Skocz do zawartości

Kupię przyczepę 4-osobową do 40 000zł


mprzygoda

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jak będziesz jeździł, jak jeden wypad w zimie to całoroczne, a jak tak często jak Bartek, że co tydziń na innym stoku to lepiej dwa komplety

planuje raczej 1-2 wyjazdy zimowe w roku... ale kto wie jak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kolejne pytanko to butla/butle, widzę, że są 2 miejsca na butle. Rozumiem że druga to na zapas? Podłączamy jedną i jak się gaz skończy przełączamy na drugą - czy może jednak inaczej - tak czy inaczej muszę dokupić polski reduktor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butle 11kg stosuje się raczej na zimowe wyjazdy. Latem do ugotowania obiadu ew do chłodzenia lodówki piątka w zupełności wystarczy. Zawsze pare kg do przodu, ale z drugiej strony jedenastke łatwiej wymienić, piątke raczej tylko nabijesz w specjalnym punkcie. Ja kupiłem piątke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak uważasz, ja kupuje teraz letnie gumy, pojade raz czy dwa w zimie, zobacze czy mi podpasuje, jak tak to wtedy kupie dodatkowe kapcie

z oponami sprawa wygląda następująco: są oznaczone 1012, rozumiem, że to październik 2012? - 4,5 roku, czyli pewnie i tak czas je wymienić?

no to szukam nowych, 185/75, R14, nośność C, indeks prędkości P lub Q, całoroczne - niestety brak takich w ofercie, oponeo.pl mówi, że takich opon nie ma. Są tylko letnie/zimowe. Chyba, że wiecie gdzie takie kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by, a oponeo to nie wszystko zapytaj gdzieś u gumiarza, lub zastosuj inny rozmiar czasami tak można.

byłem u gumiarza - powiedział to samo - w tym rozmiarze tylko lato/zima. A jak sprawdzić co w innym rozmiarze można założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co sobie utrudniac...

 

 

http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/caloroczne/t=1/dostawcze/r=1/185-80-r14

 

to nie jest oś pędna, a powyższy rozmiar ma większość przyczep...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac uczciwie to dalem 34.800 i wsadzilem w nia juz blisko 12.000 (solar, aku, 2 komplety nowych opon, nowy AKS, dodatkowe nowe szklane okno dachowe nad francuzem, scianki do markizy, zbiornik na czysta wode 100L, podpinany zbiornik na szara 90L, nowa instalacja 12V zrobiona od podstaw i nowy zasilacz 12V/200W, nowy bojler gazowy B10 i na dniach montowany mover...)...

 

Dostosowana na wyjazdy full dzikus...

 

Wystawie za 45-46 tys...

Pochwal się tym zbiornikiem na szarowke bo mój mnie denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, podziwiam za zaangażowanie. Kupiłeś budę dopiero co i włożyłeś w nią kupę roboty po to żeby sprzedać po jednym sezonie? Przecież nawet się tym nie zdążysz nacieszyć :)

A przy okazji, szukałem kiedyś Twojego wpisu nt. planów odchudzania Hobbika i nie znalazłem. Pamiętasz w jakim wątku to było? Myślę skopiować parę pomysłów jeśli nie masz nic przeciwko. Wakacje się zbliżają, czas zacząć przygotowania do wyjazdu ;)

 

Wysłano z Tapatalk. Przepraszam za literówki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.