Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To mnie "pocieszyles". Może faktycznie nie warto się spieszyć i lepiej dozbierac te kilka tys zł aż będzie te 14 - 15 i  poczekać nawet do przyszłego roku na zakup przyczepy. 

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał 15 to te za 20 będą Ci się podobały - standardn

Napisze tak: możliwe że masz rację choć nie koniecznie. Kupując coś użytkowego kieruje się przede wszystkim funkcjonalnością a wygląd jest na drugim lub nawet trzecim miejscu. Mieszkanie, samochód i prawdopodobnie przeczepa traktowałbym tak samo. Jeśli robię jakieś zmiany to raczej ze względu na oszczędności finansowe lub łatwiejszy sposób użytkowania a nie ze względu na estetykę. Od przeczepy też bym wymagał by była możliwie ekonomiczna  w użytkowaniu i możliwie funkcjonalna. Pewnie bym ją w solary lub wyposażył by maksymalnie uniezaleznic się od warunków zewnętrznych. Na pewno bym nie chciał tv bo net w komórce mam a w domu u mnie od 3 lat Tv robi za monitor komputera. WC to też dla mnie priorytet. I chyba jednak jakiś brodzik. W końcu wodę da się radę na stacjach za darmo napełnić. Spanie raczej minimalistyczny wariant. Słowem przeczepa w pewnym sensie byłaby małym obrazem moich cech - tak jak chyba i wy robicie. A zamiast bajerów stawialbym na większe akumulatory lub zbiorniki wody bo to praktyczne. 

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to też zależy kto jak traktuje przeczepe. Dla mnie ma to być suche miejsce do spania i podstawach potrzeb sanitarnych. Większość czasu i tak będę spędzał z dala od przyczepy. Z tego powodu zrezygnowałem z wczasów all inclusive. Wymuszaly by siedzieć w hotelu i jeść to co serwują i pić. Taki urlop to nie dla mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie nowej przyczepy może bym szukał ładnej ,ale kupilem uzywke i kryterium ładna spada na dalsze miejsce ,chociaż prawdę mówiąc to ta moja przyczepa wcale nie jest ładna

A widzisz...są gusta i guściki...mi odwrotnie akurat ten KIP co kupiłes mi sie bardzo podoba. Lubie takie "indywidualne" przyczepy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się co prawda na przyczepach ale na drogach widzę sporo TIRów i innych samochodów przyozdobionych w rozmaity sposób. Podejrzewam, że skoro inne pojazdy da się tuningować to i przyczepy tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się co prawda na przyczepach ale na drogach widzę sporo TIRów i innych samochodów przyozdobionych w rozmaity sposób. Podejrzewam, że skoro inne pojazdy da się tuningować to i przyczepy tak samo.

podjedz se do center camp w Bieruniu wjechało kilka budek w twoim budżecie , na stronie ich nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.