Skocz do zawartości
Gibajek

Pralka turystyczna . . . .

Rekomendowane odpowiedzi

jacek00
Napisano (edytowane)

f - ma pralkę i czyste sumienie, a gacie nadal brudne :-p

Edytowane przez jacek00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

To ja połączę i wybieram d+e.

Jakby było pytanie o zmywarkę ;) przecież zmywamy wszyscy po 2 razy dziennie i więcej. Na chwilę obecną temat załatwiony kartonem zastawy papierowej i plastikowej tylko garów jednorazowych jeszcze nie zrobili ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Co to za SPAM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

Nie dowiesz sie... nawet allegro wywalilo to w czelusci kosza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Larysa

No nie!! W życiu nie uśmiałam się tak jak czytając wypowiedzi przesympatycznych karawaningowców. Moi kochani, z tą ceną za pranie w automacie to nie tak. Na ogół 1h kosztuje 20,-zł. Proszę pamiętać, że w autom. zostaje w bębnie woda po ostatnim praniu. Jeżeli ma się małe dzieci, wszelkie alergie to jednak z całą stanowczością polecam praleczki takie w postaci: wiadro na podstawie z silnikiem. Taką mam, bardzo się przydaje w domu do przeprania np. jednej koszuli lub parę skarpet. Kupiłam a Allegro za 150,- zł. Polecam!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Widze że u Ciebie wiaderko wielofunkcyjne. Aż boję się wchodzić do wątku o gotowaniu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
michal_k

Widze że u Ciebie wiaderko wielofunkcyjne. Aż boję się wchodzić do wątku o gotowaniu :P

I każdy wątek wykopany z historii forum :) A licznik bije :miga:

Ale żeby nie było, że nie w temacie - ostatnio w programie Gadźet na TVNTurbo prowadzący pokazywał taką ciekawostkę :) Worek do prania.

https://thescrubba.com/collections/all/products/scrubba-wash-bag

A tu filmik prezentujący, jak to działa

Taki odpowiednik tarki, jaką kiedyś nasze babcie prały. Na szybkie pranie w sam raz, tylko ta cena...

Edytowane przez michal_k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reflexes

Po co Wam te graty. Ja mam w przyczepie super, extra wyczynową miskę. Miska jak miska kosztowała może z dychę albo mniej, jest jednym z obowiązkowy elementów wyposażenia przyczepy i ma wiele różnych zastosowań (w toalecie mam kibelek turystyczny :fuck: ). Spokojnie sprawdza się na przepranie koszulki, gaci czy skarpetek, których i tak staramy się zawsze brać na cały wyjazd. Jeansy czy inne ciężkie ciuchy raczej ciężko w tym przepłukać dlatego większe ilości i grubsze rzeczy tylko na długim urlopie i tylko w pralce na kempingu. Niestety moja żona nie lubi się nudzić więc czasem robi przepierkę, a ja nie wyobrażam sobie latać po kempingu z tym całym majdanem, z wodą do płukania, szarą itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
klonik058

A ja mam nadzieję że to inne wiadereczko niż to z deską? ;) Edytowane przez klonik058

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Larysa

Mam wrażenie, że wpisy dot.pralki-wiadra, to mało ze są głupie i złośliwe ale na pewno piszą to osoby o niskim poziomie. Dalej nie będę tego tłumaczyć. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

Ja mam w przyczepie super, extra wyczynową miskę. Miska jak miska kosztowała może z dychę albo mniej, jest jednym z obowiązkowy elementów wyposażenia przyczepy i ma wiele różnych zastosowań...................

są trzy obowiązkowe rzeczy w budzie - miska, wiadro i koszyk (taki jak na zakupy), zastosowanie różnorakie i naprawdę ciężko bez tego się obyć  :yes:

ale taką wiedzę posiadają tylko stare wygi  :skromny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalapan

są trzy obowiązkowe rzeczy w budzie - miska, wiadro i koszyk (taki jak na zakupy), zastosowanie różnorakie i naprawdę ciężko bez tego się obyć  :yes:

ale taką wiedzę posiadają tylko stare wygi  :skromny:

a konewka do tankowania wody?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

a konewka do tankowania wody?

przy braku konewki pusta butelka po wodzie i wiadro załatwi sprawę, konewka nie zastąpi wiadra 

ale to oczywiście też bardzo przydatne naczynie  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi