Skocz do zawartości

Co sądzicie? Hobby 440


Michał S

Rekomendowane odpowiedzi

     Witam, może ktoś widział tą przyczepę https://www.olx.pl/oferta/hobby-excellent-440-dmc-1180kg-CID5-IDjlaSD.html#682d5544fePan Ryszard wspomniał, że jest po naprawie spowodowaną rozerwaną oponą. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z lewej strony opona strzeliła - to wyjaśnia brak zdjęć lewej strony :skromny: , a poważnie to prócz "dziwnie" spasowanego kibelka nic nie widzę (zdjęcia ładnie zrobione :skromny: )

 

 

poprawka:

a i dopytaj czy jest lodówka w niej (bo jakoś pusto pod zlewem mi się wydaje)

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też interesowałem się tym modelem ze względu na niskie DMC, miałem już kupić ale spóźniłem się jeden dzień i ktoś mnie uprzedził z kupnem. Szukając takiego modelu obdzwaniałem sprzedawców i co dowiedziałem się od nich  że one mają jakąś wadę konstrukcyjną że pęka poszycie nad drzwiami wejściowymi. Nie wiem ile w tym jest prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie hobby ma niskie ładowności jak i to że czasem rama jest zbyt wiotka i drzwi za osią to takie połączenie, że w konsekwencji czasem pęka ściana przy drzwiach (Ja z tego powodu wzmacniałem ramę...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten koziołek jest zastanawiający. Jeśli podpory są na miejscu, nikt nie szukałby jakiejś podstawki. Prawda chyba jest taka, że trzeba kupić coś niepełnowartościowe, a sprzedać jako pełnowartościowe.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego ja mam pokrywać tę rużnicę ceny. Może Pan Ryszard zarabia na naprawach tych przyczep i sprzedaje przyczepy po naprawach. Widziałem już przyczepy naprawiane które były sprzedawane jako bezwypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw poproś o zdjęcia lewej strony

 

Przed wyjazdem zrób tak jak radzi Jacek, a przy okazji poproś o zdjęcia wszystkich narożników podłogi (w środku i z zewnątrz), dodatkowo zdjęcia każdego okna oddzielnie (dachowe również), najlepiej jak by było widać kawałki ścian.

Zobaczysz czy okna są całe i ne ma jakiś plam (zacieków) przy nich ;)

Skoro konstrukcja potrafi pracować uszkadzając poszycie nad drzwiami to fotka tego miejsca też może się przydać :)

 

Dmc może takie mieć bo modele 440 mają około 1200 ale ta wygląda na-450 tkę , no i z Francji może być zniszczona w środku. Z tyłu zamiast podpory stoi na koziołku ????

Też mi wygląda na 450 :)

 

Poniżej przykładowa 440 z tego roku

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6717501484#

 

i 450 z takim DMC i układem jak ta z Trzcianki

http://www.postadsuk.com/2006-hobby-excellent-easy-450-fixed-bed-motor-mover-bike-rack_84052-4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonowałem do sprzedawcy. Oferta nie dla mnie.  Sprzedawca zachowywał się tak jakby  to on miał mi zapłacić, że wezmę przyczepę. Musiałem wydzierać informacje o jego przyczepie wystawionej na sprzedaż. Oświadczył, że jest z 2006 roku i tak wygląda, żadnych zdjęć robić nie będzie. Dowiedziałem się, że handluje od 20 lat. Zrozumiałem, że wypracował sobie technikę sprzedaży; Jak prowadzić rozmowę, by nie przekazać informacji, a klient był zaciekawiony. Będę musiał poczekać, może wiosną się ruszy. Kupię od użytkownika przyczepy. Wszystkim dziękuję za pomoc i wiedzę, którą się podzieliliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.