Skocz do zawartości

Niespokojny kemping


Adam J

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję Wam za aktywność, przywrociliscie mi wiarę w ludzi ;)

Na obecną chwilę sytuacja ma się następująco:

 

1. Wyjazd z własną ekipą i zrobić bydło na dowolnym kempingu. @chris_66

 

2. Chałupy pole Polaris - duże i coś się dzieje (place zabaw, zatoka sklepy na polu itp.) pozostałe kempingi w Chałupach dla snobów z wcześniejszą rezerwacją i zapleczem gastronomicznym. @banicja,

 

3. Hel wzdłuż zatoki, dużo ludu z dzieciami ale tylko z wcześniejszą rezerwacją, Chałupym - weekendy imprezy z koncertami, ścieżka rowerowa przez cały półwysep + systematyczny pociąg i auta 24h gratis. @Cytrus

 

4. Darłówko i kemping RÓŻA WIATRÓW basen ,animacje, grill bar w wiacie. @Andrzejo19

 

5. Sława, Ustronie Morskie, Polańczyk, Gąski, Darłowo, Człuchowo, Ostróda, Miłkowie, Świdnica - idą tam spać po 01:00 nie wieje nudą @BartoszK

 

6. Chłapowo, bo późno tam chodzą spać. @Pierzasty

 

7. 3-city i bliskie okolice - można wybrać stosowny kemping. Wszędzie blisko, dobra komunikacja, a z powrotem można wrócić nawet taksówką za rozsądne pieniądze + duże kempingi na całym wybrzeżu, atrakcji, dyskotek, klubów i innych uciech. @Kristofer

 

8. Wdzydz Kiszewskich fajne koncerty na żywo, różnoraka muzyka, dużo ludzi w sezonie, @inhalt

 

9. Kraków - pier**nik 24h @Lza

 

10. Sarbinowo - "zakaz wjazdu, umieralnia" @SpongeBob

 

11. Biała Mewa i bar Kogutek dzieci mają co robić kemping na 500 przyczep @belmondo

 

Jeżeli coś ominąłem lub pomyliłem proszę o info, oczywiście fajnie było by dopisać więcej miejscówek, może coś w centralnej Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało zauważam, że już w drugim poscie Tomek proponował Władysławowo, a chwilę później pisałem o całym Półwyspie Helskim.
Dodałbym jeszcze Jastrzębią Górę. Celowo nie podawałem nazw konkretnych kempingów, bo moim zdaniem, w szczycie sezonu, na którym z kempingów od Jastrzębiej, aż po Hel byś się nie zainstalował, na nudę i brak atrakcji nie będziesz mógł narzekać (obyś tylko znalazł "swój" kawałek ziemi). :]

Do obejrzenia/zwiedzania też jest niemało: od Lisiego Jaru przez bulwar Nadmorski i Gwiazdę Północy, kilka portów rybackich, Ocean Park, Lunapark, Tarzanpark, czy wieżę widokową w Domu Rybaka, aż do tego, co w samym Helu, a tam już jest tyle, że powinieneś się raczej martwić o czas i środki płatnicze. W Helu masz port morski, Fokarium, dwie latarnie, Park Wydmowy, muzea Rybołówstwa i Obrony Wybrzeża, Zespół Bunkrów i Artylerii w ilości co najmniej kilkunastu obiektów, Stanowiska Ogniowe, Wieża Radaru i pozostałości Masztu Sygnałowego, a gdyby i tego było mało, to są jeszcze przeloty widokowe samolotem. Jak się dobrze postarasz, to może wystarczy Ci czasu na morską wycieczkę statkiem lub katamaranem, choćby do Trójmiasta i powrót wodolotem. Mając patent, wynajmiesz jacht i popłyniesz samodzielnie, a gdy koszty nie grają roli, to wyczarterujesz luksusowy jacht nawet z własnym kapitanem.  Jak lubisz wodne skutery, czy Wind/Katesurfing, to również znajdziesz to wszystko w zasięgu ręki.

Czujesz jeszcze niedosyt, dalej mało?

Możesz na koniec zrobić szybki kurs dla płetwonurków, aby zaimponować rodzinie (teściowej) :yay::jump:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku, jeden lubi czekoladę, a drugi jak mu nogi śmierdzą - a Ty od razu od "starych pierdzieli ............". Czy nie jesteś  członkiem tego Forum?. No cóż samokrytyka to dobra rzecz.

 

Edziu, przecież wiesz że pisałem to z lekkim przymrużeniem oka, choć dużo się z prawdą nie minąłem. 

 

 

BartoszK: w Gąskach, pierwszy raz w życiu na kempingu byliśmy przez ochronę "uspokajani", gdy o godzinie 22:02 siedzieliśmy familijnie w przedsionku i graliśmy w chińczyka. Poszło o to że z przyczepy było słychać wiadomości lecące w radiu. Może rzecz była w tym że radio nie właściwe, znaczy rozgłośnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli może być z dala od morza, to dodam: Camping w Radawie (Podkarpacie)

tam można zaliczyć rajd samochodowy pomiędzy namiotami/przyczepami/kamperami/ludźmi - co kto woli http://forum.karawaning.pl/topic/8603-camping-w-radawie/page-2?do=findComment&comment=488516

oraz wiele innych atrakcji, dyskoteka na bombach przez całą noc, tzw. amfiteatr na terenie ośrodka-koncerty, sporo atrakcji zapewnia też lokalna młodzież (zloty sebixów)

 

polecam szczególnie wakacyjne weekendy  :ok:

