Skocz do zawartości

Tabbert da Vinci za male pieniadze


Krzysto79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sprawiasz wrażenie jak byś nic nie wiedział.

 

Mieszkam w Swarzędzu więc zapewne wiesz w czym rzecz skoro taki jesteś obcykany :] Z jednej strony sąsiad cygan i z drugiej strony sąsiad cygan no i mieszkamy w domu po cyganach :ee:

 

aż się prosi, aby napisać: " w środku też cygan "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu cyganie nie mają kibelków w przyczepach ?

 

Bo kibelki Thedforda  są za małe na tak wielkie (pojemne)  tyłki  :hehe:

 

 

 

 

 

Puszki bym nie zmieścił a tam jeszcze luz ...

 

 

dla chcącego nic trudnego - jak to kiedyś mawiali " starzy Indianie "  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sprawa się ma tak niestety przyczepki nie udało się oglądnąć,dzwoniąc do gostka prosiłem o więcej fotek odpowiedział żebym pisał przez portal jaki fotki maja być i czego co chce wiedzieć niestety  mimo kilku wiadomości  zero odzewu.

Wiec nie chciałem sie wybierać w ciemno  po kilku dniach ogłoszenie znikło... wiec odpuściłem  i jestem w dalszym ciągu w poszukiwaniu swojego szczęścia hahah.

Wszystkim wielkie dzięki w z angażowanie się w temacie,

Ostatnio przewinęło mi sie kolejne ogłoszenie niestety na osobiste oględziny brak czasu na wyjazd troszkę daleko ... 480 km w jedna stronę

 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-kemping-przyczepa-CID5-IDiL7Pp.html#d3f4208d86

Edytowane przez Krzysto79 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Daruj w ciemno. Handlarzyna. "Kemping bardzo dobry stan.Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny."

Jakiej skali i odniesienia użył w ocenie? Z takim tekstem udowodnił że jest kolejnym z IQ <50

Nie umie handlować/sprzedawać. Statystykę robi. Syf ogłoszeniowy i tyle.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o cyganach polskiego pochodzenia którzy mieszkają zagranica ,koniec tematu.

 

palcem wystukane

Polscy cyganie na zachodze mieszkaja w DOMACH ( nie mieszkaniach) i zyja z zasilku dla bezrobotnych. 

Cyganie niemieccy mieszkaja czesto w przyczepach, pracuja i nie ma z nimi problemu.

Jak nie zapome to zrobie dzisiaj zdjecie, bo bede jechala obok ich obozowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega musi sobie zdać sprawę ,że jak na razie to szuka ceny a nie kampingu.

Jakiś czas minie i po uświadomieniu sobie tego faktu - będzie łatwiej.


Co do cygańskości przyczepy.

Nie negowałbym takiego zakupu z automatu ale od początku postawiłbym założenie ,że w 90 % to dziadostwo i wałek a pozostałe ledwo 10% to szansa na pozytyw.

Stosunek  procentowy uważam za jak najbardziej właściwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywa ze cena jest ważna i może za ważna w tym przypadku, stad te błędy w klasyfikacji ogłoszeni .

Fundusz jaki jestem wstanie wydać to jakieś 18000 pln  wymagania  to przyczepka dla 4 osób ,dwie dorosłe i dwoje dzieci, rozmieszczenie bardzo mi się podoba jakie jest w hobby 460 -450 podkowa i łózko francuskie ,jak w tym ogłoszeniu  https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-hobby-450-CID5-IDfUEQJ.html#80a5fbbdbe i lepiej z wc bo na prysznicu szczerze mówiąc nie bardzo mi zależy ...

Jeżeli ktoś ma namiar na coś sprawdzonego to mile widziany ....

czytam forum i coraz to coś nowego się dowiaduje  niestety naiwność jest góra w doborze ogłoszeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.