Skocz do zawartości

Beata44w

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bo to angielka!

Oczywiście tak jak pisałem w poście nr.5 one mają swoich zwolenników i przeciwników. 

Na ogół mają dobre wyposażenie, lepsze od tych kontynentalnych, ale większość jest gorsza jakościowo i po prostu brzydka, choć to kwestia gustu.

No i drzwi mają po lewej stronie!

 

Jakoś tak mam że niemieckie wyroby motoryzacyjne bardzo cenię, stąd w przypadku przyczep zawszę będę stawiał w pierwszej kolejności na Niemców.

Tabbert, Fendt, LMC, Burstner, TEC,  Hobby, Dethleffs, Knaus, Wilk. 

 

Warto spojrzeć na produkty francuskie czy holenderskie. 

O szwedzkich jak Kabe nie wspominam, bo to już bardzo wysoka półka cenowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no będę was słuchać macie pojęcie i doświadczenie będę szukać nie anglika nie znam was ale już was lubię za szczerość

przyczepa czwarta burstner godna uwagi w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach,tylko musi sie podobać nic na siłę,

tylko trzeba pamiętać że dobrych suchych przyczep i w takim stanie trzeba sie naszukać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazujesz przyczepy o dużym dość rozrzucie cenowym, wagowym i rocznikowym. Układy też od sasa do lasa.

 

Więc może od początku zacząć. Dla kogo szukasz, dla ilu osób, jak będziesz jeździć. Czym będziesz ciągnąć. Jaki budżet i na czym Ci zależy.

 

Bo robienie przeglądu internetu nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazujesz przyczepy o dużym dość rozrzucie cenowym, wagowym i rocznikowym. Układy też od sasa do lasa.

 

Więc może od początku zacząć. Dla kogo szukasz, dla ilu osób, jak będziesz jeździć. Czym będziesz ciągnąć. Jaki budżet i na czym Ci zależy.

 

Bo robienie przeglądu internetu nie ma sensu

ok już pisze DMC do 1150 szukam dla siebie mąż płaci ja szukam  cena max 23 tys <oczywiście nie chce tyle ja dać > bo dopiero zaczynamy przygodę życia z przyczepą , a mi jak to blondynce podobają się prawie wszystkie byle by mnie smród nie zabił w drzwiach mamy audi A6 jest moc ale ze względy na nasze kat prawo jazdy  B mąż będzie nią jeździł ja nie mam zamiaru bo to za duże <pisze blondynka> i jest nas dwóch ja i mój mąż córka dużo za duża nie chce z nami jeździć no i wszystko aaaaa kibelek musi mieć kasetowy z zewnątrz wyciągany jakiś hamulec musi mieć ja nie wiem jaki ale mój mąż wie .Nie wiem na co ja kobieta mam patrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że Audi i że tylko B. Jakie Audi ma DMC (pozycja F1 w dowodzie rejestracyjnym). Wtedy będzie można wyliczyć jaką maksymalnie przyczepę możecie ciągnąć aby nie przekroczyć 3500 kg dla zespołu pojazdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że Audi i że tylko B. Jakie Audi ma DMC (pozycja F1 w dowodzie rejestracyjnym). Wtedy będzie można wyliczyć jaką maksymalnie przyczepę możecie ciągnąć aby nie przekroczyć 3500 kg dla zespołu pojazdów

no to ci pisze DMCnie wiecej jak 1150 wyliczone nie mam dowodu bo mąż w pracy napisze po mojemu audi A6 TDI .2500 silnik cłatro w automacie tyle wiem jeżdżę nim ale się nie znam a i dizel

no to ci pisze DMCnie wiecej jak 1150 wyliczone nie mam dowodu bo mąż w pracy napisze po mojemu audi A6 TDI .2500 silnik cłatro w automacie tyle wiem jeżdżę nim ale się nie znam a i dizel

 

Jacku nie denerwuj się na mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Hobby całkiem fajne!

Ewentualnie jaj bym polecał układ 2łóżkowe - jedno na spanie a drugi jako stolik

np

http://www.knaus.pl/przyczepa-kempingowa/sport/400-qd

http://www.caraworld.de/wohnwagen/fendt/bianco/6051765/fendt-bianco-390-fh-modell-2016-1700kg.html

W starszych przyczepach taki wymiar powinien się zmieścić w 1100kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 rzut oka bardzo ładna.

Fendt to bardzo dobra firma i ich przyczepy są bardzo ładne i solidne.

Należało by się dowiedzieć czy nie ma jakiegoś błędu w DMC przyczepy, bo tu powinno być z przedziału 1000 - 1300kg... ewentualnie też ją zważyć realnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.