Skocz do zawartości

Nowa przyczepa dla czterech osób do 50000 PLN?


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest z tą gwarancją bo Adria daje podobno 7 lat gwarancji na szczelność a Weinsberg tylko 3? No i co się dzieje jak np. padnie kibelek lub ogrzewanie a dealer jest po drugiej stronie naszego pięknego kraju? Musze zasuwać z przyczepą do serwisu czy wysyłają jakiegoś człowieka? Nie wiem czy ktoś to analizuje od tej strony ale w sumie to ciekawe zagadnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na niemieckim rynku bardzo dobrze się sprzedają takie przyczepy jak ta poniżej dla 3 osób

Cena ok 6200 netto euro

Ale wyposażenie to 3 miejsca do noclegu ( jedno dla dziecka) , toaleta, lodówka, kuchenka

 

Zatem jest do dużo czy mało jak na polskie realia?

bd07095d366060ccmed.jpg

Edytowane przez Przyczepy Blyss (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tą gwarancją bo Adria daje podobno 7 lat gwarancji na szczelność a Weinsberg tylko 3? No i co się dzieje jak np. padnie kibelek lub ogrzewanie a dealer jest po drugiej stronie naszego pięknego kraju? Musze zasuwać z przyczepą do serwisu czy wysyłają jakiegoś człowieka? Nie wiem czy ktoś to analizuje od tej strony ale w sumie to ciekawe zagadnienie?

 

na osprzęt masz tradycyjne 2 lata , chyba, że producent budy daje gw na całość 

w normalnym świecie TRUMA ma swoje samochody serwisowe i przyjeżdża technik tam gdzie buda stoi, u nas nie wiem bo nie próbowałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim rynku bardzo dobrze się sprzedają takie przyczepy jak ta poniżej dla 3 osób

Cena ok 6200 netto euro

Ale wyposażenie to 3 miejsca do noclegu ( jedno dla dziecka) , toaleta, lodówka, kuchenka

 

Zatem jest do dużo czy mało jak na polskie realia?

 

Coż biorąc pod uwagę, że płace mamy średnio 4-krtotnie niższe, to w PL powinna kosztować 4 krotnie mniej, wtedy wielu ludzi było by na nią stać, wielu by kupowało, interes by się kręcił i wszyscy byliby zadowoleni.

 

Natomiast biorąc pod uwagę świat realny, w PL taką nową przyczepę można kupić za trzydzieści parę tysięcy zł.

 

nie jestem natomiast pewny tej toalety - ja widziałem, że albo jest dodatkowe łóżko albo w jego miejscu toaleta, natomiast nie widziałem opcji żeby występowało i to i to. Jeśli masz jakiś link, to podziel się, bo ja bym chętnie się zainteresował takim rozwiązaniem. 2+1 i toaleta z brodzikiem

 

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o ile pamiętam to z Niewiadowa były wersje z toaletami. Niestety strona niewiadow.pl obecnie nie działa więc nie ma jak sprawdzić. 

Pytanie w jakim celu w ogóle to pytanie czy 6200 netto euro to dużo czy też nie? Przecież (chyba, że coś się zmieniło) w Polsce można takiego Niewiadowa kupić za około 30k złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o ile pamiętam to z Niewiadowa były wersje z toaletami. Niestety strona niewiadow.pl obecnie nie działa więc nie ma jak sprawdzić. 

Tak, są takie wersje, ale wówczas jest tylko jedno łóżko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat ucichł, szkoda :(

Bądź co bądź chylę czoła Panowie za wiedze...

Ale o co Ci chodzi? Były próby dyskusji. To Ty przecież nie podjąłeś dyskusji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.