Skocz do zawartości

Prośba o luknięcie na przyczepki


bisior79

Rekomendowane odpowiedzi

Strusiu, rozumiem i podoba mi się Twoja delikatna aluzja. :bravo:

Po mojemu nie ma idealnego układu dla wszystkich. To takie uszczęśliwianie troszkę na siłę, bo moje jest najlepsze.

Ja przykładowo zazwyczaj rozstawiam przedsionek i ten jakby dodatkowy stolik nie jest mi potrzebny.

Inny nie będzie dysponował odpowiednim holownikiem, ktoś inny nie ma po prostu tyle kasy.

Ktoś  inny będzie miał  jeszcze inne potrzeby czy upodobania.

Ktoś lubi objazdówki a ktoś siedzi miesiąc na kempingu i tak dalej.

NIE MA IDEALNEGO NAJLEPSZEGO UKŁADU DLA WSZYSTKICH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja właśnie też mam "maluszki". Rozwiązanie z pietrusem jest ok, jakby coś ciekawego było to czemu nie? Ale jak sam Bartek zauważyłeś ciężko trafić... co do prawa jazdy: mam C+E - to mnie raczej nie ogranicza. Powiem szczerze, że ciężko trafić jakąś fajną,nie za starą przyczepkę i jeszcze z fajnym układem. Siedzimy z żoną już drugi miesiąc i wertujemy portale. Był fajny KIP pod Poznaniem ale uciekł zanim się zdecydowaliśmy jechać. Dobrze, że do wiosny jeszcze trochę czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeśli chodzi o układ, to w segmencie przyczep używanych nie można przebierać, trzeba brać co jest. Przy zamawianiu nowej można sobie wybrac co się chce, ale rynek używanych jest w PL bardzo ubogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strusiu, rozumiem i podoba mi się Twoja delikatna aluzja. :bravo:

Po mojemu nie ma idealnego układu dla wszystkich. To takie uszczęśliwianie troszkę na siłę, bo moje jest najlepsze.

Ja przykładowo zazwyczaj rozstawiam przedsionek i ten jakby dodatkowy stolik nie jest mi potrzebny.

Inny nie będzie dysponował odpowiednim holownikiem, ktoś inny nie ma po prostu tyle kasy.

Ktoś  inny będzie miał  jeszcze inne potrzeby czy upodobania.

Ktoś lubi objazdówki a ktoś siedzi miesiąc na kempingu i tak dalej.

NIE MA IDEALNEGO NAJLEPSZEGO UKŁADU DLA WSZYSTKICH.

 

i tu trafileś, nie ma idealnego układu dla wszystkich

 rozstawiasz przedsionek i jest OK ,ale w podróży ( kilka dni, objazdówka ) nie rozstawiasz na parkingu przedsionka

wszystko zalezy czy jedziesz z pkt A do pkt B i koniec jazdy czy jedziesz kilka dni i korzystasz wówczas z przyczepy w sensie spania czy nawet odpoczynku po obiadku  :)

 

wypowiadają się osoby które mają doświadczenie i z tego nalezy korzystać, bisor ma już mętlik od naszych doświadczeń :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) bisor ma już mętlik od naszych doświadczeń :)

Dokładnie, dla tego zanim będzie szukał czegoś co jest ciężko osiągalne a i tak wiemy, że po 2-3 sezonach będzie dopiero wiedział czego chce (jak 90% z Nas), warto aby kupił to co teraz jest dostępne, sprawdzi sobie taki układ, wejdzie do kogoś itd i będzie potem szukał pierwszej z wielu "docelówki" ;).

Pomijam stan przyczep pisząc o "teraz dostępnych" bo to wiadomo, że MUSI BYĆ OK. 

 

 

Strusiu, rozumiem i podoba mi się Twoja delikatna aluzja. :bravo:

 

I o to chodziło, z przymrużeniem oka :).

 

Dziś każdy poleca wygodę, funkcjonalność itd. Wiadomo, podpowiadamy ale to nie tak działa. 

Można zasugerować lecz dopóki "nowy" sam nie dotknie nie będzie wiedział jak to się je.

 

Ja byłem w takim dłłłłuuuuuuggggiiiim Fendt u znajomych. Ciężkie to to było i szerokie. Na tyle piętrus, po środku rozkładana kawówka a na przodzie francuz (łazienka chyba obok francuza) i powiem Wam, że osobiście nigdy takiej cepki nie kupię. Nie wiem co jest ale coś mi w takim układzie nie pasuje. 

Nie mówię, że jest zły, ale posiedziałem tam parę godzin i wiem, że nawet gdybym musiał to nie taki. Dla tego poprzedni post był z pokorą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie - dzięki Panowie. Faktycznie troszkę mętlik w głowie powstał. Pozostanę przy swoim. Spróbuję znaleźć coś na kształt tego Fendt'a. My stawiamy przyczepę na ok miesiąc w Niesulicach pod czujnym okiem i jak tylko jest możliwość dojeżdżamy. Oczywiście musowy jest przedsionek. Po postach widać, że wiele jest upodobań ale jak Struś powiedział -"Można zasugerować lecz dopóki "nowy" sam nie dotknie nie będzie wiedział jak to się je".

 

Mam nadzieję, ze spotkamy się kiedyś nad jeziorkiem albo w trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Można podpowiedzieć komuś kto ma np. Dziecko czy deoje a myśli o salonce, czy np pyta o WC (pomieszczenie czy stłą), ze się przydaje np w nocy jak pada itd ale co do samego układu, każdy musi sam dotknąć, pomieszkać i wtedy wyrobi sobie zdanie.

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ukladu to mi w mojej caravelce juz ciasno bylo dwa lata temu :D (mam ja 3 rok), jest malzenskie i kanapy do skladania. Kibla nie ma ale jest pomieszczenie.. spanie w 4ke na lozku 2x1,5 nie bylo problemem dopki Paula nie urosla dwa lata temu (7) a Tomek (2) nie nauczyl sie w nocy tanczyc we snie... w tamtym roku zaczelismy rozkladac kanapy dzieciom ale konczy sie tym, ze dzieci i tak leza do nas a my na te kurduple idziemy spac....po ciezkiej nocy trzeba sniadanie ogarnac...kolejna masakra...skladac, rozkladac, skladac, rozkladac.... a dzieciom zle, a tu ciasno, a tu...itd. teraz, glownie dzieki Bartkowi mam klepnietego hobbika 560 kmf z bialogardu. Uklad znam mniej wiecej z jego lmc, a w srodku miejsca co w mieszkaniu (w porownaniu do caravelki). Prawda, ze jeszcze jej nie mam fizycznie, ale wiem jak bedzie, innego ukladu sobie nie wyobrazam przy 2+2.

 

Ale ile przyczep tyle opinii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.