Skocz do zawartości

Pralka turystyczna . . . .


Gibajek

Rekomendowane odpowiedzi

w takim wypadku tyż bym już kupił.

 

Ona nie jest bez sensu piszę to ja: "chłop z grona zmówionych penisów" :]

Dziękuję za wsparcie☺ . Pisząc "bez sensu " miałem na myśli to, że szkoda czasu na pranie podczas wakacji w takiej małej pralce.

 

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajny temat zapoczątkowałeś Gibajek.

Powiem, że tyż miałem myśl by kupić taką pralkę (już nawet po sklepach chodziłem i widziałem jaką kupię do 200zł właśnie ok były) tylko, że ja po zakupie kamperka wiedziałem, że kampingi będę omijał (więc dostępu do infrastruktury brak) ale "powiedziałem" sobie: STOP sprawdź jeden sezon jak się jeździ bez niej i wróć do tematu po nim - właśnie rok podróżowania kamperem mi mija i temat uważam za zamknięty, na miesiąc podróży nie ma co kupować pralki, a reszta to (tylko) zapiątkowe wyjazdy na które pralka tyż nie jest potrzebna, ale jakbyśmy w trasie byli (jak niektórzy szczęściarze) od maja do listopada to pralkę byśmy kupili (taką na 12V bo są) na 100%.

Właśnie ja od kwietnia do października mieszkam w przyczepie (tydzień w miesiącu co najmniej) więc pralka potrzebna!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyczepa jest niemal stacjonarna więc pralka się przyda. Była na naszym kempingu wspólnotowa pralka automat ale się zj...bała i nie ma kto naprawić - wiadomo wszystkich czyli niczyja. Tak więc pora na własną pralkę.

nie wiem o co chodzi z tym tygodniem przynajmniej ale -bierz pralkę i się nie zastanawiaj na 230V masz większy wybór, a stacjonarnie to i taki prund masz w cepce :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi z tym tygodniem przynajmniej ale -bierz pralkę i się nie zastanawiaj na 230V masz większy wybór, a stacjonarnie to i taki prund masz w cepce :skromny:

siedem do kilkunastu dni w miesiącu tj;ok. 60 - 120 dni w roku . . . bez pralki?

Dobra koniec tematu,sprawa rozwiązana,każdy kupuje i wozi co chce jego sprawa :skromny:

doświadczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił (taką do 200zł) nawet dla spróbowania, ceny zwykłej to 1/4 a gwarancji masz tyle samo co na "stacjonarnej",

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy identyczną http://allegro.pl/duza-mini-pralka-turystyczna-clatronic-i6267599101.htmlzakupioną w 2010 roku w celu szybkich przepierek śliniaków, pieluszek tetrowych i innych małych ciuszków. Wtedy nie było w planach używania jej na kempingu bo ......... nie mieliśmy przyczepy :] Od kiedy jeździmy z własnym domkiem zawsze ją zabieramy. Fakt trzeba wodę podgrzać ale do przeprania koszulek, majtek, skarpet idealna. Z ręcznikiem kąpielowym sobie nie poradzi ani spodniami z jeansu ale drobna odzież jak najbardziej. Od kiedy ją posiadamy raz wymieniłem pasek klinowy bo się pokruszył i to wszystko. Z naszego punktu widzenia sprawdziła się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego http://www.mycenter.pl/pralka-wirnikowa-luxpol-lusia-pb40-2008c,id-42824 podczas prania kręci się w dwie strony i każdą około pięciu sekund.Problem jest taki że pranie nie zdąży się rozkręcić i znawu zaczyna kręcić w drugim kierunku. Jedyna wada pralki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną, używam od 15 lat, jeszcze działa jak nowa, chociaż ostatnio traktowana jest jako awaryjna, obecnie korzystam z płatnych pralek na kempingu. Byłem z niej bardzo zadowolony, dobre wyjście dla nisko budżetowych-bez urazy.Najtańszy wsad z własnym proszkiem to najmniej 2 euro- na kempingach komunalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Po co ta gorączka ? Temat jak zwykle zmienił kierunek. Niech każdy pierze co chce. Chcesz wozić dodatkowy bagaż to  ładuj do przyczepy, nic komu do tego. Jeżdżę z przyczepą od 1977 r. i nigdy nie była potrzebna pralka. Ale różne są potrzeby i niech każdy decyduje sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. A kiedyś najważniejsze było krzesiwo Panie a potem jakieś zapałki, podpałki, zaPalniczki. I po co Panie ja się pytam???

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując temat mamy dwie grupy kempingowców:

 

A. Pralka niepotrzebna bo  a - lubię brudne gacie więc po co?

                                           b - biorę stertę gaci i mam czyste a śpię przy brudnych więc po co?

                                           c - latam po kempingu w nadziei na znalezienie pralki komunałki - może wypiorę gacie za dwa euro więc po co?

B. Pralka potrzebna.

 

Osobiście wybieram opcję B ale to mój wybór i należy uszanować wszystkie inne wybory. Dzięki za dobre rady a tych, którzy mówili (pisali) nie mając nic do powiedzenia też pozdrawiam. Wiosna coraz bliżej!!!

Edytowane przez Gibajek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.