Skocz do zawartości

[Bałtyk] Sezon letni 2017! Kto, gdzie, kiedy?


MaciejNT01

Rekomendowane odpowiedzi

dudek_t a dokładnie gdzie planujecie? My na majówkę planujemy Pisaki - ale bardziej na dziko.  Ale jeśli będziecie to może byśmy gdzieś dojechali - zawsze to nasze dzieciaki miały by się z kim bawić. Byle nad morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A gdzie do Mielna?

Albo " mielno-baltic" , na żywo zdecydujemy, czy tam chcemy, na googlach wygląda nieźle, i to chyba to czego szukamy.

Plan " B" jeśli bedzie ładniejsza pogoda to "Na Granicy" , tam przy jeziorze, jak pogoda dopisze to mam zamiar trochę popływać  :]  na pontonie. 

Lub jeszcze pod uwagę bierzemy Ustronie Morskie "Pod Brzozami", gdzieniegdzie ktoś na forum chwalił ale osobiście też tam nie byłem jeszcze więc trzeba będzie się kiedyś przekonać  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mielna, przypomniał mi sie jeszcze na Wojska Polskiego 6, byłem tam w zeszłym roku pod namiotem, jeszcze PKP jak jezdziłem , ale co do miejsca hmm ja młody jestem to wspominam dobrze pobyt i nowo poznanych ludzi  :mod:  :gitara:  :palacz:  :piwo:  :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod brzozami byliśmy dobę w tamtym roku na ferie zimowe. Błoto jak nigdzie :P może coś poprawili od tamtego czasu

Latem jest ok ,tyklo plaża w Ustroniu bardzo wąska i mocno zatłoczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My każdego sezonu stoimy na kempingu 24 w Międzyzdrojach już czwarty sezon i jeszcze nam sie nie znudziło.Spokojnie mogę polecić ten kemping-na ul. Polnej.

                                         Pozdrawiam

Dziękuję. Wzięłam to pod uwagę, korespondowałam już z właścicielem i wybieram się tam z rodziną na kilka dni w drugiej połowie sierpnia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloto to jest malo powiedziane. Wystarczy deszcz i jest bagno. Ale za to personel o.k.

Bez przesady z tym błotem aż tak źle nie jest byliśmy wielokrotnie i pogoda wiadomo zmienną jest i wszystko było ok

A tak na prawdę to na jakim polu po deszczach jest sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stef, jeden z kempingów z widokiem na morze. Alexa, Horyzont i chyba jeszcze jakiś jest. Wyślij mi numer tel na PW to będziemy się łapać :)

 

Maarec - pasuje? :)

 

na horyzoncie byłem we wrześniu 2016 i bardzo mi pasował, najchętniej bym tam wrócił. Jednak reszta załogi kombinuje nad jakąś zmianą. Nad Bałtyk jeżeli będzie dobra pogoda to dotrzemy w niedzielę 28.05. Może uda się spotkać :). Na dziś na nic się nie umawiam, jak będzie lepsza pogoda przykładowo w Bieszczadach to będzie zmiana kierunku.

 

Edycja - mala pomyłka w dacie, wybieramy się nad morze nie 28.05 a 30 kwietnia :)

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak u mnie :D Na razie mam plany aby jechać w 4 kierunkach - pólnocny zachód, w okolice Zalewu Szczecińśkiego, Bieszczady, może Druskienniki, a także zacząłem rozważać kierunek Dolnego Śląska :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.