Skocz do zawartości

Chorwacja - czerwie/lipiec 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam... a moze ktos napisze jakie sa koszty przejazdu samochodu z przyczepa do chorwacji, chodzi mi o winiety...

Zależy skąd, dokąd i którędy pojedziesz :)  ale ceny na ten rok są na forum - klik

Przejazd przez Chorwację wg linka post wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O co sądzicie o kempingu Aminess Park Mareda Campsite **** ?

Ze zdjęć wygląda Ok

Zniżka z kartą ACSI jest do 7 lipca, więc załapalibyśmy cały pobyt w cenie 17 Euro za dobę + opłata za 1 dziecko (14 lat), drugie dziecko (4 lata) gratis.

Czy dobrze zrozumiałem zasady honorowania kart ACSI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam nad tym kampem właśnie ze względu na ACSI. Martwi mnie tylko małe zadrzewienie i "plaża" z betonu. Pierwszy tydzień z ACSI masz też na Golebie w Omisiu (tu plaża z cudownej urody burego żwiru :smirk: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a co to jest to ACSI, jakas karta rabatowa, jak ja mozna zdobyc moze ktoś mi to przyblizy... pozdrawiam

temat ACSI poruszany wiele razy między innymi :  http://forum.karawaning.pl/topic/7050-karta-acsi-camping-card/page-7?hl=acsi

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na kempingu Galeb w Omiś honorują kartę CCI ? i czy cały rok - zadałem im pytanie ma mail-a ale chyba jeszcze zimują :skromny: i nie odpowiadają.

pozdrawiam 

 

a w jakim terminie się wybierasz ? CCi działa przeważnie przed i po sezonie, działa "tylko" 5 do 15% ale tylko na osoby a nie parcele. Jadąc przed lub po sezonie znacznie taniej wyjdzie z kartą ACSI, tylko tą akceptuje z rabatem zdecydowanie mniej campingów. W Chorwacji jest ich aktualnie 79 i jak dobrze pamiętam Galeb też do nich należy.

Ok sprawdziłem dla Ciebie... zniżka ACSI działa prawie cały rok z wyjątkiem okresu od 08.07 do 25.08.  W cenie 17E także 3 dzieci do lat 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakim terminie się wybierasz ? CCi działa przeważnie przed i po sezonie, działa "tylko" 5 do 15% ale tylko na osoby a nie parcele. Jadąc przed lub po sezonie znacznie taniej wyjdzie z kartą ACSI, tylko tą akceptuje z rabatem zdecydowanie mniej campingów. W Chorwacji jest ich aktualnie 79 i jak dobrze pamiętam Galeb też do nich należy.

Ok sprawdziłem dla Ciebie... zniżka ACSI działa prawie cały rok z wyjątkiem okresu od 08.07 do 25.08.  W cenie 17E także 3 dzieci do lat 5.

prawdopodobny termin to 24.06. do 08.07 , czyli rozumie że CCI działa tylko  w opłacie  za osobę (nie za parcele) i to pewnie na osobę na którą jest wystawiona (bo przecież jest to karta imienna) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobny termin to 24.06. do 08.07 , czyli rozumie że CCI działa tylko  w opłacie  za osobę (nie za parcele) i to pewnie na osobę na którą jest wystawiona (bo przecież jest to karta imienna) ?

 

CCi działa na całą rodzinę, nie tylko na właściciela - wystarczy jedna karta. W tym terminie kilku krotnie więcej oszczędzisz z inną kartą acsi ale nie namawiam, bo w końcu braknie w czerwcu miejsc na campach ze zniżką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czyli rozumie że CCI działa tylko  w opłacie  za osobę (nie za parcele) 

Nie zawsze jest tak ... na kemp. Dole w Zivogosce w sezonie mieliśmy na CCI zniżkę 5% od sumy opłat za osoby, auto i budę. Zniżka nie obejmowała natomiast opłaty za prąd i taxę klimat. Niektóe kempingi rzeczywiście dają tylko za osoby zniżkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie

Prawdopobnie będę musiał zmienić termin urlopu. Albo wyjazd około 14 czerwca albo przełom sierpień/wrzesień ?

Możecie ze swojego doświadczenie podać argumenty za i przeciw za danym terminem, który wg. Was termin będzie korzystniejszy, jaka jest pogoda itp.

Z góry Wam dziękuję

Pozdrawiam

Krzysiek

Oczywiście planuję wyjazd do Chorwacji :)

Oczywiście planuję wyjazd do Chorwacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy czerwca to długi dzień, fajnie jak zachód słońca jest po 21 i można długo przyjemnie posiedzieć. Minusem może być chłodniejsza woda, ale w połowie czerwca równie dobrze może być cieplejsza niż we wrześniu jak powieje wiatr i wymiesza wodę.

 

we wrześniu szansa na lokalne owoce w lepszej cenie, ale jak znam ceny w Cro, to golą wtedy też równo a w campingowych marketach to przeważnie podwójnie.

 

Na początku września wieczory mogą być chłodniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.