Skocz do zawartości

Prośba o luknięcie na przyczepki


bisior79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja powtórzę ...

 

tez na nią patrzyłem początkowo, ale po chwili przemyśleń jak dla mnie ma następujące wady :

- brak zamykanej sypialni

- umiejscowienie umywalki bezsensu - zamiast w łazience to na korytarzu

- barek niby fajna rzecz ale ta rura będzie przeszkadzać ( gdyby nie ona to fajne miejsce na przygotowywanie posiłków a tak to bardziej przeszkadza)

Jeżeli przełkniesz te niedogodności to jedź i dogaduj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o zamykanie sypialni i faktycznie powiedział, że nie ma. Dla mnie też trochę dziwne bo zwykle łóżko francuskie jest oddzielone chociaż zasłoną - ale cóż... Co do umywalki poza łazienką to zgadzam się z Bartkiem. Do umycia rąk nie jest konieczne wchodzenie do "kibelka". Taki sam układ ma Fendt w Chojnicach i mi odpowiada, szczególnie ze względu na charakter naszego wypoczynku. Ale co samej Delty - co myślicie o tej marce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez telefon mówił, że to zdjęcia z poprzedniego ogłoszenia, czyli gościa, od którego rok temu kupił. Sprzedaje bo kupuje działkę budowlaną. Mówić można dużo z drugiej strony patrząc... PWORACH jak byś dał radę zerknąć to byłbym wdzięczny. On będzie dopiero w weekend bo jest w górach, chyba ferie w łódzkim

Wcześniej nie zwróciłem uwagi na to ogłoszenie, skontaktuję się z gościem i podskoczę. Poczekam może troszkę jak mróz zelżeje wtedy wszelkie wilgotne miejsca już nie będą zamrożone i wymacamy czy nie miękka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

ja mam tylko pytanie, a właściwie prośbę do bardziej doświadczonych w sprawie określenia marki / modelu / rocznika tej przyczepki. Ktoś się orientuje co to może być?

 

https://olxkz-ring11.akamaized.net/images_tablicapl/478790795_3_644x461_przyczepa-kempingowa-pozostale-przyczepy-i-pojazdy-uzytkowe_rev003.jpg

 

Z góry dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takiej Adrii?

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-unica-502-up-CID5-IDjSazH.html#0af5b999b9

 

Co prawda chciałbym tę troszkę krótszą ale w tej jest fajny układ i wygląda na w miarę zadbaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś o więcej fotek i lepszej jakości. Tzn robionych w dzień a nie kiedy robi się szaro

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bisior79 czy piętrus jest wymogiem?

 

Pytam, bo gdzieś kojarzyłem już adrię 502 i wiem gdzie, na Naszej giełdzie forumowej (cepki na oczy nie widziałem, żeby nie było):

 

http://forum.karawaning.pl/topic/22376-s-adria-502-exclusive-dmc-1300/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie broń Boże, mi nawet bardziej podobają się z osobną sypialnią zamykaną + rozkładane, chociaż wszyscy twierdzą, że piętrus lepszy. Po prostu szukam i szukam... jeszcze ciśnienia nie ma :)

Tamta fajna ale mój budżet to max 18000

Edytowane przez bisior79 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bisior79 czy piętrus jest wymogiem?

 

Pytam, bo gdzieś kojarzyłem już adrię 502 i wiem gdzie, na Naszej giełdzie forumowej (cepki na oczy nie widziałem, żeby nie było):

 

http://forum.karawaning.pl/topic/22376-s-adria-502-exclusive-dmc-1300/

Ta się bardzo długo sprzedaje i nie chce się sprzedać. W dodatku poszła na sprzedaż zaraz po kupnie. Thorn piszę , że to z powodów finansowych. Być może, ale warto być czujnym

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego ja tylko poddałem linka. Być czujnym to trzeba być zawsze, niezależnie od sprzedającego itd (zawsze może coś wyjść o czyn sprzedający szczerze nie wiedział).

 

Wiesz, kasa to zawsze temat względny, idzie się dogadać, różnica jakaś kolosalna nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.