Skocz do zawartości

przyczepa czy kamper


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

HA!!! :)

Rajdówka Hołowczyca jedzie szybko i przyśpiesza szybko, ale świata z niej nie pooglądasz, na pewno nie zamieszkasz ale chociaż zesrać się można :ee:

 

:lol::ok:  :hehe:     :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah jakie przesłuchanie :>

 

widać parcie na sprzęt jest , ale w związku z takim zainteresowaniem przemilczę narazie sprawę, buda kupiona, chyba fajna, jak będzie w kraju, przerejestrowana i umyta to się pochwalę , bo na razie stoi w Danii razem z holownikiem i czekam na wolną chwilę żeby zorganizować naprawę samochodu i wrócić do kraju  :] zachciało mi sie podróży  :]

 

Najbardziej podoba mi się stwierdzenie "kamper to wolność" :) Zgadzam się w 100%. Jedzie to wolno, przyspiesza wolno ;)  :ee:

 

mi też, widać nie siedziałeś nigdy w kamperze, o jeżdzie nie wspomnę  :fuck: , czy potrzebujesz przyspieszenia lepszego niż przeciętna osobówka  :hmm: , a prędkość w okolicach 110 km/h chyba też cię zadowoliła by (bez specjalnego napinania się i zbytniego hałasu w czasie podróży

 

możesz wierzyć albo nie ale są takie kampery :ee:  

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mi też, widać nie siedziałeś nigdy w kamperze, o jeżdzie nie wspomnę :fuck: , czy potrzebujesz przyspieszenia lepszego niż przeciętna osobówka :hmm: , a prędkość w okolicach 110 km/h chyba też cię zadowoliła by (bez specjalnego napinania się i zbytniego hałasu w czasie podróży

 

możesz wierzyć albo nie ale są takie kampery :ee:

Oczywiście, że są.

 

Nie odbieraj mojego postu dosłownie. Jak emotki wskazują, opinia jest "z przymrużeniem oka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są.

 

Nie odbieraj mojego postu dosłownie. Jak emotki wskazują, opinia jest "z przymrużeniem oka".

 

nie biorę na poważnie , nie zawsze emotki widzą się na telefonie  :skromny:

 

W tym temacie jest jak w powiedzeniu - jeden woli córkę a drugi teściową.

Wybór opcji nr 2 może mieć czasami bardzo silne uzasadnienie     ..... :]

 

polecam opcję 2w1 - matka i córka bardzo fajnie uzupełniają sie, niejednokrotnie obie bardzo pociągające sa  :serce:

Łoo matko 3 tygodnie????? To żeś teraz pojechał. Kto tyle wytrzyma?

 

3 tygodnie to czas na naprawę i przyjazd , kiedy pokażę zakup to inna , raczej odległa sprawa  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie , wzion i zdechł 

ale spoko, za trzy tygodnie będę miał ferie to wybiorę się naprawić i przyjechać

wróciłem samolotem , znajomi podrzucili mnie na lotnisko i było fajnie 

To vectra zdechła czy coś innego już masz bo się pogubiłem.

To która z kolei przyczepa po hobby :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To vectra zdechła czy coś innego już masz bo się pogubiłem.

To która z kolei przyczepa po hobby :]

Peugeot, vectra za mała była bo szkodniki podrosły.

Hobby przez jeden sezon się utrzymała - układ nie pasował mi totalnie, potem pojeździł nią kolega i sprzedałem, były jeszcze dwie i knaus jest trzecią (jak przyjedzie)

 

Co tam u ciebie słychać? Jak przejezdzam do Lublina to wspominam cię czasem :D

 

wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peugeot, vectra za mała była bo szkodniki podrosły. Hobby przez jeden sezon się utrzymała - układ nie pasował mi totalnie, potem pojeździł nią kolega i sprzedałem, były jeszcze dwie i knaus jest trzecią (jak przyjedzie) Co tam u ciebie słychać? Jak przejezdzam do Lublina to wspominam cię czasem :D wysłane z telefonu

Jak będziesz w okolicy to zapraszam na kawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.