Skocz do zawartości

Egzamin na prawo jazdy


inforek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest trudniej niż było kiedyś, ale nie jest tak źle.

A to kiedyś to dokładnie kiedy? Lata 70, 80,90 czy po 2000r ?

 

Oglądałem cały dzień plac manewrowy w roku chyba 2013, było kilku krótnie łatwiej niż 10lat wcześniej. Większość pochodzących do egzaminu nie zdała i dobrze dla bezpieczeństwa, zdrowia i życia nas wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zdanie jak Marek - obserwowałem kiedyś plac egzaminacyjny i większość osób, które nie zdała nie powinna wyjechać na ulicę. 

Kobieta co dwa razy waliła pachołki "w garażu" na pytanie koleżanki czy zdała, stwierdziła "uwzięli się na mnie".

A Ci co nie popełniali błędów zdali bez problemów.

 

Także podczas zdawania na BE egzaminator wszystko na spotkaniu w salce przed egzaminem wyjaśnił, można się było wszystkiego dopytać i dowiedzieć. Uważam, że było mega sprawiedliwie i uczciwie, ale to może dlatego, że zdałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zdanie jak Marek - obserwowałem kiedyś plac egzaminacyjny i większość osób, które nie zdała nie powinna wyjechać na ulicę. 

Kobieta co dwa razy waliła pachołki "w garażu" na pytanie koleżanki czy zdała, stwierdziła "uwzięli się na mnie".

A Ci co nie popełniali błędów zdali bez problemów.

 

Także podczas zdawania na BE egzaminator wszystko na spotkaniu w salce przed egzaminem wyjaśnił, można się było wszystkiego dopytać i dowiedzieć. Uważam, że było mega sprawiedliwie i uczciwie, ale to może dlatego, że zdałem.

 

a u mnie nie było wcale spotkania w salce, albo mam takie zaniki pamięci. Kojarzę sprawdzenie listy obecności na korytarzu i wio na plac. Egzamin trwał chyba od 7 do 15tej. 90% tego czasu siedziałem na ławce i obserwowałem poczynania kandydatów na kierowców. Owszem, zupełnie inaczej patrzy się na to po latach za kółkiem, ale na prawdę błędy były dyskwalifikujące większość kandydatów na placu. Pisałem już chyba na początku tego tematu, że ostatnio mnie prawie nauka jazdy podczas egzaminu przejechała na przejściu dla pieszych przy zielonym świetle. Niestety takie akcje trzeba eliminować i podszkolić jeszcze kursanta. 

 

nie zmienia to faktu, że na pewno egzaminatorzy szukają miejsc trudnych, podchwytliwych i czepiają się czego się da, bo pewnie takie są odgórne wymogi.  Sam idąc na egzamin B+E najbardziej bałem się złych nawyków z jazdy po mieście niż innych błędów, no może jeszcze ewentualnego pytania z przepisów bo teoretycznie zawsze na mieście egzaminator może zapytać o jakiś nietypowy przypadek w którym akurat się znaleźliśmy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie szukają haka, jak zdawałem c to bez problemu poszło. Za 2 miesiące zdawałem c+e, u tego samego. I mówi że ostatnio chyba c zdawaliśmy, ja że tak i że gładko poszło. Acha, to pojedziemy sprawdzić nową obwodnice. Najłatwiejsza trasa we wrocku na zdawanie :) także egzaminator też człowiek. Ale po znajomych widzę, że im większy tępak do jeżdżenia to ma trudniejszą trase, a kilku co zdawało i dobrze jeździli to jakieś lajtowe trasy. Także wydaje mi się że egzaminator widzi, jak ktoś sobie dobrze radzi to puszcza, a jak ktoś zabije siebie albo kogoś na pierwszym skrzyżowaniu to wtedy sie ,,uwiesza,, i daje trasę żeby oblać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.