Skocz do zawartości

rumpel - pierwsza przyczepa, pomoc w oględzinach


rumpel

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej żonie by odpowiadała taka kolubryna  :laugh: jednak nie mamy dużych wymagań, do tego holownik ma tylko 203 Nm  i 115KM , a nie chcę ograniczać się tylko do jazdy po płaskim. TEC TM2 jest lekki i zgrabny no i bardzo mi się podoba :). Znalazłem jeszcze jednego w Olsztynie - tylko dzieli mnie od niego cała Polska ( mieszkam na południu przy czeskiej granicy ).

 

Ten dokument ponoć świadczy, że przyczepa ( TEC TM2 z Ostrowa ) miała w Holandii tylko jednego właściciela  :niewiem:

 

attachicon.gifst909_prive.png

 

 

Pozdrawiam

rumpel

Jutro bedę w okolicy, mogę podjechać i ją obejrzeć. Jak coś to dzwoń :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

https://www.olx.pl/i2/oferta/prywatnie-swift-euroland-380-tk-CID5-IDiB31W.html#:0cb0603b07

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

A zobacz tą? Kolega z forum sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas jest 4, a ten Swift to maksymalnie 3 osoby na jednym "wyrku" ;) . Dla mnie to już umartwianie - a gdzie choćby namiastka intymności małżonków hahaha .

Edytowane przez rumpel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas jest 4, a ten Swift to maksymalnie 3 osoby na jednym "wyrku" ;) . Dla mnie to już umartwianie - a gdzie choćby namiastka intymności małżonków hahaha .

Tak, pisałem z telefonu i nie dojrzałem, że jest Was czwórka.. :):) rzeczywiście tej intymności by brakowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na to w Białogardzie:

 

https://www.olx.pl/oferta/detheffs-460-CID5-IDjvx8L.html#e0435028a0

 

W zupełności wystarczy na Twoją rodzinkę. Zastanawia mnie zawsze waga Beduina...ja mam identycznego niemalże Dethleffs camper 470 i DMC mam 1100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest problem, jtd z multipli można łatwo podkręcić, ale słabym ogniwem jest sprzęgło i skrzynia. Długo nie pociągną z większą mocą i momentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to ogłoszenie - przyczepa ładna no i z Białogardu ;) ale niestety ma DMC na granicy możliwości holownika.

Patrz też na masę własną. Czasem jest tak, że masa własna jest niska , a sporo ładowności i  jest DmC Spore. Np moja poprzednia LMC miała MW 900 i dmc 1200, a teraz mam Adrię o takiej samej MW, a DMC wynosi 1300.

Chodzi mi, że np. ten Dethleffs z Białogoardu może być stosunkowo lekki przy sporym DMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę Was o opinię . Przyczepa którą jestem poważnie zainteresowany czyli TEC TM2 z Ostrowa:

https://photos.google.com/share/AF1QipPrDRhxjpWikCgzqJoHcbnsJwAG72LwLPKeh0Od_YGVxA0WqE8yu7shvEN1MDGW_g?key=V1J5aF9VR0lIbHVQalp0V09uVjBjd09jN3NNVTBn

 

jest już po oględzinach życzliwego forumowicza ( za co nie omieszkam się odwdzięczyć  :piwo: ). Jest sucha, brak oznak zgnilizny, normalne zużycie w środku.

 

Jednak poprosiłem sprzedawce o zdjęcia tylnej ściany, gdyż w ofercie nie ma tego ujęcia, a jakoś wydawało mi się na dostępnych, że są różnice w kolorach.

 

Pas na wysokości okna jest jaśniejszy, ale wygląda na oryginalnie zamontowany ?

Proszę o opinię - nagrałem już wyjazd na czwartek,  a tu mam gwoździa - czy to naturalne wyblaknięcie, czy też była kiedyś naprawiana ?

 

Pozdrawiam

rumpel

 

 

 

post-20742-0-68867800-1487697128_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Po wielu wyjazdach i wielu powrotach o pustym haku :) wczoraj przywiozłem z Częstochowy suchą jak pieprz Hobby 430 Classic z 1991 roku. Mam nadzieję że dobrze będzie nam się wspólnie wozić. Multipla holowała dzielnie, choć pod domem przy manewrowaniu w ciasnej bramie sprzęgło poczułem  :] . Pozostaje doposażyć cepkę w sprzęt turystyczny a holownik w porządne lusterka - bo te "marketowe"  przeszkadzają i żadnego pomocnego obrazu nie dają.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku

rumpel

 

 

post-20742-0-44667200-1491190184_thumb.jpg

post-20742-0-71220000-1491190195_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.