Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

będzie, będzie

.........

pewnie  w Wiśle na Jonidle !!

 

No to dawać, niech "KTOŚ" :-]  zakłada temat, bo muszę się wkomponować z planami oddania budy na przegląd, do "Andrewy"   :]  :]  :yay:  :yay:  :jump:  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to dawać, niech "KTOŚ" :-]  zakłada temat, bo muszę się wkomponować z planami oddania budy na przegląd, do "Andrewy"   :]  :]  :yay:  :yay:  :jump:  :jump:

Ciekawe kto to jest  "KTOŚ " ?  :)

Od  22-24.09.2017r PZMOT organizuje ogólnopolski  zlot w Wiśle na kempingu Jonidło ,następnie jest kilka naszych forumowych zlotów na grzyby.

Myślę ,że możemy pomyśleć o zakończeniu sezonu na  Jonidle w terminie  06-08.10.2017  lub 13-15.10.2017r ,chociaż na chwilę obecną "Interia" w pierwszym terminie mi deszcz pokazuje.Prawda jest jednak taka ,że im później ,tym zimniej będzie.

Wybieram się na Camper & Caravan Show 2017 do Warszawy w dniach 19-22.10.2017r.Będzie przygotowanych 600 stanowisk dla kamperów i przyczep z podłączeniami do prądu,łazienkami ,WC.

Koszt to tylko 50 zł od osoby dorosłej ( w tym darmowe wejściówki na każdy dzień ,2 piwa i 2 x grill na biesiadzie w 1-szym dniu ). Jeżeli są chętni wrzucę linka .

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto to jest  "KTOŚ " ?  :)

Od  22-24.09.2017r PZMOT organizuje ogólnopolski  zlot w Wiśle na kempingu Jonidło ,następnie jest kilka naszych forumowych zlotów na grzyby.

Myślę ,że możemy pomyśleć o zakończeniu sezonu na  Jonidle w terminie  06-08.10.2017  lub 13-15.10.2017r ,chociaż na chwilę obecną "Interia" w pierwszym terminie mi deszcz pokazuje.Prawda jest jednak taka ,że im później ,tym zimniej będzie.

 

 

Cześć "KTOŚ-u"  :]  :]

 

Mnie osobiście pasuje bardziej 13-15.10 bo 07.10 na 100% muszę iść do pracy :oslabiony:   i nie będzie zmiłuj  :nono:  Ale zawsze można przyjechać w sobotę po południu  :]  Czekam tylko na ustalenie terminu, a potem odstawiam budę do Częstochowy  :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że VI Grzybobranie dw Białym Brzegu jest właśnie w 6-9.10.2017

Natomiast myśmy od paru lat na weekend z dniem nauczyciela (w tym roku niefortunnie w weekend) lecieliśmy w Bieszczady...pogoda była zawsze bardzo przyjazna a wieczory - chłodniejsze ale też na kempingach była zawsze jakaś fajna wiatka - tak też jest w Jonidle więc może to bardzo fajny pomysł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że czas już na konkrety w temacie miłego zakończenia sezonu.

Po niewielkich konsultacjach zrobi się go w Wiśle na JONIDLE.

Oczywiście tu rola Andrzeja i ja nie mam zamiaru wychodzić przed szereg.

Wisłę Belmondo ma opanowaną pod względem negocjacji cenowej , tematu drzewa na 

palenisko do wiaty, itd..... końca nie widać

Andrzej masz zielone światełko w tym temacie. Tak jak rozmawialiśmy i sam pisałeś im

szybciej , tym lepiej, czyli trzymamy się terminu  06-08.10.2017

Kto był , ten wie a kto nie był to powiem tylko tyle.

Tam są doskonałe sanitariaty, zaplecze gastronomiczne na miejscu i jedna z niewielu

wiat z ogniskiem w środku. Balowaliśmy już tam w nocy przy temperaturach bliskich zeru i nie było problemu.

Tak więc Belmondo napinaj pedały i zakładaj nowy temat, bo czasu coraz mniej

Pisz minie od razu na listę.

Zapisz też Dorotę - zostałem upoważniony

Nasz Robal też zgłosił akces, ale niech popracuje troszkę i sam się wpisze gadzina jedna.

Kajtek zapisze się sam

Irek, było by miło gdybyś przyjechał z załoga i zabrał piecyk - wiesz jaki.

Jarek zacznij naciskać delikatnie Grzesia :hej: 

Justyna!! nie kombinuj bo data musi Ci pasować  :nono: 

Beata- pisałaś więc masz . Prezes Belmondo taką datę niebawem zapowie. :hehe:

Nasz fotograf też niczego nie wyklucza . Elwira jak by co to zadziałaj w tym temacie  :blagac:

11thebest- - Tomek Ty też się samemu pewno zapiszesz  :yes:

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu robicie w tym samym terminie co grzybobranie w Białym Brzegu ?

 

Jak tak każdy będzie się próbował dostosować do innych, to będziemy mieli spotkania w grudniu  :]  :]  :]  Trudno, trzeba wybierać, demokracja podobno jest  :]  :]  :]

 

Można nas pisać na listę ale niestety dopiero od soboty popołudnia  :oslabiony:  Ale lepiej tak, niż wcale  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu robicie w tym samym terminie co grzybobranie w Białym Brzegu ?

Tu akurat prosta odpowiedź.

Organizator ma w tym terminie wolne. On zaprasza, on organizuje. to i

On zapodaje datę.

Jutro pewno będzie konkretny nowy temat w tej kwestii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum aby spotkania odbywały się w różnych terminach, a nie zmuszać innych do wyboru, albo tu, albo tam

Raczej nikt nikogo nie zmusza tu do niczego.

Raczej właśnie każdy ma jakiś wybór.

Zresztą nie przypominam sobie żebyś jeździł na wszystkie zloty, które są organizowane w naszej okolicy...........

Zawsze możesz spróbować jak to jest i sam zorganizuj jakiś zlocik.

Zobaczysz wtedy jak to jest z ustaleniem terminu i dogodzeniu , żeby wszystkim

pasował termin spotkania.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.