 

pozdr

Edytowane przez JINX_Sanok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pów campingowych w Łebie,ze szczególnym uwzględnieniem "Intercampu",to w sezonie jedna wielka impreza.Za łebka jeździłem tam co roku pod namiot,teraz jednak,z żoną i dziećmi wolę spokojne miejscówki z dala od cywilizacji ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pów campingowych w Łebie,ze szczególnym uwzględnieniem "Intercampu",to w sezonie jedna wielka impreza.Za łebka jeździłem tam co roku pod namiot,teraz jednak,z żoną i dziećmi wolę spokojne miejscówki z dala od cywilizacji ☺

Stare, dobre czasy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kamping 42 nad jeziorem otmuchowskim, dzieci mają gdzie sie bawić, jest bar, organizowane disco, nikt sie nie burzy jesli imprezuje sie do drugiej w nocy

Dzięki za info ;)

 

 

 

 

 

Będę omijał z daleka aby nie psuć dobrej zabawy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wsadzę kij w mrowisko, ale co mi tam :)

 

 

 

 

Dlatego pytanie nasuwa mnie się następujące, czy są w naszym kraju kempingi, gdzie można pojechać z dzieciami, które w dzień wyszaleją się z rówieśnikami w morzu, basenie, płacach zabaw, na trzepakach, koniach, grając w galę lub z rodzicami aktywnie spędzą czas czy inne takie . Wieczorem pójdą spać, a pózniej rodzice bedą mieli pole do popilisu? Cluby, bary, dyskoteki, koncerty, zabawy na starówce, kluby dla dorosłych ;) itp itd etc... Oczywiście dzienne przyjemności dla rodziców dot. aktywności fizycznej rownież mile widziane.

 

Mamy takie cuda czy za dużo oczekujemy? Hmmm? :)

 

Z góry dzięki za odp.

Nie oczekujesz, żadnych cudów.

Tyle tylko, że ja rozumiem, że szukasz zupełnie normalnego kempingu. Tyle tylko, że położonego gdzieś niedaleko jakiegoś centrum rozrywkowego.

Takie warunki są na większości kempingów położonych w odrobinkę większych nadmorskich miejscowościach. 

Wystarczy spojrzeć na mapę takiej mieściny i ciut poszperać w necie.

Na większości kempingów wyszalejesz się z dziećmi a wieczorem zrobisz sobie normalną imprezkę ze znajomymi.

Nie szukasz chyba kempingów z dyskotekami, klubami dla dorosłych , czy czymś w tym rodzaju na samym polu kempingowym.

Nie szukasz chyba kempingów o złej renomie, gdzie obsługa nie reaguje na jakieś pijackie ekscesy, czy wrzaski o trzeciej w nocy??

Bo jak te Twoje dzieci miały by zasnąć i spać na takim polu, w dodatku same.

Może źle Cię odczytałem albo tytuł sugeruje nie to co miałeś na myśli.

Jeśli chcesz się w dzień wyszaleć z dzieciakami na plaży czy kempingu, a potem zrobić normalną imprezkę ze znajomymi.

Imprezkę bez nadmiernych wrzasków nocnych, czy ewentualnie wyskoczyć w miasto.

To nic prostszego, prawie każdy kemping w  większej mieścinie Ci to zaoferuje.

No może nie w Mielnie-Unieściu , bo tam akurat obowiązuje cisza nocna i knajpy pozamykane.

Tyle tylko, że do Mielna jakiś kilometr, może troszkę więcej. No a tam rozrywki Ci nie braknie do rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za aktywność, przywrociliscie mi wiarę w ludzi ;)

Na obecną chwilę sytuacja ma się następująco:

 

1. Wyjazd z własną ekipą i zrobić bydło na dowolnym kempingu. @chris_66

 

2. Chałupy pole Polaris - duże i coś się dzieje (place zabaw, zatoka sklepy na polu itp.) pozostałe kempingi w Chałupach dla snobów z wcześniejszą rezerwacją i zapleczem gastronomicznym. @banicja,

 

3. Hel wzdłuż zatoki, dużo ludu z dzieciami ale tylko z wcześniejszą rezerwacją, Chałupym - weekendy imprezy z koncertami, ścieżka rowerowa przez cały półwysep + systematyczny pociąg i auta 24h gratis. @Cytrus

 

4. Darłówko i kemping RÓŻA WIATRÓW basen ,animacje, grill bar w wiacie. @Andrzejo19

 

5. Sława, Ustronie Morskie, Polańczyk, Gąski, Darłowo, Człuchowo, Ostróda, Miłkowie, Świdnica - idą tam spać po 01:00 nie wieje nudą @BartoszK

 

6. Chłapowo, bo późno tam chodzą spać. @Pierzasty

 

7. 3-city i bliskie okolice - można wybrać stosowny kemping. Wszędzie blisko, dobra komunikacja, a z powrotem można wrócić nawet taksówką za rozsądne pieniądze + duże kempingi na całym wybrzeżu, atrakcji, dyskotek, klubów i innych uciech. @Kristofer

 

8. Wdzydz Kiszewskich fajne koncerty na żywo, różnoraka muzyka, dużo ludzi w sezonie, @inhalt

 

9. Kraków - pier**nik 24h @Lza

 

10. Sarbinowo - "zakaz wjazdu, umieralnia" @SpongeBob

 

11. Biała Mewa i bar Kogutek dzieci mają co robić kemping na 500 przyczep @belmondo

 

Jeżeli coś ominąłem lub pomyliłem proszę o info, oczywiście fajnie było by dopisać więcej miejscówek, może coś w centralnej Polsce?

Post 27 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.