecności naszych pięknych połówek - jak by były chętne dziewczyny to Mariolka na TAK :)

 

Dodam że np CT będzie miało swoje regularne spotkanie 16.03 już nie na Hornie ale tu

http://tnij.at/CT1604

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten tydzień limit zezwoleń na wyjście już wyczerpałem ;) hi hi. Teraz wszędzie ostatki będą. Może ten początek marca będzie mniej oblegany knajpowo... Ale jak wszystkim a przynajmniej większości, pasuje to będę miał mocniejsze argumenty. A gdyby jeszcze "pewna rurka" do tego czasu dotarła... ;)

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek wszyscy muszą mieć tak samo daleko więc tylko centrum...

 

Na Lubomirskiego przy AE jest bardzo dobra pizza w Fabryce Pizzy. Pifko też jest. I dwie średniej wielkości sale.

Na R. Mogilskim jest punkt przesiadkowy z całego miasta więc dojazd super i parking przy Lubomirskiego też.

 

Michał moja żona by się też wybrała, gdyby były inne panie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizzeria wygląda ciekawie...postaram się tam zaglądnąć jutro lub w piątek...

To zostaje...

Sobota 04.03.2017 około 16:00

http://tnij.at/fabrykapizzy

 

Serdecznie zapraszam nasze Panie - to nie spotkanie motoryzacyjne gdzie nie będą miały wspólnych tematów !!

 

Proponował bym zrobić listę (kopiuj wklej + dopisz):

1) Misio + Mariolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.