Skocz do zawartości

ogłoszenia sprzedaży przyczep niezgodne z opisem- nieuczciwe


fotoman

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Ksawerowie i oglądałem Hobby, może oglądałem to za duże powiedziane bo było już ciemno, ale w środku był ok, nie śmierdziało i nie była jakaś zapuszczona, gdybym nie kupił innej miałem się jej bliżej przyjrzeć za dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jezeli chodzi o ta Hobby deluxe z tv i innymi dodatkami to byliśmy w niej i też zrobiła na nas pozytywne wrażenie, ale cenowo było ponad nasze możliwosci - 18900 do negocjacji. Z dodatków to tv, 2 przedsionki, radio + glosniki , radio kuchenne, maszt z anteną, butla 11kg i inne mniej ważne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom ma rację, tym bardziej, że nawet na pierwszym zdjęciu nie wygląda jak po wybuchu bomby. Naprawa zapewne nie była skomplikowana i dość tania. Nie skreślałbym jej od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja szukam sobie angielki i dziś pojechałem  za Nysę... Już w rozmowie telefonicznej wiedziałem, że będzie lipa, bo właściciel kręcił jak dostawał konkretne pytanie np. czy była naprawiana/uszkodzona - odp Panie, ja nic przy niej nie robiłem i nie znam się..... hehehe stara śpiewa, a za chwilę się chwali, że ma drugą i kampera....

Oględziny ograniczyłem do 15 minut bo dalej nie było sensu....  Przyczepa miała przygodę w wyniku której wyrwało jakiś 1m2 podłogi, uszkodziło meble i stelaż łóżka... Przy wejściu podłoga się podniosła na 3 cm (a właściciel - Panie tam to pewnie kable idą :P  ) Pod spodem inna wykładzina, w innym kolorze więc środek prawdopodobnie przełożony. Garderoba zdewastowana, brak drzwiczek szafki itp. Nadkole paprane silikonem, do połowy odpada, w podłodze obok koła od spodu dziura, że rękę można włożyć na długości około 50 cm. Sprzętów nie można sprawdzić, bo właściciel żałuje napełnić butlę - dobrze, że w ogóle jest... Przyczepa zaniedbana i rozkradziona, brakuje wielu drobiazgów, nie mówiąc o podstawowym wyposażeniu jak kabel, zbiorniki na wodę itp...
W środku wygląda jak po powodzi, śruby pordzewiałe, sprężyny i elementy metalowo-aluminiowe zaśniedziałe (właściciel twierdzi, że no przecież w Anglii jest wilgotno i to dla tego)  
Rocznik faktyczny to 2003 a nie 2005....
Generalnie na kurnik na działkę się nadaje, ale do karawaningu to trzeba remontu na kilka tysięcy.... Jak komuś to pasuje, to warto brać  
Właściciel twierdzi, że wszyscy klienci są upierdliwi, bo chcieli by nowe za pół ceny.... Mówię mu, Panie Emilu, jak się sprowadziło gruza, to trzeba o tym napisać i sprzedawać za adekwatną do stanu cenę, a przede wszystkim mówić co jest nie tak, a nie czekać na laika, który może się nie dopatrzy i łyknie budkę, tym bardziej, że miałem angielkę i jak przyjadę to przegląd będzie bardzo szczegółowy i zajmie sporo czasu.... Prosiłem, że jak do czegoś ma podejrzenia, to niech powie abym się nie denerwował jak przyjadę...
Ubaw miałem jak malkontent właściciel wymyślał coraz to nowe historie :)
Niestety nie zrobiłem zdjęć stanu faktycznego, bo pewnie był widłami dostał, na koniec to i tak prawie mnie na kopach za bramę wystawił :)

IMG-20180328-WA0015.jpg

IMG-20180328-WA0016.jpg

IMG-20180328-WA0018.jpg

IMG-20180328-WA0019_LI.jpg

IMG-20180328-WA0020.jpg

IMG-20180328-WA0022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.