Skocz do zawartości

Proszę oceńcie


jarzabek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sprzedaje sharana :) jutro pojawi się w ogłoszeniach. Bardzo fajny holownik, moją cepę 1300dmc ciągnie bez problemu. Na haku 2t po uwzględnieniu 1,33 1804kg

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm to jaka przyczepkę mam szukać?Z jakim DMC by pasowała do takiego autka?A może zmienić autko by cóś takiego sobie sprawić?Takie przyczepki mnie się podobają (a raczej mojej żonce).Taki typ układ wypozażenie.Z kobietą nie wygram.Choinka

 

Ja mam Grand Scenic-a 150KM i 340Nm i cóż z tego że dałby radę i przyczepę o DMC 1500 pociągnąć skoro mam na haku 1300kg., a do tego muszę się zmieścić w DMC zestawu 3050kg. MW auta to 1605kg. DMC to 2200kg. natomiast MW mojej przyczepy to 870kg., a DMC to 1250kg. Zgodnie z papierami ładowność auta to 595kg., a przyczepy 380kg. więc niby mam ładowność 975kg! Niby, bo tak na prawdę to dużo mniej. Tak jak pisałem wcześniej DMC zestawu to 3050kg. Żeby mieć spokojną głowę to przed wyjazdem na wagę i jak będzie mniej bądź równo 3050kg to w drogę, a jak więcej to trzeba wywalać klamoty żeby się zmieścić w tym przedziale. Ty chcesz ciągnąć przyczepę o MW ponad 1300kg? :nono: Gra nie warta zachodu, za dużo można stracić i to nie chodzi o auto ale o życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke wprowadziłeś w błąd, bo masa zestawu to nie jest dmc a masa rzeczywista. Reszta ok, tylko taki szczegół po którym autor może sumować wagi z papierów, a tu chodzi o wage rzeczywistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie te same dane w swoim scenicu.Specjalnie prostowałem dokumenty i z Warszawy sprowadziłem kopie fabryczne bo ktoś kto ten samochód sprowadził to bzdety popisał.To o jakiej wadze szukać przyczepy by to było rozsądne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke wprowadziłeś w błąd, bo masa zestawu to nie jest dmc a masa rzeczywista. Reszta ok, tylko taki szczegół po którym autor może sumować wagi z papierów, a tu chodzi o wage rzeczywistą

Mądrze prawisz.

Mam dokładnie te same dane w swoim scenicu.Specjalnie prostowałem dokumenty i z Warszawy sprowadziłem kopie fabryczne bo ktoś kto ten samochód sprowadził to bzdety popisał.To o jakiej wadze szukać przyczepy by to było rozsądne?

Na przykład takiej jak ja (patrz post wyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przyczepki mnie się podobają (a raczej mojej żonce).Taki typ układ wypozażenie.Z kobietą nie wygram

Witam w klubie. U mnie to samo. Ale prawda jest taka, że oglądałem kilka przyczep kontynentalnych w podobnym rozmiarze co moja i jakieś takie ciasne mi się wydawały. W mojej czuję się jak w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.