Skocz do zawartości

Polecane wypożyczalnie przyczep


trafic115dci

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Jestem w Poznania. Już się zorientowałam, że w moich okolicach ciężko z wynajęciem sensownej przyczepy. Poza tym, nie stać nas za bardzo na wynajęcie typowo komercyjne. 
Ale, pomyślałam, czy może ktoś z Was wypożycza (odpłatnie oczywiście) swoją prywatną przyczepę? Czy raczej nikt swoich wychuchanych i wypieszczonych domków obcym nie udostępnia? 
Po przeszło 20 latach namiotowania zaczynamy dojrzewać do przyczepy. Ale na własną dopiero musimy uciułać.
W sierpniu myślimy o wyjeździe na wschód Polski. 
Mamy czwórkę dzieci, ale myślimy, żeby starsze chłopaki spały w namiocie, więc przyczepka duża nie musi być, a nawet nie chcemy, bo doświadczenia w ciągnięciu nie mamy żadnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj to każdy ma swój domek wychuchany, wymuskany ;) i raczej nie ma co liczyć, żeby chciał go pożyczyć. Zwłaszcza, że jak sam piszesz nie masz doświadczenia w ciągnięciu przyczepy.

Poszukaj na olx, tam można znaleźć oferty takich "prywatnych" wypożyczeń, za stosunkowo nieduże pieniądze.

Edytowane przez qbek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma szans na wypożyczalnie z prawdziwego zdarzenia przyczep czy samochodów. Powodów jest mnóstwo.

Tak więc trzeba mieć trochę świadomości jakie są realia tutaj , wtedy łatwiej skorygować swoje  oczekiwania do stanu faktycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jarosław69 napisał:

W Polsce nie ma szans na wypożyczalnie z prawdziwego zdarzenia przyczep czy samochodów. Powodów jest mnóstwo.

Tak więc trzeba mieć trochę świadomości jakie są realia tutaj , wtedy łatwiej skorygować swoje  oczekiwania do stanu faktycznego.

a to dlaczego ? Polska dziki kraj ? korzystałem wielokrotnie z lokalnych wypożyczalni zarówno przyczep (towarowych) jak i samochodów i nie mam żadnych zastrzeżeń

co do przyczep kempingowych to nie pomogę bo nigdy nie korzystałem z wypożyczalni ale np ta wygląda nieźle :

 

Cytat

W ten weekend podstawialiśmy Panu Sławkowi przyczepę do miejscowości Przywidz, 30 km od Gdańska!
Chcesz abyśmy Wam przywieźli i odebrali przyczepę z dowolnego miejsca na terenie naszego kraju? Zapraszamy do kontaktu! Wolne terminy od połowy sierpnia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Suzu4x4 napisał:

a to dlaczego ? Polska dziki kraj ? korzystałem wielokrotnie z lokalnych wypożyczalni zarówno przyczep (towarowych) jak i samochodów i nie mam żadnych zastrzeżeń

co do przyczep kempingowych to nie pomogę bo nigdy nie korzystałem z wypożyczalni ale np ta wygląda nieźle :

 

 

Wątek jest o wypożyczeniu ppy kampingowej. I do tego się odniosłem dokładając do przyczep kampingowych również samochody kampingowe.

Nie miałem na myśli zwykłych samochodów czy przyczep .

Nie chcę pisać laboratów bo to niczego nie zmieni. W Polsce nie ma szans na poważne wypożyczalnie  pojazdów kampingowych - czy to samochodów czy przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o wypożyczeniu ppy kampingowej. I do tego się odniosłem dokładając do przyczep kampingowych również samochody kampingowe.

Nie miałem na myśli zwykłych samochodów czy przyczep .

Nie chcę pisać laboratów bo to niczego nie zmieni. W Polsce nie ma szans na poważne wypożyczalnie  pojazdów kampingowych - czy to samochodów czy przyczep.

Ciekawe. To te kampery wypożyczone, nówko sztuki obecne teraz w Hajduszoboszlo to skąd są? :-)

 

Nowe przyczepy też wypożyczysz. Nawet mańczak ma kilka sztuk nowych.

 

Oczywiście nie jest to rynek jak w DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jacek00 napisał:

Ciekawe. To te kampery wypożyczone, nówko sztuki obecne teraz w Hajduszoboszlo to skąd są? :-)

One są wypożyczone "niepoważnie" - mogę się domyślać że chodzi o warunki wypożyczenia. @Jarosław69 jak masz doświadczenie to byś rozwinął temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są wypożyczone "niepoważnie" - mogę się domyślać że chodzi o warunki wypożyczenia. [mention=835]Jarosław69[/mention] jak masz doświadczenie to byś rozwinął temat.
Ja nie mam doświadczenia. Ale z kolei brat rok w rok wypożycza od Mańczaka i nic niepoważnego tam się nie dzieje, poza stanem niektórych przyczep :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jarosław69 napisał:

Wątek jest o wypożyczeniu ppy kampingowej. I do tego się odniosłem dokładając do przyczep kampingowych również samochody kampingowe.

Nie miałem na myśli zwykłych samochodów czy przyczep .

Nie chcę pisać laboratów bo to niczego nie zmieni. W Polsce nie ma szans na poważne wypożyczalnie  pojazdów kampingowych - czy to samochodów czy przyczep.

Jesteś w głębokiej dziurze jeżeli piszesz takie teksty - kumpel wypożyczył kampera  w wypożyczalni takiego wprost spod igły, ta wypożyczalnia co trzy  cztery lata zmienia prawie cały tabor, zarówno przyczepy jak i kampery. Miejscowość Będzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2018 o 18:23, Yucami napisał:

Poza tym, nie stać nas za bardzo na wynajęcie typowo komercyjne

Myślę, że to jest główny problem. W Polsce są wypożyczalnie, które dysponują nowymi przyczepami tylko to kosztuje. Z drugiej strony widziałem sporo ogłoszeń na olx o prywatnym wynajmie za 100-120 zł za dobę -  przyczepy 15-20 letnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.