Skocz do zawartości

Pralka turystyczna . . . .


Gibajek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Zastanawiam się czy ktoś z Was ma doświadczenie w używaniu pralki turystycznej, jaką kupić, czy warto kupić te najtańsze po 200 zł, gdzie kupić taką z podgrzewaczem itp. Piszcie a wiedza przyda się w długie wakacyjne wyjazdy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widziałem takie coś u znajomych z małym dzieckiem.Działa na zasadzie starej Frani-wlewasz wodę ciepłą,kręcisz 10 min,wylewsz,ponownie wlewasz i odwirowujesz trzymając pralkę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralka turystyczna? Zabawne, brzmi tak samo humorystycznie jak żelazko i suszarka w plecakach dziewczyn co to na obóz wędrowny się wybrały. No, ale w tych mega camperach z hameryki to są pełnowymiarowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś myślałem o takim wynalazku ale faktycznie na wielu kempingach są automaty. Zapłacisz dyszkę i wyprane, odwirowane, a jak ładna pogoda to za godzinę suche i złożone w szafce. Nie ma sensu tego kupować, wozić i marnować urlop na latanie z wiadrem po wodę.

 

Edytowane przez reflexes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty chcesz tam prać i gdzie będziesz to woził?

Czy masz takie długie wyjazdy, że faktycznie będziesz tracić czas na pralkę? Jeździmy z dziećmi i tylko raz używaliśmy "frani" jak dzieciaki się w błocie wytarzały, ale  gdyby jej nie było też byśmy sobie spokojnie poradzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy miesiąc z rocznym dzieckiem w podróży i pralkę przed wyjazdem rozważaliśmy. Nie kupiliśmy i w sumie dobrze, bo byłaby zbędna. Odpowiednio wiecej ubrań wziąć i nie myśleć :) A jak się ubrudzi coś, co chcemy założyć to i recznie można. Lub kupić nowe w pobliskim sklepie. Też taniej niż zakup pralki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś pralkę w kamperze, zabudowaną na wymiar w szafce. Wyglądało to na wersję fabryczną. Kamper dość długi ok 7m. Pralka po kilku latach wyglądała na nową, nie używaną.

 

Jak jest mega potrzeba i miejsce to może  i zakup i zdasz nam relację :)

 

ja lubię na campingach korzystać z pralki, zawsze jest jakaś ciekawa historia typu zjadło żeton, ugotowało ubrania, albo czas na liczniku bije, ale jak tą nowoczesną pralkę odpalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam pralkę, włączoną prawie 24h/dobę, ale to u Irlandzkich cyganów. Oni to trzymali te normalne, wąskie pralki koło przyczepy i do tego suszarki ;)

Jeżeli jeździsz głównie latem, to nie widzę sensu pralki. Takie ubrania nie wiele miejsca zajmują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyczepa jest niemal stacjonarna więc pralka się przyda. Była na naszym kempingu wspólnotowa pralka automat ale się zj...bała i nie ma kto naprawić - wiadomo wszystkich czyli niczyja. Tak więc pora na własną pralkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś pralkę w kamperze, zabudowaną na wymiar w szafce. Wyglądało to na wersję fabryczną. Kamper dość długi ok 7m. Pralka po kilku latach wyglądała na nową, nie używaną.

 

Jak jest mega potrzeba i miejsce to może  i zakup i zdasz nam relację :)

 

ja lubię na campingach korzystać z pralki, zawsze jest jakaś ciekawa historia typu zjadło żeton, ugotowało ubrania, albo czas na liczniku bije, ale jak tą nowoczesną pralkę odpalić :)

Takie dodatki w kamperze, to widzę np. w grupie kolarskiej. Po każdym etapie można coś wyprać i tyle.

Moja przyczepa jest niemal stacjonarna więc pralka się przyda. Była na naszym kempingu wspólnotowa pralka automat ale się zj...bała i nie ma kto naprawić - wiadomo wszystkich czyli niczyja. Tak więc pora na własną pralkę.

Ale taka pralka, to nie działa jak miska z ciepłą wodą? Wystarczy pomachać w środku ręką i na to samo wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.