Skocz do zawartości

Grecja 2017


Diana 176

Rekomendowane odpowiedzi

Oj wracam pomalutku, odpoczywam na Węgrzech. Grecja jest wspaniała, zauroczona jestem do bólu. Nie wiem co pisać, to trzeba przeżyć. Plan zrealizowany , za rok następne odkrycia uroków Grecji. Zaliczyłam Meteory które były najważniejsze w planie podróży. Pytajcie co i jak , postaram się napisać.

Wrzuć choć kilka fotek ku chwale Niewiadówek :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trudno mi pisać relacje gdyż byliśmy w różnych miejscach na tzw. "dzikusa " że nie wiem nawet gdzie to było. Ale byliśmy w Stomio, pięknym malutkim miasteczku które ma bardzo tani kemping 8 euro za 2 osoby, zestaw + prąd. Około 4 km za Stomio jest piękna plaża :yay: i tam można było się zatrzymać.Mówili na to "Stara Wieś"ale jak naprawdę się nazywa?  Jeździliśmy po różnych ciekawych miejscach gdzie był dostęp do wody, bo tak naprawdę to na większości plaż są miejsca z wodą słodką i natryskami. W Korinos jest także bardzo ciekawie, tam spędziliśmy trochę czasu. Ale najważniejsze to Meteory które były naszym celem. Nie będę się rozpisywać co i jak bo to było wszystko spontaniczne - jedziemy i tu nam się spodobało więc stajemy i już. :hej:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt spisał się super. Niewiadówka radzi sobie w każdych warunkach a bywało różnie w górach. Plany na następny rok już się rodzą w głowie. :biwak:  :hej:

Dlatego my już tyle lat jezdzimy zawsze N-kami ; aktualnie N ale jak by się znalazła E z najazdem i młodsza od naszej z 2003r. to na stare lata chętnie bym taką przytulił :hehe:  bo można swobodnie i bezpiecznie śmigać 120 po autostradach i ręcznie wszędzie wcisnąć ; już prawie w tym roku by się trafiła z 2006 z podwójnymi przyciemnianymi oknami , podwójny stolik ale nie miała górnych szafek tylko półki i dlatego odpuściłem cena też była zaporowa ale to nie stanowiło większego problemu bo dobra Niewiadówka jest dla fanów bezcenna :lol:

Pozdrowionka :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Apropo Grecji i pogody...

 

http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/a/wielkie-powodzie-w-grecji-woda-zabila-juz-15-osob-zdjecia,12679403/

 

Oby pogoda się uspokoiła na przyszłe wakacje w te okolice.. :D

Piszą, ze od tygodnia nieciekawa pogoda hmmm  :hmm:  znajoma załoga jest teraz na żaglach w Grecji i nic nie meldowali o złej pogodzie. Fotki od nich też niczego takiego nie potwierdzają. 

Wyruszyli 11 listopada z Pireusu przemieszczając się na zachód właśnie w kierunku Kanału Korynckiego i dalej na Morze Jońskie. Może była to po prostu jedna porządna nawałnica. 

post-7016-0-48482400-1510922420_thumb.jpgpost-7016-0-37227500-1510922419_thumb.jpg

 

Szkoda ludzi wiadomo :( ale o pogodę w sezonie raczej nie ma co się obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
23 godziny temu, Diana 176 napisał:

Rok 2018 i plany rodzą się w głowie dokąd? Oczywiście że Grecja i Peloponez c.d. 

Witam.

Noooooo, myślimy, myślimy..... :hmm:

Wychodzi oczywiście Grecja, ale chyba się trasami zamienimy.

Wy na Peloponez, a ja w tym roku trasą Waszą i Mandrola- i  właśnie we wrześniu.

Czyli Sithonia (pomiędzy Sarti i Kalamitsi) - ah, ten widok na Athos :bzik:.

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Diana....

Napisz, proszę, jak tam z obłożeniem kempingów i ilością ludzi na kempingach i plażach w tym okresie Waszego pobytu na Sithoni.

Można liczyć na wolne miejsca - i może jeszcze jest wybór.... :rolleyes:

Z tego co pisałaś wynika, że wracałaś tak około 24 września 2017r. , mnie też interesuje pobyt na początku września - tak do 20.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj olst. Spokojnie możesz jechać na Sithonię w tym terminie jaki planujesz. Jest luzik na kempingach i nie ma problemu z miejscami. Na wielu kempingach są ceny obniżone gdyż już w Grecji jest po sezonie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.