Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

Tomku.

Proszę najuprzejmiej i najmilej jak tylko potrafię hihihi

Wpisz mnie na listę Marko6

 

Co do list to jak będziesz miał już kilkunastu, czy kilkaset chętnych to warto by o nich

jednak pomyśleć. Chociażby po to żeby nie bawić się przy radiu samochodowym. :ee:  :ee:

Jak zawsze już na początku rezerwuję sobie jedne gniazdo prądowe tylko dla swojej dyspozycji ( brak gazowego ogrzewania )

Piszę się na listę już, ale przyjazd jednak będzie zależał od pogody. 

To jednak marzec i nie wiadomo jaki będzie  :hej:  :hej:  :hej:

Marek rozmawiałem z Tomkiem o terminie tego spotkania.Będziemy obserwować pogodę na bieżąco.W przypadku dużego zimna lub deszczu przesunie się  termin spotkania i tyle -nic nas nie trzyma  :yay: :yay: :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marek rozmawiałem z Tomkiem o terminie tego spotkania.Będziemy obserwować pogodę na bieżąco.W przypadku dużego zimna lub deszczu przesunie się  termin spotkania i tyle -nic nas nie trzyma  :yay: :yay: :yay:

Belmondo jak przesunie - chyba o kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek rozmawiałem z Tomkiem o terminie tego spotkania.Będziemy obserwować pogodę na bieżąco.W przypadku dużego zimna lub deszczu przesunie się  termin spotkania i tyle -nic nas nie trzyma  :yay: :yay: :yay:

Niestety ale termin jest ostateczny, ja nie mam możliwości jego zmiany.

Zresztą każdy się dostosuje a później jak zmienisz to może być problem dla niektórych, więc

zostaje 31.03-2.04 :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-go Lila ma zaklepany termin, ale... popołudniowy. Dziećkowice, to rzut kamieniem, więc jakaś szansa by była. Jednak założenie temp. >0 musi być spełnione :) Więc pewnie w piątek wieczorem, żeby sobie sobotę na miejscu spędzić :) Więc pewnie

michalc3 +2 +pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że towarzystwo zapowiada się zacne.  :ok:  Planowałem zorganizować jakieś spotkanie w weekend, tydzień później ale widzę że Tomek mnie ubiegł. Nie ma sensu organizować spotkań tydzień po tygodniu, więc odpuszczam i w takim układzie zaczynam rozważać przyjazd do Was  :hmm:

Daleko nie jest, na rozruch wiosenny - w sam raz  :]

 

Tomku - co w tamtej okolicy warte jest obejrzenia/zwiedzenia? Zawsze, przy takiej okazji, staram się poznać coś nowego  :]  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek z atrakcji to trudno powiedzieć bo są ale raczej daleko, na pewno mogę polecić muzeum pożarnictwa

http://cmp-muzeum.pl/#map jest niedaleko, niecałe 20km od pola biwakowego.

Reszta jest raczej daleko  https://pl.tripadvisor.com/Attractions-g2423112-Activities-Silesia_Province_Southern_Poland.html

Na pewno jest dużo dróg do jazdy na rowerze, można powędkować mam nadzieję że się coś wymyśli do spotkania. :hmm:  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Marek oczywiście dla Ciebie "prondu" nie zabraknie :P

Tomek Trzymam Cię za słowo   :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:

Swoją drogą , odważna deklaracja bo trzeba będzie jednak oblać dwie rzeczy.

Nową furę, nową przyczepę.

No a jak Ci jeszcze coś zostanie, to zawsze można będzie oblać Nowy zestaw kararwaningowy    :banan:  :banan:  :banan:

Kajtek na pewno będziesz mógł poznać nową wiatę do zabawy  :hej:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czekam na możliwość edycji pierwszego postu, tak więc można się zapisywać i wszytko będzie uzupełnione

teraz pomaga mi Miodzio :ok:

W przyszłym tygodniu rozpytam się jeszcze ile załóg to pole jest w stanie obsłużyć aby nie było lipy :hmm:

Jeżeli macie jakieś pomysły co do spotkania, proszę pisać :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dopiero zczynamy przygode z karawaningiem wiec chetnie wpadniemy na weekned :) prosze wpisac 3 osoby (2dorosłych i 1 dziecko 3 letnie ;) pozdrawiam i widzimy sie 31 marca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.