Skocz do zawartości

Prośba o luknięcie na przyczepki


bisior79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja kupiłem u niego swoją Hobbitkę kilka lat temu (poznaję po podjeździe), sprzedawca przez tel. zapewniał że wszystko super, jednak:

- jeden kran nie działał na ciepłej, - to pierdoła +100PLN za nowy (wspominam tylko z formalności)

- nie działa wskaźnik wody użytkowej (do dziś nie zrobiłem, nie czuję takiej potrzeby) - również wspominam dla zasady.

- roleta okna dachowego uszkodzona, koszt nowej 2.200 PLN

- brakowało koła zapasowego

wziąłem bo poza tym była ładna, była w nie najgorszej cenie a o koszcie rolety przekonałem się dopiero jak zacząłem drążyć temat po pierwszych wakacjach. Mój Hobbik ma okno od Hobby a nie REMI :(. Roletę remi kupiłem za 600PLN i teraz leży w garażu bo nie podeszła.

Wg mnie do dużych zalet należy przedsionek ISABELLA, naprawdę porządny materiał, ja mam dodatkowo rurki z włókna, fajna sprawa bo są bardzo lekkie.

Ta wystawiona bardzo mi się podoba, "będzie Pan zadowolony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze cos sie znajdzie do naprawdy czy cos niesprawne, ale w tej kwestii zawsze moge poprosic o pomoc kogos, a Bartek jakos do tej pory nie oparl sie mojemu urokowi osobistemu i dzielnie wytrzymuje, co gorsza odpowiada, moje pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie działa wskaźnik wody użytkowej (do dziś nie zrobiłem, nie czuję takiej potrzeby) - również wspominam dla zasady.

- roleta okna dachowego uszkodzona, koszt nowej 2.200 PLN

- brakowało koła zapasowego

 

- wskaźnik nie działa bo... 1 wtyczka odwrotnie wpieta, 2 elektrody się dotykają, 3 wywalony bezpiecznik na końcu elastycznej taśmy od czujnika (mała puszka kolo zbiornika wody, 4 brak masy przy wyświetlaczy z diodami lub zamieniona polaryzacja.

 

 - kompletny luftung dla okna 40x40cm ( roletka i moskitiera) to koszt 170 zeta (nowe okno 360 zeta) - jak masz wymiar? bo dla okna midi  to 380, a cale okno 680zł... wiec nie wiem skąd cena 2200? - mowie o nowych nie używanych...

 

- nie zauważyłeś czy sie nie upomniałeś bo to zmienia postać rzeczy ...

 

 

 

Zawsze cos sie znajdzie do naprawdy czy cos niesprawne, ale w tej kwestii zawsze moge poprosic o pomoc kogos, a Bartek jakos do tej pory nie oparl sie mojemu urokowi osobistemu i dzielnie wytrzymuje, co gorsza odpowiada, moje pytania

 

Kobietom nigdy nie odmawiam ;-) niczego i gdziekolwiek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w mojej budzie z Białogardu też nie miałem zapasówki, pewnie duńczyk obniżał mase. Ale wystarczył jeden telefon i za pare dni kurier przywiózł mi zapasówke, także nie wiem w czym problem. A co do niedziałających pierdół, dając 120k za nową masz pewność działania wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam, ale opisuje jak wygląda stan który sprzedawca określa jako idealny. Okno mam HOBBY 900x600 i tyle kosztuje komplet tzn. Moskitiera i roleta. Że brakuje koła dowiedziałem się jak przyjechałem na miejsce 500km. Zawsze mogłem nie kupić, ale mimo wad które wymieniłem kupiłem drugi raz. Jednak jeśli komuś mówię że wszystko działa to Tak jest i mimo 40tki na karku wciąż naiwnie wierzę że inni tez mówią prawdę.

Kupilbym - pisane z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.