Skocz do zawartości
sebka34

Weekend majowy Powidz

Rekomendowane odpowiedzi

sebka34

Witam serdecznie, czy ktoś się wybiera na dlugi weekend majowy do przepięknego Powidza ?

Edytowane przez sebka34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
junior

Witam

Też myślałem o jeziorze Powidzkim na weekend majowy ale co z tego wyjdzie :thank:. U mnie plany się wyklarują pewnie razem z grafikiem małżonki czyli około 25.04 :oslabiony: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wally1978

A masz tam jakąś miejscówkę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sebka34

Ja co roku tam jestem kocham to jezioro mamy do wyboru Dzika plaża lub Łazienki

Edytowane przez sebka34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M4ciej

Hej z pewnością będę mam tam swoją ulubioną miejscówke zdala od Powidza i Przybrodzina od ponad 4lat wiec niech tylko pogoda dopisze i bede. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sebka34

Jest jeszcze wieke miejsc nieosiedlonych na tym jeziorze co dodaje uroku. Myśle ze sie spotkamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M4ciej

Liczę na to :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leeloo5

Hej z pewnością będę mam tam swoją ulubioną miejscówke zdala od Powidza i Przybrodzina od ponad 4lat wiec niech tylko pogoda dopisze i bede. 

A jaka to miejscówka jeśli można wiedzieć? Bo nam Przybrodzin zupełnie nie przypasował, a Łazienki do których jeździliśmy całe lata tak poprzerabiali, że juz tam nie wjedziemy dużą przyczepą, zresztą tam ponad połowya pola po tej modernizacji zniknęła :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sebka34

Pole na Dzikiej od tego rokuprzejął. POSIR wiec też trwa tam modernizacja i lekkie przebudowy lecz w przypadku Dzikiej Plaży na lepsze. Wcześniej pole było dzierżawione i nic tam nie robili przez wiele lat. Jest tam paru stałych bywalców ustawionych nad samym jeziorem lecz pole trochę powiększono wiec zmieści sie tam więcej przyczep. Zupelnie inny klimat niż na Lazienkach. Na łazienkach jest tłoczno hałaśliwie ,a na Dzikiej jast cisza spokuj nie ma zwiedzających ,, mrówek " chamskiej pijanej młodzieży.W wekeendy pojawia się więcej ludzi ale to tylko dwa dni a od poniedziałku do piątku zupełny luz. Myśle ze spokojnie znajdziesz miejsce nawet dla 6m. Cepki ja jadę w czwartek i będę tam wypoczywał do 1 sierpnia Jak będe na miejscu zrobie kilka fotek jak wygląda pole kampingowe i wrzuce na forum . W profilu jest nr tel wiec zapraszam do rozmowy pomogę jak coś trafić lub zaklepac fajną miejscówke

Edytowane przez sebka34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi