Skocz do zawartości

Szukam speca ktory przeprowadzi remont mojej przyczepy.


BERMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem chyba jednym z tych karawaningowców, któremu bardzo zależy na kontakcie nie tylko telefonicznym, ale osobistym z Andrzejem (Andrew1). Od początku września "mnie unika". Ostatnio (początek stycznia), gdy zadzwoniłem z telefonu zony (mojego nie odbiera) - odebrał, po początkowych moich "bajerach" jako nieznajomy, rozpoznał mnie po głosie i inna rozmowa. Mnóstwo tłumaczenia, o chorobie, o operacji, przy tym zapewnienia o korespondencji mailowej dla ustalenia dalszych naszych prac i koniec. Podobno ma też problem (a kto ich nie ma ? ) z dwoma kontami adresu mailowego. Ja osobiście jestem "zrozpaczony", bo .................ale o tym w odrębnym "temacie". Tylko wizyta w [ pod warsztatem da odpowiedz !

Heheh Ty to chyba cięty jesteś na niego :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wśród tych firm, które zajmują się ogólnie pojętym serwisem, jest kilka, którym nie są obce sprawy z naprawą nadwozi.

Trzeba dzwonić lub pisać i pytać :hmm:

http://portal.karawaning.pl/firmy/kategorie/serwis.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer dziekuje za odp. Jutro lapie za tel i bede dzwonil. Pozdro!

Ja odradzam, ze swego doświadczenia Camptour z Michałowic pod Warszawą i niestety polecanego ArcaDarca, do którego już dwa razy próbowałem się dobić, umówić itp i dwa razy mnie niestety olał. Za pierwszym razem po kontakcie miał oddzwonić. Za drugim razem nawet rozmawialiśmy w kwestii naprawy ale po wysłaniu zdjęć też olewka.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę samych "obrońców"  forumowego specjalisty od naprawy przyczep, i takim rzeczywiście jest.  Wielokrotnie byłem u niego, zawsze w sobotę i umówiony. Pokazywał mi wiele przyczep, kamperów które albo były przez kogoś naprawiane i on podejmuje się poprawek lub też  trzeba  po prostu "naprawiać"  Byłem teoretycznie pod wpływem jego  "kunsztu" wykazywania nieudolności innych, stad też sam nabierałem pełnego zaufania do jego profesjonalizmu. Az w końcu sam mogłem ocenić jego pracę.  Niestety tak wiele niedoróbek wykryłem, że "całość woła o pomstę do nieba".  Ktoś  już na forum  powiedział,  że miał słabszy dzień. Nie,  to nie był jeden słabszy dzien. To był  słaby, całkiem do niczego - co najmniej cały tydzień przy tej przyczepie spędzony.  "Spiepszona"  robota, nie dokończona robota - to jeden problem. Drugi  to unikanie odpowiedzialności.  Unikanie kontaktu ze mną  jest  robione z premedytacją.  To nie że jest zajęty, ze akurat nie może odebrać telefonu>  Gdyby był "honorowy",  gdyby brał odpowiedzialność za swoja robotę  (gwarancja, rękojmia)  podszedł by do tematu po męsku. Chłopie podstaw przyczepę  w takim a takim  terminie,  zobaczę, poprawię, będzie jakieś zadość uczynienie  "za krzywdy"  po dwóch miesiącach.  A tak .........zacznę nowy wątek,  może znajdę u Was poradę,   wsparcie   załączając kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie poczytam bo opinie są dość różne na temat napraw wykonanych przez Andrzeja jedni chwała inni wręcz przeciwnie ja na szczęście nie musiałem korzystać z jego uslug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.