Skocz do zawartości

Zlotowe Rozmowy


visitor1967

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja napisze tak, sam niedawno podjąłem się organizacji spotkania na kilka przyczep, a przyjechało prawie 100 szt  :look:    :look:    :look:

I ja osobiście chyba źle bym się czuł jakbym czytał takie wypowiedzi, że błoto syf i co tam jeszcze  :hmm:

Zorganizowanie takiego spotkania mnie kosztowało dużo wysiłku ( ze względu na brak doświadczenia w takim temacie)

ale sprawiało mi to dużą przyjemność, tym bardziej bolało by mnie osobiście gdyby zaproszeni goście odjeżdżali

a w dodatku opisywali to na forum, czy słusznie tak robią :hmm:  nie wiem :niewiem: może tak może nie, nie mnie oceniać. 

Czy to wina organizatora, właściciela pola, pogody czy czegokolwiek innego to już chyba nie ma znaczenia :(  niesmak pozostanie.

Gdyby ten zlot był wcześniej niż to spotkanie które ja organizowałem i przeczytał bym te wypowiedzi, raczej nie podjął bym się organizowania

takiej imprezy :niewiem:  po co miałbym unieszczęśliwiać ludzi. :wacko:

Na spotkaniu które ja organizowałem na pewno były osoby które w jakiś sposób były niezadowolone z jakiegoś powodu, o jak

wiadomo nie wszystkich możemy zadowolić, ale przynajmniej nikt o tym nie pisał, tylko pewnie zachowali to dla siebie.


P.S

 

A może te zloty są za często organizowane :hmm:

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak, sam niedawno podjąłem się organizacji spotkania na kilka przyczep, a przyjechało prawie 100 szt :look::look::look:

I ja osobiście chyba źle bym się czuł jakbym czytał takie wypowiedzi, że błoto syf i co tam jeszcze :hmm:

Zorganizowanie takiego spotkania mnie kosztowało dużo wysiłku ( ze względu na brak doświadczenia w takim temacie)

ale sprawiało mi to dużą przyjemność, tym bardziej bolało by mnie osobiście gdyby zaproszeni goście odjeżdżali

a w dodatku opisywali to na forum, czy słusznie tak robią :hmm: nie wiem :niewiem: może tak może nie, nie mnie oceniać.

Czy to wina organizatora, właściciela pola, pogody czy czegokolwiek innego to już chyba nie ma znaczenia :( niesmak pozostanie.

Gdyby ten zlot był wcześniej niż to spotkanie które ja organizowałem i przeczytał bym te wypowiedzi, raczej nie podjął bym się organizowania

takiej imprezy :niewiem: po co miałbym unieszczęśliwiać ludzi. :wacko:

Tu nikt nie ma pretensji do organizatora - wyszlo jak wyszlo - głównie zawiniła pogoda. Padało zrobilo sie bloto itp. Wierze ze organizatorzy z calego serca chcieli jak najlepiej. Dla mnie bylo wazne czy bedzie bloto czy nie. Planowalismy wyjazd tygodniowy zaczynajac od 3 dniowego zlotu. Gdyby dzieciaki w blocie pomoczyly wszystkie buty i ubrania a bezpiecznik nie pozwalalby na ogrzanie wody potrzebnej do ich umycia to i tak szybko trzebaby bylo wrocic do domu. Dzieki informacji na forum pojechalismy w inne miejsce. I wcale nie chodzi tu o konkurencyjna impreze itp. bo tu nikt z nikim nie rywalizuje. Ludzie poprostu chca wypoczać i wrócić do domu z dobrym humorem. Gdybyśmy jechali bez dzieci warunki na polu nie miałyby pewnie takiego znaczenia. Pozdrowienia z Mikołajek dla najwytrwalszych zlotowiczów z Olsztyna !

 

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kopczyn ja nie wskazałem winnego tej sytuacji a już na pewno nie organizatora, chodzi o samą sytuację. 

 

Oczywiście nie chcę zabierać tutaj głosu bo i nie powinienem, napisałem tylko co ja o tym myślę. 

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dziwię, że teraz większość narzeka. Nie trzeba było być jakimś szerlokiem aby się wcześniej zorientować, że na polu jest problem z prądem, było o tym pisane. Było wiadomo, że infrastruktura nie należy do najlepszych i kemping ten nie znajduje się raczej w czołówce polskich kempingów a wręcz przeciwnie. Do tego niepochlebne opinie o właścicielu chociażby na google. To wszystko nie wzięło się bez powodu przecież. Mimo wszystko zlot tam został zorganizowany. Nie ma teraz co narzekać, że jest tam jak jest, bo nie miało być prawa inaczej. Tam po prostu jest taki a nie inny stan rzeczy. Czy będzie słońce, czy deszcz to infrastruktura tego kempingu będzie taka sama - generalnie słaba.

 

Ja z tego właśnie powodu od początku wiedziałem, że nie mam co się pchać na kemping o takim standardzie zwłaszcza z małym 10 miesięcznym dzieckiem. Dlatego od początku skreśliłem zlot z majówkowej pozycji.

 

I trochę rozumiem co chce przekazać nam Cezar. W przyszłości każdy następny zastanowi się kilka razy zanim zechce cokolwiek zorganizować. I to należy mieć na uwadze. Że zlot jest w Olsztynie bo o ile pamiętam, nie było żadnego innego chętnego do organizacji - i nie mówię o kempingu, a o osobie, która to wszystko zorganizowała.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czytam ciepła woda i jej brak - muszę temu stanowczo zaprzeczyć jest jej pod dostatkiem, pewnie, że standard nie na 5 gwiazdek, ale nie jest tak jak pisano wcześniej. Jest parę mankamentów ale cóż gdyby nie one to o czym by niektórzy pisali. A organizatorom chwała, za robotę, chęci i całą resztę i wypominanie, żeby nie brać się organizację Zlotów nie mając doświadczenia jest delikatnie mówiąc , e nie napiszę tego, bo wystarczy, że piszący w ten sposób wystawił sobie odpowiednią cenzurkę. Myślę, że zdobędzie się na słowo przepraszam - ciekawe czy stać go na to?

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak, sam niedawno podjąłem się organizacji spotkania na kilka przyczep, a przyjechało prawie 100 szt :look::look::look:

I ja osobiście chyba źle bym się czuł jakbym czytał takie wypowiedzi, że błoto syf i co tam jeszcze :hmm:

Zorganizowanie takiego spotkania mnie kosztowało dużo wysiłku ( ze względu na brak doświadczenia w takim temacie)

ale sprawiało mi to dużą przyjemność, tym bardziej bolało by mnie osobiście gdyby zaproszeni goście odjeżdżali

a w dodatku opisywali to na forum, czy słusznie tak robią :hmm: nie wiem :niewiem: może tak może nie, nie mnie oceniać.

Czy to wina organizatora, właściciela pola, pogody czy czegokolwiek innego to już chyba nie ma znaczenia :( niesmak pozostanie.

Gdyby ten zlot był wcześniej niż to spotkanie które ja organizowałem i przeczytał bym te wypowiedzi, raczej nie podjął bym się organizowania

takiej imprezy :niewiem: po co miałbym unieszczęśliwiać ludzi. :wacko:

Na spotkaniu które ja organizowałem na pewno były osoby które w jakiś sposób były niezadowolone z jakiegoś powodu, o jak

wiadomo nie wszystkich możemy zadowolić, ale przynajmniej nikt o tym nie pisał, tylko pewnie zachowali to dla siebie.

 

P.S

 

A może te zloty są za często organizowane :hmm:

w Imielinie ,pogoda wszystko rekompensowala, poza tym jak dla mnie, dla osoby która była po raz pierwszy daje mocną dyche

 

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam... czytam... i dziwie się że właściciel pola wiedząc że kroi się duża impreza nie zapewnił chociażby czystych sanitariatów i dość prądu...

 

Sanitariaty choćby nie wiem jakie były stare to czyste być powinny...

 

Prąd- przecież to łatwizna :-)

 

Nawet w miejscu gdzie nie ma infrastruktury elektryczne da się zrobić!

 

Są tacy co pamiętają jedna imprezę i jej powtórkę ... - tam nie było żadnej infrastruktury - infrastruktura powstała dzień przed i w dniu przyjazdu załóg

Zamówiona moc z trafo, kilka małych mobilnych rozdzielni: od uczestników którzy przywieźli, od gminy i od strażaków ...

Kable każdy przywiózł w nadmiarze, siłowe, zwykłe...

Od transformatora osobny kabel - wynajęty od energetyki, da się? Da!

post-728-0-22447100-1493579631_thumb.jpg

 

Trumy grzały wodę, czajniki bezprzewodowe chodziły...

Też baliśmy się o prąd ale...

Wiedząc że będzie dużo załóg i koszty rozejdą się na wszystkich w nieodczuwalny sposób, wynajęto co trzeba i zrobiono co należy...

 

Nawet znalazło się blisko 200 metrów węży z bieżącą wodą aby daleko chodzić nie trzeba było

 

Szkoda ORGANIZATORA teraz bo jak widać WŁAŚCICIEL miał wylane...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel pola sam sobie strzelił w kolano , super reklama przed sezonem . Szkoda tylko że wyszło to w trakcie zlotu. Dla obecnych powodzenia i dobrej zabawy , wrzucajcie jakieś foty na otarcie łez dla tych co nie mogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że wc nie będzie wy****ne kryształami swarovskiego, ale powinno być czyste...to nie podlega dyskusji. A co do błota, hmmm z tego co mi wiadomo to padał deszcz dość intensywnie w całej Polsce, to i błoto nie powinno dziwić.

Cieszyć się że macie wolne !! I wspaniałego wypoczynku życzę WSZYSTKIM forumowiczom :-) bo np Ja pracuję pełną parą, i zapraszam chętnych oczywiście w odwiedziny. Łatwo sprawdzić gdzie ;-)

Pozdrawiam Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.