Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pomyśl co piszesz - circa 30 letnia buda bez kombinacji i przeróbek - chyba, że szukasz egzemplarzy kolekcjonerskich , ale to inna kasa za takie coś

 

do tej kwoty to sucha sztuka jest luksusem :]

Szukam w stanie fabrycznym ,myślę ,ze za granica ludzie aż tak bardzo nie kombinują z ulepszaniem jak nasi, wystarczy popatrzeć na zdjęcia z ogloszen niektorych przyczep sprzedawanych w Polsce

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to źle jak przyczepa jest doinwestowana, dołożone solary czy grzanie wody  :niewiem:   sam pytasz jak dołożyć

coś do grzania wody  :hmm:

.... nie dogodzisz ... charakter typowego Polaka......

A dlaczego Niemcy czy Holendrzy nic nie dokładają czy "nie ulepszają" itd. itp. .... bo  "nie umieją" sami nic zrobić, jak chcą mieć coś nowocześniejszego to trzeba zmienić cały sprzęt .... w sumie kto bogatemu zabroni :-)

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolege troche rozumiem. Ja też nie lubie przeróbek które ingerują w poszycie. Dlatego nie chciałbym zakładać np solarów i dlatego w mojej cepie nie montuje bagażnika na rowery na tylną ściane tylko kombijuje jak upchać na holownik. Jak z 10 lat temu do pierwszej mojej fury, golfa 3 zakładałem cb radio i zrobiłem dziure w dachu pod antene to chyba z miesiąc opłakiwałem :) takie zboczenie, i już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby rozumiem, ale nie akceptuję, sprzęt jest dla mnie i musi być dla mnie dopasowany, nie mam oporów do przeróbki i nie rozumiem dlaczego niektórzy boją się modyfikować sprzęt pod swoje potrzeby i upodobania, ale skoro tak chcą to nie moja bajka

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam przyczepki nie skaleczonej przez złotą rączkę ,bez druciarstwa, ktoś sobie coś dołożył ale mi nie musi to pasować ,dolozenie grzałki to akurat żadna ingerencja ale widziałem np. dokrecone halogeny nad drzwiami i inne dziwne rzeczy

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania że jak coś jest fabryczne to jest fabryczne i tyle. Może to wynika trochę z tego że jestem atechniczny i wole takich rzeczy nie robić. Ale spoko, mam też inne o wiele dziwniejsze odchyłki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie dogodzisz ... charakter typowego Polaka......

A dlaczego Niemcy czy Holendrzy nic nie dokładają czy "nie ulepszają" itd. itp. .... bo "nie umieją" sami nic zrobić, jak chcą mieć coś nowocześniejszego to trzeba zmienić cały sprzęt .... w sumie kto bogatemu zabroni :-)

TOM

Kolego, domyślam się ,ze jak kupowałeś, swoja pierwsza przyczepka to brałeś pierwsza lepsza, nie miałeś jakiś wymagań czy oczekiwań,

 

palcem wystukane

 

 

Ja jestem zdania że jak coś jest fabryczne to jest fabryczne i tyle. Może to wynika trochę z tego że jestem atechniczny i wole takich rzeczy nie robić. Ale spoko, mam też inne o wiele dziwniejsze odchyłki :)

Mam podobne zdanie co do fabrycznego stanu

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.